5 نفر پالت های جدید صورت Christian Louboutin را آزمایش می کنند و احکام ما در اینجا است

[ad_1]

بله ، شایعات درست است: Christian Louboutin ، مغز متفکر آن ته قرمزهای الهی که از همیشه برای همیشه در لیست آرزوهای هر دختری قرار داشته ، در شرف راه اندازی بی عیب و نقص ترین پالت های زیبایی و جذاب و همه کاره است. و بگذارید فقط بگوییم ، آنها همچنین باید در بالای لیست خواسته های شما باشند.

زیرا ما دوستداران زیبایی فقط به دنبال محصولات با کیفیت نیستیم. ما همچنین به دنبال چیزی هستیم که به ما جلوه کند و احساس خوبی تجربه کامل و این پرتاب جدید دقیقاً همین را به ما می دهد.

5 نفر از کارمندان GLAMOR با استفاده از 5 ابزار مختلف Mermaid Waves را امتحان کردند و در اینجا نحوه نتیجه گیری آمده است

در واقع ، Christian Louboutin از همان زمانی که به قلمرو زیبایی ضربه زده است ، این کار را انجام می دهد و اکنون آنها دامنه آرایش نرم و نرم خود را گسترش داده و شامل پالت های چشم و صورت هستند. این محصولات جدید به خانواده لاک های ناخن برجسته و برجسته استیلو و رژ لب های گلوله ای سکسی و مضر که به آنها علاقه مند شده ایم ، می پیوندند.

پالت های چشم و صورت قابل تعویض جدید با کیس ای ساخته شده اند که از “نماد ناخن‘- یکی از اولین کفش های پوشیده از سنبله که به سرعت به عنوان نماد مسیحی لووبوتین تبدیل شده است. آنها در شش هارمونی ، سه پالت سایه چشم و سه پالت هایلایتر / رژگونه / برنز و دو کیس برجسته برجسته با امضای CL و قرمز و مشکی موجود است).

اینها رنگدانه ترین پالت های سایه چشم موجود در بازار هستند

ما پنج سایه مختلف از پالت ها را آزمایش کردیم ، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا بزرگترین نمایشگاه Christian Louboutin در سال ارزش سرمایه گذاری را دارد یا اینکه باید از آن استفاده کنید. هشدار Spoiler: ما شاهد 10/10 هستیم …

محصول:

Christian Louboutin La Palette ، مورد کلاچ 58 پوندی ، پالت شارژ 58 پوندی ، Selfridges


حکم:

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR
جعبه رنگ نقاشی:
رز پیگال


بدون خراب کردن بررسی ، دوست دارم نامه ای عاشقانه به Christian Louboutin بنویسم که باعث شده یک دختر یک میلیون دلار از طریق آرایش خود احساس کند. وقتی در حال صحبت با پالت های سایه چشم هستیم ، نیازهای من رنگدانه های قوی ، زیرزمینی شکل پذیر و طلایی است. واقعاً پرسیدن زیاد نیست ، اما یافتن آن نیز ساده ترین نیست.

من پالت Rose Pigalle را امتحان کردم که در نگاه اول برای من کمی صورتی رنگ به نظر می رسید ، اما وقت بهار است و من احتمالاً باید چیزی خارج از منطقه راحتی درپوش طلایی ام را امتحان کنم. من خیلی خوشحالم که این کار را کردم ارائه چیزی خارج از این جهان است ، 10/10 جامع. جعبه پالت شبیه فانتزی ترین كلاچ كوچك است ، و وقتی در شارژرها را باز كردم تقریبا خیلی زیبا بود كه بتوانم لك بزنم اما داخل آن فرو رفتم.

من از یک برس نازک اما کرکی استفاده کردم تا ابتدا تیره ترین سایه را انتخاب کنم و معمولاً حتی تیره ترین سایه ها نیز برای ساختن رنگدانه در برابر پوست تیره ام زمان می برد. با این قضیه فرق می کرد. شدت غیر منتظره رسوب رنگ وجود داشت. برای نشان دادن رنگدانه لازم نبود که به برس فشار بیاورم. من از صورتی های گوشه چشمم و طلای براق را به عنوان برجسته بالای استخوان گونه و نوک بینی ام استفاده کردم. بافت ابریشمی فقط با هر ضربه نرم سر می خورد و من به موارد زیادی احتیاج نداشتم.

