32 نمادین ترین لحظات مد در تاریخ موسیقی

[ad_1]

دنیای مد و موسیقی مدتهاست که به طور خلاقانه به هم پیوند خورده اند و اگرچه نمی توان حدس زد که کدام صنعت بیشتر بر صنعت تأثیر می گذارد – با لحظات مد تاریخی که غالباً ناشی از غول موسیقی است و بالعکس – نمی توان انکار کرد که برخی از نمادین ترین موارد در تاریخ موسیقی به دلیل کمدهای حماسی که آنها را همراهی می کردند ، در قلب ما جای خود را حفظ کرده اند.

برای مثال خواندن و رقصیدن با مایکل جکسون کار سختی خواهد بود دلهره آور بدون اینکه آن چرم قرمز را به تصویر بکشد.

شما به سختی می خواهید بسیاری از ظاهر صحنه ای گری هالیول را به خاطر بسپارید ، اما نمی توانید آن لباس کوچک یونیون جک را فراموش کنید (ممکن است نه می دانند که با استفاده از حوله چای خواهرش ساخته شده است).

نگاهی به 33 لباس حماسی از Spice Girls EVER که ما 25 سال (!) “Wannabe” را جشن می گیریم

و اگر یک لباس پولک نقره ای Supremes در هیئت مدیره روحیه لباس مهمانی شما نبوده است – به استعاره یا به معنای واقعی کلمه در Pinterest – برای برای همیشه پس شما نیاز به یک بازنگری سریع دارید.

حال و هوا برای برخی از دلتنگی های بزرگ داخلی وجود دارد؟ ما 32 نمادین ترین لحظات مد در تاریخ موسیقی را جمع آوری کرده ایم …

1. برنج مخروطی Jean-Paul Gaultier مدونا

– فراتر از یک “لحظه” ، سوتین مخروطی پیشگام مدونا نسل های مجری زن پاپ را ترغیب کرد تا از طریق انتخاب های خاص خود ، از جنسیت خود در صحنه استقبال کنند.


– در حالی که همه ما بیش از حد با این لباس آشنا هستیم ، آنچه ممکن است شما ندانید این است که این لباس در زندگی به عنوان یک مینی ساده گوچی سیاه آغاز شده است قبل از اینکه گری از خواهرش بخواهد حوله چای Union Jack را به مناسبت جشن Cool بخورد. بریتانیا


– بدون شک یکی از نمادین ترین نماهنگ های موسیقی ساخته شده تا کنون ، این ژاکت چرمی قرمز در حراجی سال 2011 به قیمت 1.8 میلیون دلار فروخته شد و خریدار آن را “بزرگترین یادگار راک اند رول تاریخ” خواند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

4. لباس های پولک حماسی Supremes 1967

– آنها به خاطر عشقشان به یک ظاهر تطبیقی ​​، اغلب مجلل شناخته شده بودند ، اما هیچ چیز بر این لحظه ماکسینیم کامل پولادین نقره ای 1967 غلبه نکرد.


– چهره کلیشه دانش آموز مدرسه ، نگاه “Baby One More Time” به کارگردانی بریتنی ، ایده او پس از پیشنهاد کارگردانش ، نایجل دیک ، شلوار جین و یک تی شرت بود. سپس تمام اقلام از یک K-mart خریداری شد و هزینه ای بیش از 17 دلار نداشت.


– یک دلیل انتخاب فوری لباس هالووین سال به سال به یک دلیل ، این بدون شک یکی از به یاد ماندنی ترین “Xtina” تا به امروز است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

– خوب و واقعاً ریختن تصویر “دختر شیرین” که به او در بازی “سندی” در “گریس” نسبت داده شد ، کمد لباس نمادین “فیزیکی” اولیویا به تنهایی پرچم را برای گرم کننده های پا به اهتزاز در آورد و عاشقانه پایان ناپذیر ما را با ورزش آغاز کرد.


8. کایلی مینوگ در “Can’t Get You Out Of My Head”

– او لباس های بسیار خوبی به تن کرده است ، اما بدون شک ظاهری که برای همراهی ویدیویی آینده نگرانه آهنگ معروف “Can’t Get You Out of My Head” انتخاب شد ، یکی از بهترین ها بود. حتی طراح Jean Paul Gaultier نیز میراث آن را متذکر شد ، و در مقدمه نوشت کایلی: مد: “چه کسی می تواند لباس سفید با دهانه های آنقدر عمیق را فراموش کند که هرکسی می تواند پوست رنگ پریده و لطیف او را احساس کند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

9. تینا ترنر در حال اجرا در ومبلی

– شبیه لباسی که در موزیک ویدئو “What’s Love Got To Do With It” به تن کرده بود ، این ژاکت جین / مینی ظاهر چرمی – که در اینجا در صحنه “ومبلی” در هنگام تور “رقصنده خصوصی” او مشاهده شده است – بدون شک همه ما تصور می کنیم ملکه راک اند رول.


