5 افسانه ناخن معمول متلاشی شده بنابراین می توانید از مانی خود مراقبت بهتری داشته باشید

[ad_1]

همه ما می خواهیم ناخن های زیبا و محکمی داشته باشیم اما ممکن است در این مورد راه اشتباهی را طی کنیم. به عنوان مثال روی ناخن های خود لکه های سفید بگیرید ، قبل از اینکه یک لیوان شیر برای خود بریزید ، ممکن است بخواهید به صحبت های متخصصان زیر گوش دهید (اسپویلر: بعید است که به کمبود کلسیم برسد). در اینجا این نکته وجود دارد که هر نصیحتی که به ما ارائه می شود صحیح نیست ، بنابراین برای اطمینان از اینکه تلاش های ما واقعاً به ما کمک می کند تا ناخن های محکم تری به ما بدهد ، ما اینترنت را برای مشاوره حرفه ای جستجو کرده ایم تا بدانیم چه چیزی چیست.

افسانه: باید اجازه دهید ناخن هایتان نفس بکشند

وقتی این موضوع را در نظر بگیرید – درست مثل موهای ما – بیشتر صفحه ناخن ما مرده است ، منطقی نیست که آنها نیاز به نفس کشیدن داشته باشند. دکتر دانا استرن ، متخصص پوست و ناخن ، به ناخن مگ گفت: “ناخن ها نیازی به تنفس ندارند. آنها مواد مغذی ، اکسیژن و خون خود را از جریان خون دریافت می کنند نه از هوا.” “وقتی متخصص ناخن به نفس کشیدن ناخن ها اشاره می کند ، منظور آنها غالباً استراحت از لاک ناخن و پاک کننده لاک برای کمک به بهبود ناخن های خشک ، شکننده ، لایه برداری یا آسیب دیده است.”

افسانه: آب سرد می تواند ناخن های شما را سریعتر خشک کند

درست نیست. اگر اینگونه بود ، ناخن تراپیست های ما این کار را در سالن انجام می دادند. “آنا ماری هلمنستین” ، Ph.D ، متخصص شیمی توضیح داد: “لاک ناخن یک پلیمر است که در اثر یک واکنش شیمیایی تشکیل می شود. کاهش دما سرعت واکنش شیمیایی را کاهش می دهد ، به علاوه باعث کاهش سرعت تبخیر حلال های موجود در لاک می شود.” on Thought Co. “اگرچه ممکن است آب یخ زده لاک را ضخیم کند ، بنابراین به نظر می رسد با سرعت بیشتری خشک می شود ، اما تنها راه تهیه ورقه سخت برای خشک کردن ، خشک کردن آن است.” اگر این روش را امتحان کنید به احتمال زیاد با فرورفتگی مواجه خواهید شد زیرا حتی اگر از بالا خشک به نظر برسد ، در تمام مدت خشک نخواهد بود.

افسانه: اکریلیک می تواند به ناخن های شما آسیب برساند

متخصصان در این مورد اتفاق نظر دارند که اکریلیک ها و ژل ها به ناخن ها آسیب نمی رسانند. این برداشتن آنها مشکلاتی ایجاد می کند. چیدن ، پاره شدن و پر کردن بیش از حد همه می تواند به صفحات ناخن آسیب جدی برساند و آنها را ضعیف و ضعیف کند. و خیساندن ناخن ها در پاک کننده لاک نیز خبر ناخوشایندی برای ناخن های سالم است زیرا باعث خشک شدن ناخن ها می شود ، آنها را شکننده و مستعد شکافتن می کند.

