5 مرحله برای پاک کردن پوست هنگامی که همه موارد دیگر را امتحان کردید: مشاوره از طرف Derm

[ad_1]

وقتی پوست شما توپ بازی نکند بسیار باورنکردنی است. مخصوصاً وقتی همه چیزهایی را که فکرش را می کنید برای تسکین ، آرامش و پاک سازی آن امتحان کرده اید.

طبق NHS ، آکنه 95٪ از افراد 11-30 ساله را تحت تأثیر قرار می دهد. و آکنه بزرگسالان در گروه های سنی بالاتر نیز بسیار شایع است. طی سال گذشته ، موارد افزایش یافته است ، زیرا بیماری همه گیر میزان استرس را افزایش داده است ، در حالی که maskne بیشتر ما را در لکه های اطراف چانه و دهان خود مشاهده کرده است.

اگر موارد معمول را امتحان کرده اید – تغییر دادن مراقبت از پوست ، نظارت بر عوامل محرک و تمیز کردن کامل – اما هنوز در تلاش برای کنترل سطح پوست هستید ، دکتر استفانی ویلیامز ، بنیانگذار کلینیک پوست Eudelo در لندن ، برای به اشتراک گذاشتن توصیه های تخصصی در اینجا است. از یک متخصص پوست بالا در زیر.

1. یک تشخیص مناسب بدست آورید

به جای اینکه در تاریکی چاقو بزنید ، مهم است که بدانید به خصوص چه چیزی باعث این مسئله شده است ، بنابراین می توانید بهترین مسیر را به جلو دنبال کنید.

“هیچ دلیلی برای ایجاد شکستگی وجود ندارد. لکه ها ، جوش ها ، جوش های سرسیاه و جوش های سر سفید می توانند به چندین بیماری پوستی مانند آکنه ، روزاسه ، درماتیت اطراف دهان (POD) ، فولیکولیت باکتریایی ، فولیکولیت مخمر (یا قارچ) یا نوعی آسیب مزمن آفتاب مرتبط باشند. دکتر استفانی می گوید ، سندرم فاور-راکووت نامیده می شود.

برخی از آنها بیشتر از دیگران است ، بنابراین مهم است که ما بدانیم چگونه علائم را شناسایی کنیم. دکتر استفانی می گوید: “از بین این بیماری های پوستی ، آکنه و روزاسه بیشترین مقصر شکستگی صورت در زنان بالغ هستند ، بنابراین بیایید در مورد این موارد کمی بیشتر صحبت کنیم.” با ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آکنه و روزاسه کسب کنید

همچنین مهم است که به خاطر داشته باشید که این راه حل ممکن است یک راه حل سریع نباشد و در عوض ممکن است نیاز به تغییر طولانی مدت در مراقبت از پوست یا شیوه زندگی شما داشته باشد. “هر دو آکنه و روزاسه در بزرگسالان یک بیماری مزمن پوستی هستند ، نه فقط اختلالات خود محدود کننده ای که فرد مجبور است برای مدت کوتاهی تحمل کند. شناخت مزمن بودن آکنه و روزاسه در بزرگسالان نیز به این معنی است که درمان نگهدارنده برای مدیریت این شرایط یکپارچه است. ، “دکتر استفانی توضیح می دهد.

روزاسه چیست؟ راهنمای یک متخصص پوست برای علائم و درمان ها

2. درمان پزشکی

اگر وسایل موجود در قفسه های سوپرمارکت کمکی نمی کنند ، به پزشک عمومی مراجعه کنید. “گزینه های درمانی شامل بسیاری از کرم های تجویز شده و همچنین درمان خوراکی با قرص ، در صورت لزوم است. اکثر شکستگی ها را می توان فقط با درمان موضعی به خوبی کنترل کرد ، بنابراین احتمالاً برای شما کرم یا ژل تجویز می شود و نیازی به مصرف قرص نیست.” دکتر استفانی می گوید.

