5 نفر ریمل مژه و ابرو Magic Magic Extension را آزمایش می کنند: در اینجا ایده های صادقانه ما وجود دارد

[ad_1]

MAC لوازم آرایشی و بهداشتی مونتاژ می شود ، ما اخبار داریم و به شکل یک لوله ریمل مایع است. اگرچه این مارک به دلیل طیف گسترده ای از محصولات پایه و رژ لب قرمز Ruby Woo مشهور است ، اما چیزی که هرگز از پیشخوان MAC – مجازی یا IRL – از دست نخواهید داد ، ریمل مژه و ابرو برای هر مناسبت است ، خواه از نظر طول ، حجم و یا خاصیت ضد آب بودن .

برای پیوستن به رپرتوار ریمل های مژه و ابرو که دارای Extreme Dimension Lash و Extended Play Lash Mascara است ، در اینجا Magic Extension وارد می شود. این محصول به صورت لوله ای متالیک سکسی و براق بسته بندی شده و ادعا می کند مژه ها را به سطح جدیدی بر می دارد ، و باعث تقویت فیبر 5 میلی متری در اثر متقاطع می شود که حجم و ابعاد زیادی به مژه های شما می بخشد. برس 5 بعدی مخروطی برای اعطای سطح فوق العاده درام و حجم طراحی شده است.

انتخاب بهترین ریمل ها توسط ویراستار ما ، مژه هایی پر از مو را به شما می دهد

در مورد فرمولاسیون ، این محصول ترکیبی از مراقبت و زیبایی مژه است ، با عصاره روغن زیتون برای اشاره به حالت مژه و ایجاد اثر لیفتینگ از طریق پودر اکسیر کریستال تقویت کننده رنگ.

خوب این ادعاهای جسورانه ای است ، و صادقانه می گویم ما در بسته بندی های سکسی و براق فروخته شده ایم ، بنابراین در طبیعت GLAMOR واقعی ، تصمیم گرفتیم Magic Extension را امتحان کنیم و در اینجا پنج افکار صادقانه وجود دارد …

محصول:


الان بخرش

وقتی با کد تخفیف Boots و کد تخفیف MAC خرید می کنید ، پس انداز کنید.

حکم:

لورن پستانا ، توسعه دهنده نرم افزار


با باز کردن بسته بندی کل تجربه برای من شروع شد. چه متوجه شویم یا نشویم ، این قطعاً قسمت مهمی از بازی است. این احتمالاً یکی از بهترین لوله های ریمل است که اکنون صاحب آن هستم و اکنون نیز احساس خوبی دارم. سطح قیمت این ریمل احتمالاً یک سطح بالاتر از آن چیزی است که من معمولاً به دنبال آن هستم ، بنابراین فشار رو به افزایش است. با باز کردن آن و دوست داشتن آن قلم مو ، می توانم درامی را که می خواهم از مژه هایم بکشم می بینم.

افکار اول ، من آن را دوست دارم. در روزی که کمی بیشتر می خواهم ، مثل اینکه در کار ، تاریخ شام یک زمین بزرگ دارم یا می خواهم کمی بیشتر خودم را احساس کنم ، این تمام است. این تعادل بین درجه یک و بدحجاب درست است. چند بیت دست و پا چلفتی وجود داشت که من مجبور شدم چند بار آنها را کار کنم ، بنابراین اگر عجله داشتم این یکی را به همین دلیل انتخاب نمی کردم. بزرگترین چنگ زدن به این ریمل این است که دریافتم با آب مایسل معمولی که می خواهم بروم خیلی لجباز است ، بنابراین واقعاً این لباس را در رگ نمی پوشم. به طور کلی ، هنگامی که من در حال دستیابی به آن هستم ، بدون شک این لباس را خواهم پوشید.

امتیاز: 10/10

آنایس مامونا ، دانشجو


در طول سفر آرایش خود ، تمام ترفندهای آرایش موجود در کتاب را از بسته بندی پودر شفاف روی مژه ها تا گرم کردن فرهای مژه امتحان کرده ام به این امید که سرانجام حلقه ای ایجاد کنند. اما من هنوز هم با مژه های کوتاه ، صاف و پرتحرک دست و پنجه نرم می کنم. این کار باعث می شود ریملی پیدا کنید که خواسته های من را برآورده کند و نیاز به یک کار دشوار دارد.

با اولین برداشت ، بسته بندی ، یک لوله نقره ای و مشکی فلزی WOW است! به نظر جالب و در عین حال پیچیده می رسد و قطعاً در بین لوله های ریمل مایل به سیاه و سفید دیگر در غرور شما برجسته خواهد بود. عصا یک شکل مخروطی کلاسیک است ، که کاربرد آن را آسان و بدون دردسر می کند. از نظر بلند کردن ، متأسفانه این ریمل کمی بیشتر به مژه های من اضافه کرد. با این حال همانطور که در عکس من دیده می شود ، قطعاً حجم بیشتری ایجاد می کند ، مژه های من کاملا ضخیم تر به نظر می رسند. به طور کلی ، با استفاده از یک کت ، این ریمل حجم و طول طبیعی را به پایان می رساند ، بنابراین برای کسانی که به دنبال یک بال زدن ظریف هستند ، ریمل MAC کاملا مناسب شما خواهد بود.

