33 سلبریتی که نمی دانید با هم مرتبط هستند

[ad_1]

افراد مشهور دقیقاً مثل ما هستند. خوب ، به این معنا که آنها دارای یک شبکه گسترده از اعضای دور و نزدیک خانواده نیز هستند ، اما برخی از A-listers هستند که اعضای مشهور دیگری را در درخت خانواده خود دارند. خوب ، بنابراین کاملاً مثل ما نیست.

در حالی که انتخاب برخی از اعضای خانواده افراد مشهور آسان است ، مانند برادران یا خواهر و برادران همسورث جیک و مگی جیلنهال ، قرار دادن دیگران خیلی سریع نیست. آیا می دانید استنلی توچی با امیلی بلانت خویشاوندی دارد؟ یا اینکه باراک اوباما پسر عموی دور با برد پیت است؟ بله ، ذهن ما نیز دمیده شده است.

طولانی ترین روابط مشهور (برای بازگرداندن ایمان به عشق love)

در مورد کیت میدلتون و خواهران بازیگر ، اِل و داکوتا فانینگ چطور؟ ارتباط آنها به عقب برمی گردد. (ما در حال صحبت با پادشاه انگلیس در سال 1272 هستیم).

یا چطور بازی تاج و تخت ستاره جیسون موموآ و دروغ های کوچک بزرگ بازیگر زوئه کراویتز؟ ما در اینجا تحقیقاتی را برای شما انجام داده ایم و در زیر جزئیات 33 مشهوری را که نمی دانید با آنها ارتباط معروفی دارند ، توضیح داده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>