10. Destiny’s Child در جوایز موسیقی 2000 منبع

– آنها یک ظاهر مطابق را دوست داشتند ، اما جایی که کودک Destiny’s Child همیشه میخ را کوتاه می کرد ، از طریق تغییرات جزئی که به هر یک از اعضا فردیت می داد ، ظاهر می شد. در این مثال یک برنج کریستالی بسیار خاطره انگیز با یک شعله ور بریده شده برای میشل ، شلوارک کوتاه برای کلی و یک دامن کوتاه برای بیانسه جفت شد.


11. ABBA در یوروویژن

– شراره ، ساتن پر زرق و برق ، جیر نرم و چکمه های نقره ای پلت فرم – هیچ چیز فریاد نمی زند 70 – یا ABBA ، صادقانه بگویم – از این ظاهر برنده یوروویژن.


– از نظر دیدنی نمادین ، ​​زیبایی شناسی بلافاصله قابل شناسایی و بسیار دوست داشتنی امی بود – برخلاف معاصرانش – نه به لباسهایی که او می پوشید ، بلکه موهای کندوی عقب خود را برمی گرداند. او لباس های خود را نسبتاً ناموزون نگه داشت و از لباس های ساده مینی جین یا یک جلیقه سفید استفاده کرد.


– لباس های سیاه و سفید الهام گرفته از ارتش و پوشیدن لباس های جانت و رقصنده های پشتیبانش در ویدئوی “Rhythm Nation” برای برجسته کردن پیام این آهنگ در مورد برابری جنسیتی و نژادی ، نه تنها یکی از معروف ترین چهره های او است ، بلکه الهام بخش بیانسه است. که در تور “Formation” خود در سال 2016 به پیام این آهنگ و ویدیو ادای احترام کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

14. ریحانا در جوایز CFDA در سال 2014

– ریحانا با دادن لباس خالص مهر تأیید خود و ایجاد نسل جدیدی از ظاهر فرش قرمز پر زرق و برق ، اذعان کرده است که “تنها افسوس در زندگی” این است که “یک لنگه ای که خیره کننده نبود” پوشید.


15. لباس آبی دیوید بووی برای “زندگی در مریخ”

– این کت و شلوار آبی که مظهر یک نماد مد است ، در دوران Ziggy Stardust او پوشیده شده بود و یکی از اولین بازدیدهای معروف بووی بود که بیشترین مراجعه را داشت. جفت شده با یک سایه چشم برقی سوراخ کننده و بدون شرمندگی با کفپوش قرمز آتشین او درگیر می شود ، برای همیشه به عنوان یکی از بهترین نمونه های زیبایی منحصر به فرد او باقی مانده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

16. نگاه بیانسه به دنبال ویدیوی ‘Hold Up’

– لباس زرد روبرتو کاوالی که در این ویدئو پوشیده شده است ممکن است روی چوب لباسی شیک به نظر برسد ، اما هر لحظه که بیانسه از چوب بیس بال پوشیده باشد فوراً نمادین می شود.


17. جنیفر لوپز برای فیلم “جنی از بلوک”

– اگر پس از تماشای این ویدیو ، در اوایل دهه 2000 به دنبال چکمه های Manolo Blahnik که دوست Timberland بودند ، ناامید نبودید ، پس آیا واقعاً می توانید خودتان را هزاره طبقه کنید؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

18. گروهبان بیتلز. فلفل alter ego

– خارج شدن از منطقه راحتی خود و آزادسازی “گروهبان”. آلبوم Pepper – که آنها را با لباسهایی کاملاً رنگی و الهام گرفته از ارتش بیرون می کشید – نشان داد که این چهار نفر دارای یک آوانگارد هستند که آنها را از بقیه بسته جدا می کند. “بعداً ماكارتني توضيح داد:” ما از بيتلز خسته شديم. “ما واقعاً از برخورد ****** چهار پسربچه کوچک بالا متنفر بودیم. ما پسر نبودیم ، ما مرد بودیم.”


19. چکمه های مک کوئین لیدی گاگا در “عاشقانه بد”

– او از لحظه مد کمی خارج از پیست نمی ترسید (لباس گوشتی را به خاطر می آورید؟) ، اما یکی از بالاترین لحظات مد گاگا در این دوران از طریق قصیده آوانگارد به الکساندر مک کوئین در ویدیوی Bad Romance خود که او به نظر می رسد طراح فقید از جمله چکمه های armadillo فورا قابل تشخیص است.


