27 بهترین شلوار جین مشکی برای زنان 2021: طراح و خیابان عالی

[ad_1]

ما هستیم بنابراین آماده بازگشت به دنیای واقعی است. ما سوراخ هایی در لباس راحتی خود پوشیده ایم (به راحتی # 30WearsChallenge را میخکوب می کنیم) و در حالی که شلوار جین آبی برای همیشه در قلب ما است (این چیزی نیست که ادعا شود) ، در حال حاضر ، ما آرزو می کنیم چیزی کمی تیزتر و نرم تر هنگام طراحی لباس هایمان برای ورود مجدد … وارد کنید: جین سیاه. ما 27 جفت بهترین شلوار جین مشکی را پیدا کردیم که کمرنگ نمی شوند ، همین خواهد شد فقط به اندازه لباس مشکی کوچک شما برای بازگشت به حالت عادی مورد انتظار بسیار مفید است.

با ما بمان. شما ممکن است فکر کنید ، “بله ، اما آنها هنوز هم شلوار جین هستند” … اما هر سایه جین می تواند به * عوضی * شما متفاوت باشد نگاه کن. شستشوی های آبی کم رنگ می توانند تابستانی یا دهه هفتاد را احساس کنند. سنگ تراشی به نظر می رسد دهه هشتاد؛ نیل قطعاً یک حالت دلپذیر است اما شلوار جین سیاه ، آه ، بگذارید راه های دوست داشتن شما را بشماریم …

مجموعه جین پایدار حماسی GANNI X Levi بالاخره اینجا است – و شما خواهان هر قطعه ای هستید

چیزی در مورد شلوار جین مشکی همیشه شیک وجود دارد … با یک بلیزر و پیراهن می توانید آنها را با لوفر در دفتر بپوشید … با این وجود آنها کاملاً پانک می کنند ، به خصوص با کت دوچرخه و چکمه یک گره ساده و مربی اضافه کنید و آنها حال و هوای مینیمالیسم لحظه ای را از بین می برند. بدیهی است که شما به آنها سبک می دهید شما راه – و انتخاب کنید شما برش ترجیحی – اما یک جفت شلوار جین مشکی مورد اصلی ما برای ورود مجدد ناخن است.

اوه ، و از آنجا که ما دوست داریم پایدار زندگی کنیم ، اگر یک جین شلوار جین جدید به کمد لباس خود اضافه می کنید ، لطفاً آنها را تا آنجا که ممکن است دوام بیاورید.

برای تیره نگه داشتن رنگ شلوار جین مشکی خود ، این مراحل را دنبال کنید … قبل از این که شلوار جین را در ماشین لباسشویی بچرخانید ، داخل آن را برگردانید … به دمای پایین تر بروید. شستشوی سرد ایده آل است اما 30 درجه مناسب است … از شوینده مخصوص پارچه های تیره یا جین استفاده کنید … و فقط در صورت لزوم آنها را بشویید. تمیز کردن لکه ها و علائم واضح باعث می شود پارچه محو نشود.

ما به آن زنگ می زنیم – اما آیا می توانید حدس بزنید که کالای اساسی که در تمام بهار می پوشید چیست؟

بهترین شلوار جین مشکی برای خانم ها کدام است؟

شلوار جین مامان جلو و چین دار دارای شکل دور شلوار عرق در کمر است ، اگر در هنگام قفل کردن از شلوار جین جلوگیری کرده اید ، انتقال به شلوار جین را آسان تر می کند ، در حالی که برخی از محتوای جین بازیافت می شود. سبک وصله های تمام مقدسین دارای لبه است. آنها در فرآیند تولید خود از آب کمتری استفاده می کنند و شامل محتوای پنبه پایدار هستند در حالی که Le Skinny de Jeanne از Frame نمادی مدرن است. سایه بان تنگ کاملاً از کشش مناسبی برخوردار است ، کمر بلند یک سایه براق ایجاد می کند و لبه های پریشان بریده شده باعث می شود کفش های شما نسیم شود. همه چیز در مورد اولویت ها است.

بهترین مارک های جین برای افزودن به رادار شما برای پارچه ای که برای همیشه مد است

اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، ما یک غواصی عمیق روی جین انجام داده ایم. در زیر بیشتر ویرایشهای شلوار جین ما را بررسی کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>