29 بهترین لباس زیر زنانه عروس

[ad_1]

اگر چیدن لباس عروس یکی از مهمترین لباسهایی است که تا به حال انتخاب کرده اید ، لباس زیرهایی که زیر آن می پوشید نیز باید نقش پشتیبانی اساسی داشته باشد. ما 29 زیباترین ست لباس زیر زنانه عروس را برای فرسودن راهرو – و شب عروسی شما جستجو کرده ایم.

بله گفتن به لباس می تواند یک روند دشوار باشد (اگرچه ، دقیقاً مانند نامزد خود ، وقتی یکی را که می شناسید * پیدا کنید) اما آنچه در زیر آن قرار دارد ، می تواند یک انتخاب حتی سخت تر باشد. لباس زیر عروس به نظر می رسد کاملاً واضح است که با تنه هایی مکنده و شلوارهای ساپورت کننده اسپری ، تنها در بین لباسهای بکر و کوچک وجود دارد. اما ، صبر کنید ، گزینه های زیبا ، زیبا و سکسی وجود دارد – و ما بهترین آنها را پیدا کرده ایم.

روند عروسی در سال 2021 نشان داد: همه چیز در مورد لباس های بلند ، لباس گیاه شناسی و عروسی های جمعه است

بدیهی است که شما باید قبل از انتخاب لباس زیر ، عناصر عملی آنچه لباس عروس شما نیاز دارد را در نظر بگیرید. آیا لباس شما ساتن لاغری منحنی است که به لباس نامرئی نیاز دارد یا می توانید چیزی با لبه های روبان انتخاب کنید که از پارچه سنگین تر نشان داده نشود؟ خط گردن کجا نشسته و چگونه می توانید بندهای سوتین خود را پنهان کنید؟ شاید شما به چیزی کاملا بدون بند نیاز دارید؟ اگر لباس زیر شلوار را می پوشید و هیچ چیز در زیر آن نیست ، یک سینه بند راس بلند و یک غوطه عمیق می تواند با کمی توری که به بیرون نگاه می کند ، زیبا به نظر برسد. اگر لباس شما در استخوان بندی و دامن کامل تعبیه شده است ، می توانید با یک جفت پارچه مخلوط و بدون سوتین کنار بیایید … اما هر انتخاب لباس زیر با توجه به انتظارات شب عروسی سنگین خواهد شد. اگرچه فقط نیمی از تازه عروس ها پس از عروسی رابطه جنسی برقرار می کنند … ظاهراً خیلی خسته یا بیش از حد مست هستند ، بنابراین برای انتخاب چیزی سکسی تحت فشار قرار نگیرید فقط به این دلیل که فکر می کنید باید.

اما برگردیم به کلمه S مورد علاقه دیگر ما ، خرید. دستبند توری بلند بلند ASOS (با شلوار کوتاه برزیلی متناسب با دور کمر بالا) سکسی و حمایت کننده است و & سایر داستان ها سینه بند نرم توری گل دار (و شورت توری پشت توری) عنصر “چیزی آبی” ظاهر شما را نشان می دهد بدون نیاز به پوشیدن پوششی به اندازه تخته پارچه.

اگر بودجه طرحی داشته باشید ، سوتین مش Agent Provocatuer با لبه های پوسته پوسته شده (به علاوه رشته g متناسب) زیر لباس سفید ناپدید می شود در حالی که سوتین تولی و کشدار Nubian Skin دارای یک آرایه متنوع از رنگ پوست است ، به این معنی که همه می توانند خود را پیدا کنند “برهنه” کامل – و همچنین گزینه ای نامرئی است که هنوز هم زیبا به نظر می رسد ، عملی نیست. لباس های بسیار گلدوزی شده به این معنی است که شما می توانید از زیر با رنگ بازی کنید و مارک لباس زیر زنانه مورد علاقه بسته مد ، Dora Larsen ، دارای یک سوتین و بند شلوار زیرانداز قابل ستایش است که در شکوه و علامت برخورد رنگ با مش صاف ساخته شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>