33 بهترین هدیه عید پاک برای بزرگسالان 2021: ایده های هدیه عید پاک

[ad_1]

آنچه را که فکر می کردید می دانید فراموش کنید: هدایای عید پاک * فقط * برای بچه ها نیستند ، و بعد از سالی که داشته ایم ، هیچکس قصد دارد شما را مقصر بداند که بیش از حد در هدایای عید پاک بهار امسال را زیاده روی کرده اید.

چه بخواهید با یک تخم مرغ عید پاک لوکس و چه مانعی برای عید پاک به طور سنتی بروید – یا می خواهید به هدایای بی نظیر عید پاک مانند وسایل داخلی کیچ و تیتر ، تخم های زیبایی برای عید پاک و گلهای جعبه نامه بروید ، راهنمای هدیه عید پاک شما را تحت پوشش قرار می دهد. ما مجموعه بزرگی از هدایای عید پاک با شکوه و (واقعی) شیک برای بزرگسالان پیدا کرده ایم که حتی شیک ترین دوستان شما نیز آنها را دوست دارند و از آنها استقبال می کنند. و همه آنها بصورت آنلاین قابل سفارش و تحویل مستقیم به درب منزل هستند. البته بدون تماس.

بهترین تخم مرغ های لوکس عید پاک برای فرار از Fortnum & Mason ، Hotel Chocolat & Rococco

موارد برجسته خاص؟ Fortnum & Mason’s Easter Hamper هر ساله یک خرید ضروری است. در سال 2021 ، همه چیز شامل بیسکویت و شکلات گرفته تا چای و مربا عید پاک است – همه در مارک های مارک F&M ترکه ای برای پیک نیک قرار دارد. ارزش برچسب 100 پوندی را دارید؟ شرط می بندی. همچنین LookFantastic’s Beauty Egg 2021 حاوی مواد خوب زیبایی به ارزش 220 پوند از قبیل Elemis و Color WOW است که فقط 65 پوند (اکنون می توانید پیش خرید کنید) و قلع * بیسکویت * Biscuiteers Easter Party Luxe حاوی تخم مرغ و اسم حیوان دست اموز – بیسکویت های شکلی که همه از پایه بیسکویت کره ای مارک قنادی برش خورده است. خوشمزه – لذیذ.

تخم های زیبایی برای عید پاک که می خواهیم این بهار را از LookFantastic ، Glossybox و موارد دیگر به دست آوریم

پس برای چی منتظری؟ از جانب هدایای عید پاک برای بزرگسالان به هدایای بی نظیر عید پاک و هدایای عید پاک برای خانواده ها، در اینجا تیم GLAMOUR از شیک ترین ایده های هدیه عید پاک سال انتخاب شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>