5 فروش ضد آمازون روز نخست: بهترین گزینه های زیبایی ، مد و مراقبت از پوست

[ad_1]

هیجان همه آن معاملات و تخفیف های Amazon Prime Day که ما در این هفته جلب کرده ایم (ما در حال گفتگو با مد ، معاملات زیبایی به همراه پیشنهادات خانگی و فناوری هستیم) باعث شده است که برای کارهای بیشتری تربیت کنیم. ما عشق فروش در GLAMOR HQ ، و بنابراین وقتی متوجه شدیم تعداد کمی در حال حرکت هستند ، مجبور شدیم آنها را بررسی کنیم.

ردپای آمازون ، بسیاری از وب سایت ها فروش خود را برگزار می کنند تا اصطلاحاً یک تکه پای را بدست آورند. از معاملات زیبایی ، از جمله مارک های مورد علاقه مانند Huda و FOREO ، تا تخفیف های مد لباس های زیبا و کیف دستی تابستانی ، تضمین می کنید که در این موارد چیزی پیدا خواهید کرد فروش جایگزین آمازون Prime Day.

تخفیف 60 درصدی در خلیج زیبایی

Beauty Bay در حال حاضر فروش تابستانی گسترده ای در سایت خود دارد و 60٪ تخفیف برای محصولات زیبایی و مراقبت از پوست شما در نظر گرفته شده است. حتی شامل مجموعه جدید برتز آنها نیز می باشد! ما یکی از دستگاه های Luna Play Smart 2 FOREO را انتخاب خواهیم کرد ، در حال حاضر این دستگاه از 79 پوند تا 55.25 پوند در فروش است – چطور ما نمی توانیم ؟! برس تمیز کننده صورت با تکنیک بالا ، روند روزمره شما را تقویت کرده و به دستیابی به درخششی طبیعی کمک می کند که مطمئناً همه تعارفات را برای شما به ارمغان می آورد. با 8000 ضربان قلب T-Sonic در هر دقیقه که به از بین بردن آلودگی ، روغن ، عرق و آرایش از روی پوست کمک می کند ، موهای سیلیکونی چند سایز ماساژ داده و به آرامی لایه برداری می کنند.


الان بخرش، 79 پوند 55.25 پوند فروش بیوتی بیوتی را خریداری کنید

تخفیف حداکثر 80٪ در ASOS

در ASOS می توانید تا 80٪ تخفیف داشته باشید. بله ، درست حرف ما را شنیدید پس اندازهای کلانی فقط در انتظار شماست ، از جمله انبوهی از تاپ ها (به تمام شلوارهای جین و بهترین مواردی که ظاهر می شوید فکر کنید) ، کفش و لباس شنا به موقع برای تابستان. این لباس مینی جین گستوز آسترید از نظر ما برنده است ، از 130 تا 80 پوند تخفیف دارد. این کار برای بقیه سال بسیار اصلی خواهد بود ، ایده آل برای تابستان با یک جفت کفش پاشنه دار یا مربی سفید و مناسب برای زمستان با چند چکمه چاق ، و ما شرط بندی می کنیم که فروش آن به پایان برسد. معاملات دیگر موجود در فروش را از دست ندهید – آدیداس ، نایک و افراد آزاد به ذکر چند مورد. ASOS ، ما عاشق تو هستیم.


الان بخرش، 130 پوند 85 پوند فروش ASOS را خریداری کنید

حداکثر 40 درصد تخفیف در Look Fantastic

Big Beauty Event Look Fantastic به شما امکان می دهد تا 40٪ در بارهای پرفروش ترینها صرفه جویی کنید. مارک هایی مانند La Roche-Posay ، Elemis ، Tan Luxe ، NARS و Estee Lauder همه در آن گنجانده شده اند – بنابراین قطعاً نمی خواهید این مارک را از دست بدهید. بالای لیست خرید ما پایه صورت غنی شده با ویتامین Bobbi Brown است. توسط همه متخصصان برتر مراقبت از پوست رتبه بندی شده است و به اندازه کافی برای ما مناسب است. Face Base که یک ماده اولیه و مرطوب کننده است ، با استفاده از بافت غنی و خامه ای ، پوست شما را برای استفاده بدون آرایش آرایش می کند. فرمول پیشرفته چهره شما را بدون زحمت صاف می کند و سریعاً جذب می شود بدون اینکه احساس چربی از خود به جای بگذارد اما از پایان درخشان آن اطمینان حاصل می کند. بله لطفا!


الان بخرش، 45 پوند 36 پوند فروش فوق العاده نگاه کنید

تا 50٪ تخفیف در جان لوئیس

هنگامی که جان لوئیس یک فروش را برگزار می کند ، بهترین باور داشته باشید که این یک فروش خوب است. تقریباً در تمام مناطق وب سایت آنها که اکنون تخفیف دارند ، می توانید بیت های جدید و زیبایی را برای خانه و همچنین خودتان بدست آورید. آنها در حال حاضر 40٪ تخفیف مبلمان اداری دارند (همه ما می توانیم با یک صندلی اداری جدید کار کنیم) ، 30٪ تخفیف مبلمان و 50٪ تخفیف از مارک های بزرگی مانند تد بیکر و مایکل کورس. کیف حمل و نقل مربی Lora 30 نام ما را صدا می کند. در فروش با قیمت 130 پوند فوق العاده سخاوتمندانه ، کمتر از 325 پوند ، ممکن است فقط بیش از یک دلار بپردازیم. لوازم جانبی چرمی با دانه نرم ، همه کاره با فضای داخلی جداگانه و بند شانه / بدنه اختیاری ، با همه چیز مطابقت دارد. به ما اعتماد کنید


الان بخرش، 325 پوند 130 پوند فروش جان لوئیس را خریداری کنید

حداکثر 50٪ تخفیف در Net-A-Porter

فروش فقط فروش نیست مگر اینکه Net-A-Porter در این لیست باشد. خوشبختانه آنها تا 50٪ تخفیف در تن قطعات مد و مارک های پیشرفته ، به علاوه انبوهی از قطعات زیبایی و مراقبت از پوست برای انتخاب دارند. ما نمی توانیم کمک کنیم اما پالت سایه چشم Dusk Dusk Eyes Beauty را به سبدهای خود اضافه کنیم – به خصوص با 30٪ تخفیف. سایه های خامه ای (همه 18 آنها!) از رنگ های خیره کننده کویر عربستان الهام گرفته شده اند. طراحی شده به صورت لایه لایه یا پوشیده شده به تنهایی ، هر رنگ بسیار رنگی است اما به راحتی مخلوط می شود – جای تعجب نیست که یک زیبایی زیبایی را باید داشته باشید.


الان بخرش، 56 پوند 39.20 پوند فروش Net-A-Porter را خریداری کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>