امتیاز: 7/10

الان بخرش

علی پانتونی ، سرپرست وب سایت GLAMOUR


اولین نکته اول: من بسیار منتقد ریمل مژه و ابرو هستم. درخواست از من برای تست این ریمل مساوی با ارسال یک داور برتر میشلن به رستوران شما بود. این تنها محصولی است که بدون آن نمی توانم زندگی کنم و صدها مورد را امتحان کرده ام ، هم از طریق عشق شخصی مادام العمر و هم در شغل روزنامه نگاری سبک زندگی. ریمل لازم است تا همه جعبه ها را تیک بزنید – حجم OTT بدون جمع شدن. طول مگا بدون خشک شدن در نوک ؛ عصای طراحی شده برای گرفتن هر شلاق بدون لکه گیری – برای تحت تأثیر قرار دادن من.

ریمل MAC مطمئناً به طول انجامید. الیاف 5 میلی متری بلافاصله به مژه های شما می چسبند و آنها را فقط در چند حرکت بلند و بلند می کنند. برس مخروطی نیز چشمگیر است و حجم XXL (که من آن را دوست دارم) ارائه می دهد. اما من فرمول را کمی شلخته و خشک دیدم و پس از چند ساعت سایش متوجه چند پوسته بر روی گونه هایم شدم – ناامیدکننده ، زیرا من به طور کلی طرفدار MAC زیادی هستم و هر روز رژ لب آنها را می پوشم. اگر کسی هستید که محصول زیادی استفاده نمی کنید ، احتمالاً عاشق این ریمل هستید. اما اگر چند کت مثل من بزنید ، ممکن است احساس پوکی کنید.

امتیاز: 7/10

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR


قبلاً هم گفته ام و باز هم می گویم. ریمل ها قطعاً بخشی از کیت زیبایی جزیره کویری من هستند. آنها راهی برای تغییر شکل ظاهری و ایجاد چهره صورت گرفته من تقریباً بلافاصله هوشیارتر و آماده تر نشان می دهند. این البته اگر یک مورد خوب هم داشته باشید. همچنین ما از قدرت این wispies اطلاع داریم ، آنها واقعاً یک ظاهر زنانه به شما می بخشند و سایر ویژگی های چهره شما را برجسته می کنند.

برای ریمل ها من واقعاً به آنهایی که طول و حجم زیادی می دهند ، اهمیت می دهم. اگرچه احساس می کنم شاید این ریمل سطح درام و حجمی را که معمولاً دنبال آن هستم به من نمی دهد ، اما می توانم بگویم که به عنوان ریمل طبیعی روزمره عمل می کند. من در حالی که مشغول بسته بندی لایه ها بودم ، تجمع خاصی را تجربه کردم ، اما اگر چیزی باعث ایجاد توهم در حجم اضافی شد ، البته اگر بخواهید زمزمه مژه ای داشته باشید ، باید کمی از پس آن برآیید. این چوب به اندازه کافی بلند بود تا حداکثر محصول را با کش رفتن کمتری پخش کند. بنابراین اگر همه شما در مورد صرفه جویی در وقت هستید ، او یکی است! من شخصاً … من درام را دوست دارم ، اما هیچ قبیله آرایش و آرایش نیست ، این یکی ممکن است برای شما مناسب باشد.

امتیاز: 7/10

آلیس کمپ-حبیب ، روزنامه نگار مستقل


اولین باری که ریمل MAC’s Magic Extension را امتحان کردم ، نویدبخش ارائه مژه های کامل تر بود. بعد از استفاده از دو روکش ، بدون شک مژه هایم بیشتر مشخص شد. اما خواص طولانی مدت محصول ظریف تر بود – من مطمئناً بیدارتر به نظر می رسیدم ، اما شاید “حجم بیش از حد اغراق آمیز” ، همانطور که در جعبه قول داده شده است ، نه.

تلاش دوم من صبح روز 12 ژوئیه بود. من هنوز در غم از دست دادن یورو انگلیس بودم و صادقانه بگویم که به دلیل فرسایش کمی بدتر به نظر می رسیدم. ظریف به سادگی این کار را نمی کند – من به حجم احتیاج داشتم! طول! بلند کردن! این بار فرهای مژه خود را شلاق زدم و لایه به لایه از مواد – بالا و پایین را اعمال کردم. متأسفانه ، توسط لایه سوم ، آنچه من آن را “مژه های پا عنکبوت” می نامم شروع به ظهور می کنم – آنها کلافه و فاقد تعریف هستند. حکم من؟ من احتمالاً هنوز دروغگویی ها را بیرون نخواهم انداخت اما این یکی برای تقویت طبیعی عالی است.

امتیاز: 6.5 / 10

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>