اما نگران نباشید که ترکیبی از درمان ها را برای یافتن تناسب مناسب بخواهید. “اغلب پزشکان عمومی و پزشکان دیگر یک کرم تجویز می کنند که نتایج ناامیدکننده ای دارد. ما از تجارب گسترده خود در زمینه درمان جراحی می دانیم که اکثر موارد به ترکیبی هوشمندانه از کرم های مختلف تجویز شده بسیار بهتر پاسخ می دهند. به عنوان مثال ، یک طرح مناسب از یک کرم در صبح و دیگری در عصر ، یا محصولات متناوب در روزهای مختلف هفته به مراتب نتیجه بهتری نسبت به یک راه حل واحد دارند “، دکتر استفانی توضیح می دهد.

ماسک های صورت موارد بیشتری از درماتیت پریورال را ایجاد می کنند. در اینجا همه مواردی که باید درباره این شرایط بدانید آورده شده است

3. مراقبت از پوست را بهینه کنید

در صورتی که مراقبت های پوستی منظم شما نیز به همان هدف نباشد ، درمان های تجویزی می توانند مقدار زیادی از وزنه برداری را انجام دهند. دکتر استفانی می گوید: “سالها تجربه نشان داده است که اهمیت دقت در مراقبت از منزل و ایجاد یک رژیم شخصی برای مراقبت از پوست در اطراف کرم های تجویز شده وجود دارد.” “مراقبت از پوست نادرست می تواند باعث تشدید یا حتی ایجاد آکنه ، روزاسه و POD شود ، به همین دلیل اصلاح آن بسیار مهم است.”

قبل از اعزام شما ، پزشک عمومی یا پوست شما باید در مورد برنامه مراقبت از پوست شما با شما صحبت کند تا اطمینان حاصل کند که از محصولاتی استفاده می کنید که به درمان های موضعی در آرامش و پاکسازی پوست کمک می کنند. “ایجاد یک رژیم مراقبت از پوست برای کسی که مبتلا به شکستگی است ، نیاز به دانش پیچیده ای از مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست ، فرمول های پایه و فعل و انفعالات احتمالی با درمان های تجویزی دارد. این آسان نیست ، به همین دلیل مراجعه به یک متخصص پوست یا درمانگر آموزش دیده پوست که سالها تجربه در بهینه سازی مراقبت از پوست برای بیماران شکستگی ، “می گوید دکتر استفانی.

4- عوامل سبک زندگی

البته ، مراقبت از پوست تنها یک قسمت از این معما است و تأثیرات بسیار دیگری نیز وجود دارد که می تواند پوست ما را تشدید کند. “هنگامی که شما تشخیص ، درمان و مراقبت از پوست خود را مرتب کنید ، وقت آن است که به سایر عوامل سبک زندگی که در سلامت پوست شما نقش دارند نگاهی بیندازید. رژیم ، محیط و سلامتی شما بر روی پوست ما تأثیر می گذارد. باید بحث کنید چگونه می توان این عوامل را تطبیق داد تا بهترین شفافیت برای پوست شما ایجاد شود. “

5. درمان های داخل کلینیک

در آخر ، برای درمان های درجه پزشکی به یک متخصص مراجعه کنید. گزینه های زیادی وجود دارد بنابراین مدتی را با مشاور خود سپری کنید تا بهترین گزینه را برای شما تعیین کند. “جراحی های صورت درجه پوست تنها درمان در کلینیک نیستند که می توانند از پوست مستعد برای آکنه و روزاسه بهره مند شوند. بسته به نیاز شما تعداد زیادی امکان وجود دارد ، از جمله: درمان با نور LED ، لایه برداری شیمیایی ، لایه برداری از انرژی پلاسما و انواع خاصی از لیزر ، “توضیح می دهد دکتر استفانی. “این موارد باید با متخصص پوست یا درمانگر آموزش دیده توسط پوست شما در میان گذاشته شود. اما به یاد داشته باشید ، اولین خط درمان جراحی باید همیشه کرم های تجویز شده به همراه بهینه سازی مراقبت از پوست به نظر من باشد.”

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>