به لطف این راهنمایی های یک متخصص حرفه ای ، ژل مانی خود را بدون دست و پا زدن در ناخن های خود بردارید

افسانه: با نوشیدن شیر علائم سفید رنگ خلاص می شود

قبل از اینکه نگران باشید که از کمبود کلسیم رنج می برید ، بیشتر به دلیل لاک ناخن شما ایجاد می شود. دکتر استرن به ناخن مگ گفت: “لکه های سفید ناخن دلایل زیادی دارد و معمولاً دانه بندی کراتینه است. اینها لکه های سفید سطحی در سطح هستند که با پاک شدن لاک که برای مدت طولانی روی ناخن بوده ایجاد می شوند.” “آنچه اتفاق می افتد این است که سلول های سطحی ناخن همراه با لاک برداشته می شوند و ترک های سفید در سطح ناخن ایجاد می شود.” اغلب ، می توان آنها را به آرامی دور کرد. اگر به نظر می رسد که در ناخن شما عمیق تر باشد ، به دلیل ضربه شدید ، ممکن است مربوط به تروما باشد. دکتر استرن می گوید: “این نوع وصله ها درون صفحه ناخن هستند ، قابل برداشتن نیستند و بنابراین باید رشد کنند.”

افسانه: باید ناخن های خود را در یک جهت بچرخانید

احتمالاً شما یک میلیون بار شنیده اید که میخ ها باید در یک جهت قرار بگیرند ، نه اینکه “در برابر دانه” قرار بگیرند ، اما ، طبق گفته دفتر مرکزی Nails ، دانشمند شروع به سال می کند که آیا واقعاً چنین است. در آزمایشی که توسط داگ شون ، دانشمند و نویسنده کتاب انجام شده است ساختار ناخن و شیمی محصول، او نتیجه گرفت “پس از بررسی صفحات ناخن با استفاده از انواع مختلف ساینده و تکنیک های پر کردن ناخن ، من هیچ تفاوتی در وضعیت صفحه ناخن مشاهده نکردم ، زمانی که مقایسه فایل را فقط در یک جهت با پر کردن به جلو و عقب (نگاه کنید به اره) روش.” با این حال ، چه است مهم نوع پرونده و فشاری است که استفاده می کنید. تا زمانی که به پرونده هایی که 180 دانه یا بالاتر دارند بچسبید و فشار را آرام نگه دارید ، باید خوب باشید.

واقعیت: رشد ناخن های مردانه سریعتر از خانم ها است

در تحقیقی که توسط ژورنال آکادمی پوست و ونرولوژی اروپا انجام شد ، دانشمندان دریافتند که ناخن های مردان سریعتر از زنان رشد می کنند ، اگرچه آنها اظهار داشتند که “تفاوت ها از نظر آماری قابل توجه نیستند”. همان مطالعه ای که روی بیست و دو جوان بزرگ آمریکایی سالم انجام شد ، نشان داد که ناخن صورتی ما رشد کندتری دارد و رشد ناخن های دست بسیار سریعتر از ناخن پا است.

واقعیت: ناخن های ما دریچه سلامت ما هستند

اگر تا به حال جراحی شده اید ، ممکن است از شما خواسته شود که پیش از این لاک ناخن خود را پاک کنید. این امر در درجه اول به این دلیل است که می تواند مانعی برای مانیتور اکسیژن شما ایجاد کند (که معمولاً روی انگشتان قرار می گیرد) تا میزان اکسیژن موجود در خون را اندازه گیری کند ، اما همچنین به این دلیل است که ناخن های انگشتان ما می توانند درباره اتفاقاتی که برای ما می افتد چیزهای زیادی به پزشکان بگویند. اگر ناخن های ما شروع به کبود شدن می کنند ، این نشانه آن است که اکسیژن کافی دریافت نمی کنیم. WebMD توضیح داد که ناخن های رنگ پریده می تواند نشانه کم خونی باشد ، ناخن های زرد رنگ معمولاً نشانه عفونت قارچی است و ناخن های موج دار می توانند نشانه های اولیه پسوریازیس باشند.

این بزرگترین روند ناخن برای SS21 است که شما باید از شیشه گرفته تا گرادیان بدانید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>