20. وصله چشم دیوید بووی

– یکی دیگر از بازدیدهای برجسته و برجسته بووی از طریق وصله چشم پوشیده شده در روزهای Ziggy Stardust بود. بووی بعداً با یک تصادف خوشحال اعتراف کرد که اولین بار در حین مصاحبه به دلیل ورم ملتحمه از چشمی استفاده کرد ، اما به قدری علاقه داشت که آن را به عنوان بخشی از لباس صحنه خود پذیرفت.


21. نگاه گلاستنبری لیزو

– لیزو با لباس صحنه حماسی غریبه نیست ، اما این لباس هولوگرافیک که در زیر یک مانتو شنل مانند روپوش دار و محض برای اجرای گلستونبری خود پوشیده شده است ، بدون شک مورد پسند آن است.


22. نگاه بنفش شاهزاده

– پرنس که به طور گسترده ای به عنوان The Purple One شناخته می شود ، از کت سنگر بنفش پر زرق و برق گرفته تا این لباس های بسیار دوست داشتنی ، یکی از مهیج ترین موسیقی دانان یک نسل بوده است ، اما او بود در وفاداری خود به رنگ مورد علاقه خود ثابت قدم است.


23. Spice Girls در ویدئو “Wannabe”

– در مورد اولین نگاه شخصی که به سرعت مترادف هر یک از اعضا بود ، اسپایس گرلز طرفداران را با سبک های مختلف خود آشنا کرد – از لباس های براق و براق Ginger تا لباس کوتاه Baby و لباس ورزشی Sporty – که هنوز هم به طور گسترده ای به آنها اشاره می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

24. مدونا در “دختر مادی”

– ادای احترام به یک نماد بلوند دیگر ، مریلین مونرو ، با بازآفرینی در اجرای “Diamonds are a best’s Friend of Girl” ، این جلوه صورتی تزئین شده با الماس برای همیشه جایگاهی در تاریخ موسیقی خواهد داشت.


– ما تنها کسانی نیستیم که این لحظه تطبیق پذیر Destiny’s Child را برای همیشه دوست خواهیم داشت ، حتی خود بیانسه حتی آن را به عنوان لباس مناسب هالووین توصیه می کند.


26. نورمني در “انگيزه”

– موزیک ویدئو “انگیزه” نورمانی به دلایل بی شماری حماسی است ، اما احترام او به مد اوایل 00s از طریق این محصول 1996 و تزئین شده با دامن مینی با بندهای قابل شستشو ، احساس نوستالژی را در ما ایجاد کرده است.


27. شانیا تواین برای “خیلی مرا تحت تأثیر قرار نمی دهد”

– هرگز کسی که از # پیاده روی فرار نکند ، این لحظه کامل چاپ پلنگ – از دستکش تا کاپوت – انواع حماسی بود و اشلی گراهام و مایلی سایرس هر دو ظاهر خود را بازسازی کرده اند.


28. بیانسه در ویدیوی ‘Single Ladies’

– یکی از ساده ترین نگاه های او تا به امروز ، لباس مجلسی یک شانه “Single Ladies” بیانسه برای همیشه یکی از بهترین های او خواهد بود. تنها فکر کردن * بیشتر * نمادین است که رقص در آن ویدیو است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

29. بریتنی در “اوه من دوباره این کار را کردم”

– یکی دیگر از لحظات نبوغ شخصی خود بریتنی ، این کت و شلوار قرمز از تعداد زیادی طراح و هنرمند موسیقی مانند مایلی سایرس برای ایجاد تکرارهای خاص خود الهام گرفته است.


30. چهره را ببوس

– یکی از مشهورترین گروههای راک دهه 70 ، کیس به دلیل رنگ چهره اش معروف بود که گفته می شد نماد هر یک از شخصیتهای فردی گروه است. پل استنلی عاشق قدیمی به دلیل شوخ طبعی بدبینانه خود “Starchild” و ژن سیمونز “دیو” لقب گرفته است.


31. شریل در “برای این عشق بجنگ”

– کمد لباس چریل با الهام از ارتش برای فیلم “مبارزه برای این عشق” – انتخاب شده برای انعکاس مضامین این آهنگ از قدرت و قدرت زن – باعث ایجاد دنیای کاملاً جدیدی از پیروان شد که به “سربازان” وی معروف شدند.


32. میسی الیوت در جوایز گرمی 2002

– یک کت و شلوار چرمی بنفش سفارشی که فقط میسی می توانست آن را بیرون بکشد … چه چیزی می تواند از این نمادین تر باشد؟


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>