35 بهترین لباس مهمان عروسی تابستانی برای سال 2021

[ad_1]

جستجو برای لباس های مهمان عروسی تابستانی * رسمی * روشن است ، با شروع دوباره عروسی (TY ، واکسیناسیون!) و دعوت نامه های به تعویق افتاده طغیان کردن از طریق صندوق نامه ما اگر میز قهوه خوری شما به تدریج مملو از صرفه جویی در خرما برای عروسی های عزیزانتان می شود ، به احتمال زیاد پس از یک لباس عروس زیبا برای مهمان عروسی هستید تا در روز بزرگ آنها بهترین حالت را داشته باشید.

مطمئناً ، ما بهترین لباس های مهمان عروسی را برای * در تمام طول سال جمع کرده ایم ، اما خرید چیزی که باعث می شود شما در آب و هوای متلاطم بی عیب به نظر برسید ، یک بازی کاملا متفاوت توپ است.

بهترین لباس های ساقدوش عروس خیابان های بالا که * بی نهایت * گران تر از آنچه که در واقع هستند به نظر می رسند

بله: خرید لباس های مهمان عروسی تابستانی است سخت است. در حالی که شما می خواهید بهترین نگاه خود را برای عکسهای عروسی (بخصوص پس از ماههای بی پایان در یک لباس ورزشی هرگونه بهانه ای برای لباس پوشیدن را لغو می کند) ، مطمئناً نمی خواهید عروس را غرور کنید. و اگر می خواهید مدت طولانی را در خارج از آفتاب سپری کنید ، باید خونسرد باشید. بنابراین چگونه می توان تعادل کامل glam / نه خیلی glam / عملی را برقرار کرد؟

ما یک ویرایش کاملا شیک از لباس های مهمان عروسی تابستانی داریم که برای شما جمع شده اند – برای همه بودجه ها و سبک ها – از قبیل ASOS ، Rixo مورد علاقه اینفلوئنسر (بله ، از جمله * آن * لباس فلفل انتزاعی) و Warehouse: the high استولوار خیابانی که اینستاگرام ما را تسخیر می کند RN را تغذیه می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

از لباس های میدی تزئین شده با پولک برای آن عروس های پر زرق و برق تر گرفته تا لباس های کوچک عجیب و غریب با آستین های فرشته برای مهمانی های باغ ، لباس های مهمانی عروسی بسیار زیاد و سیاه و سفید a la Hailey Bieber (مینی سیاه و سفید AZ Factory خود را در اینجا بخرید) ، 37 لباس مهمان عروسی تابستانی داریم که مطمئناً مدتها پس از روز بزرگ آنها خواهید پوشید خرید خوش بگذرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

بعد از مطالب بیشتر عروسی؟ یک بار لباس بله ساقدوش عروس ، لباس شب ساقدوش عروس و لباس زیر زنانه برای خرید خریداری کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>