32 لباس سفید که تابستان امسال جایگزین LBD شما می شوند

[ad_1]

گرچه ایده اصلی برنامه ریزی برای این “تابستان” دست نیافتنی در حالی که از طوفان های روزانه طفره می رویم و باید چندین لایه را در هر لباسی که می پوشیم در نظر بگیریم بیهوده به نظر می رسد ، همه ما می دانیم که فصل های انگلیس چگونه کار می کنند. شستشوی ماه مه – به همان اندازه ناامیدکننده – لزوماً به معنای حذف کل تابستان نیست.

یا حداقل این چیزی است که ما به خودمان می گوییم …

ممکن است از هفته آینده مجاز به خوردن * داخل * رستوران باشیم (نفس نفس می زند!) ، اما امیدواریم که بتوانیم یک بسیار ماههای آینده نیز در خارج از منزل است.

همانطور که تقویم های ما دوباره پر می شوند و برنامه های اجتماعی با دوستان خود – که بسیاری از آنها ماه هاست آنها را ندیده ایم – تبدیل به یک مفهوم مناسب تر می شوند ، صحبت های زیادی در مورد “کمد لباس های پس از قفل” شده است.

36 گرمترین جفت صندل برای تابستان 2021 (برنامه شما هرچه باشد!)

خواه بیشتر چهارده ماه گذشته را صرف لذت بردن از لباس راحت ترین لباسهای روزانه خود کرده باشید یا در نگرش خود نسبت به لباس زوم نظم بیشتری داشته باشید ، احتمالاً فکر کرده اید که زندگی اجتماعی دوباره کشف شده شما از منظر ابتدایی به نظر می رسد .

جدا از اینکه دوباره خود را با مورد علاقه خود آشنا کنید بیرون لباسهایی که مدتهاست دست نخورده باقی مانده است ، روندی در حال ظهور است که بسیار ساده و همه کاره است که متعجب خواهید شد که چرا در تمام مدت به آن اعتماد نکرده اید.

12 روند مد تابستان ، همه ما به محض این که بتوانیم مانتو پوشیدن را متوقف کنیم ، سقوط خواهیم کرد

اجازه دهید ما را با LWD آشنا کنیم. از نظر مفهومی LBD قابل اعتماد شما است ، اما این موارد سفید هستند. پیشگامانه ، درست است؟ اما کنایه را کنار بگذارید ، یک بار که بخواهید جذابیت یک لباس سفید کمی را بپذیرید تعجب خواهید کرد که چرا در تمام مدت به آنها اعتماد نکرده اید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

جایگزین مناسب برای فصول گرم که یک لباس سیاه برای روز احساس کمی سنگین می کند ، لباس سفید یک ماده اولیه ابتدایی است و – مهمتر از همه – به لطف پالت خنثی مشابه پوشیدن و دسترسی به آن آسان است.

از مینی تا بین ، آستین پف دار تا بدون بند ، روز به شب – برای ویرایش بهترین LWD ها که در شرف تبدیل شدن به کالای اصلی شما هستند ، به پایین پیمایش کنید …

برای اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، ویرایشگر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>