25 نمک حمام برای بالا بردن زمان حمام و کمک به شما در آرامش

[ad_1]

صبر کنید ، چه؟ شما هرگز نمک حمام را به حمام خود اضافه نمی کنید؟ خوب ، برای آن دسته از شما که تازه در قبیله نمک اپسوم تازه وارد هستید ، آنچه که قصد دارم با شما به اشتراک بگذارم ، حمام شما را از یک کار پرتحرک ، داغ و پر زحمت به یک تجربه مراقبت از خود مانند آبگرم تبدیل می کند. بسیاری از ما رابطه عاشقانه ای با حمام برقرار کرده ایم ، یا باید آن را سفر به لباسشویی بخوانیم. Lockdown به ما این امکان را داده است که زمان بیشتری را به آن سطح از مراقبت از خود اختصاص دهیم ، و در این شرایط آب و هوایی واقعاً چیزهای کوچک است که می تواند بیشترین لذت را برای ما به ارمغان آورد.

به روش واقعی ماری کوندو ، ما چیزهایی را نگه می داریم که بیشترین لذت را برای ما دارند. حمام ها قسمت عمده ای از آن بوده اند ، بنابراین ما یک گام فراتر رفته و حداقل در طی دو هفته آینده تعداد زیادی از انبارها را ذخیره کرده ایم. خوب ، تا زمانی که زندگی کمی بیشتر مشغول شود و زمان کمتری برای غوطه وری در حمام گرم و شمع دار وجود داشته باشد.

دوستداران حمام ، بهترین خیساندن زندگی شما را راهنمایی می کنند

نمک های حمام چیست؟

نمک های حمام معمولاً از سولفات منیزیم (که به آن نمک اپسوم گفته نمی شود) یا نمک دریا ساخته می شوند. زیبایی آنها این است که هنگامی که در آب گرم حمام ریخته می شوند ، به راحتی حل می شوند و اعتقاد بر این است که فواید زیادی برای سلامتی دارند: هم جسمی و هم روانی.

فواید نمک حمام چیست؟

خوب ، پس چرا دقیقاً به آنها احتیاج داریم؟ خوب ، بسیاری از ما از نمک حمام استفاده می کنیم تا تجربه حمام خود را افزایش دهیم و آن را تا حد امکان آرامش بخش و آرامش بخش کنیم ، از مزایای سلامتی یک جایزه بسیار خوب است. محبوب ترین کاربردها تسکین درد و سفتی عضلات است که بسیاری از افرادی که از خانه کار می کنند از آن رنج می برند ، مخصوصاً برای کسانی که صندلی های اداری مناسبی در چیدمان WFH خود ندارند. آنها همچنین برای تسکین مفاصل دردناک از جمله انگشتان ماوس (دردی که می توانید پس از ساعتها پیچیدن انگشتان خود بر روی موش رایانه احساس کنید) و همچنین دردهای شدیدتر مانند آرتروز مفید هستند.

مخلوط کردن نمک های حمام روی حمام گرم همچنین می تواند به رفع خشکی و خارش پوست کمک کند و شرایط سخت پوست مانند اگزما را آرام کند. به نظر می رسد نمک های حمام نه تنها مسائل مربوط به وضعیت بدن را کاهش می دهند بلکه همچنین برای مقابله با مواردی مانند آن ناراحتی وحشتناک بعد از زایمان بر روی بدن شناخته شده اند.

در میان این موارد ، خواهید فهمید که نمک های حمام قدرت کاهش ملایم مشکلات گردش خون و سردرد را نیز دارند. تا آنجا که به مزایای سلامتی روانشناختی منجر می شود ، بسیاری از افراد ادعا می کنند که از نمک حمام برای تحت فشار قرار دادن اضطراب و استرس خود استفاده می کنند ، زیرا این کار حمام کردن را به تجربه ای بسیار آرام و آرام تبدیل می کند.

نمک های حمام را از کجا بخرم؟

حالا از کجا شروع به جستجو می کنید؟ ما 25 نمک حمام برتر خود را که اکنون برای خرید موجود است ، از مقرون به صرفه ترین تا لوکس ترین گزینه ها ، گرد آورده ایم. برای تجربه تجملاتی اضافی که هرگز از آن خسته نخواهید شد ، آنها را جایگزین یا ترکیب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>