این پالت اعطا می شود و پرونده شما 116 پوند سنگین هزینه خواهد کرد ، اگر مثل من متعصب آرایش باشید ، ارزشش را دارد! Christian Louboutin شما برنده شدید. تنها درخواست من – آیا می توانیم پرونده بزرگتری داشته باشیم ، بنابراین من می توانم کلید و شناسه اتومبیل خود را در آن جای دهم؟

امتیاز: 10/10

Luca Wetherby-Matthews ، دستیار رسانه های اجتماعی GLAMOUR
جعبه رنگ نقاشی:
بنابراین جوجه


اگر بگویم که هیجان من از افتتاح این محصول بی نظیر بود ، اغراق آمیز نیست. همه چیز در مورد قرار دادن چشمان من به این پالت هیجان انگیز بود – قرمز زیبای Louboutin ، گل میخ ها ، “کلیک” مغناطیسی راضی کننده پالت به داخل کیف ، DRAMA همه آن.

سه نفر “So Chick” همه چیزهایی را که می خواهم در پالت گونه ها بریزد. من سایه مرجانی را پوشانده ام که به خوبی گونه های تابستانی و درخشان گونه ها را از بین می برد و هایلایتر رنگی شامپاین را ایجاد می کند که تعادل و ظرافت و درخشندگی کامل است. نتیجه این یک درخشش طبیعی و براق است که من * بنابراین * اینجا هستم. رژگونه دیگر در این پالت رنگ توت مات است ، که من می دانم در ماه های سردتر به دنبال آن خواهم بود تا تزریق رنگی بیشتری به صورتم بدهم.

من فهمیدم که استفاده از این محصول در ابتدا با انگشتانم به مراتب رنگ بهتری نسبت به قلم مو دارد ، اما فرمول ها خیلی راحت با پوست ترکیب می شوند ، و آن را به یک پالت ایده آل برای قرار دادن در کیف شما و بالا رفتن زمان بیرون بروید (و تحت تأثیر قرار دادن همه کسانی که توالت توالت هستند).

امتیاز: 10/10

چلز هیوز ، ویرایشگر تصاویر Glamour
جعبه رنگ نقاشی:
Rouge Follies


خوب ، اولا ، داشتن یک پالت سایه چشم که به نظر می رسد یک کیف پول کوچک است ، به خودی خود یک پیروزی است. من این پالت را خیلی دوست داشتم ، بافت تقریبا خامه ای استفاده از آن را بسیار آسان می کند و در طول روز می چسبد. من قبل از استفاده از سایه چشم CL از سایه انتقالی در چین و خط مژه پایین استفاده کردم. سپس از رنگ صورتی تیره روی درب و صورتی روشن تر در گوشه های داخلی استفاده کردم. به طور کلی من ظاهر را دوست داشتم و رنگها بسیار زیبا و رنگی بودند.

امتیاز: 10/10

سرنا کانولی ، دستیار اجرایی GLAMOUR
جعبه رنگ نقاشی:
خیلی ظریف


خط آرایشی Louboutin حتی از طریق بسته بندی ، با کلاچ قابل شارژ قابل تعویض که هر کیف آرایش را فوق العاده شیک جلوه می دهد ، من را تحت تأثیر قرار داد. پالت “So Delikate” دارای سه سایه مختلف است – رژگونه صورتی ، رژگونه هلو و هایلایتر رنگی شامپاین. هایلایتر عالی است زیرا خیلی براق نیست اما به من براق کننده زیبایی طبیعی می دهد.

من همچنین دوست دارم که دو گزینه مختلف برای رژگونه وجود دارد ، بسته به اینکه شما رنگ صورتی یا هلو بیشتری دارید ، برای آرایش روز یا شب. برای من رنگ صورتی کاملاً روشن بود و بنابراین حالت هلو را انتخاب کردم. هر دو رژ کاملاً قوی هستند ، بنابراین من توصیه می کنم فقط کمی استفاده کنید ، و دارای هایلایت بیشتری برای این درخشش جذاب است. محصولی خارق العاده که نمی توانم صبر کنم تا از آن استفاده کنم!

امتیاز: 10/10

ایسرا ویهبا ، مجری رادیو
جعبه رنگ نقاشی:
الیوز برنز


یک پالت سایه چشم کاملا جمع و جور کاملاً ضروری است ، خصوصاً اینکه همیشه در حال حرکت هستم. من باید این گزینه را داشته باشم که بتوانم با یک محصول قابل اطمینان ظاهر را تغییر دهم. پس از همه شما باید آماده بمانید تا مجبور نشوید که آماده شوید. بنابراین من به اولین مجموعه پالت آرایش Christian Louboutin بسیار امیدوار بودم.

اول از همه ، بیایید وارد بسته بندی شویم. سنبله Louboutin در کلاچ مشکی قابل توجه است و حتی دارای ته قرمز است؟ من می دانستم که این پالت در اطراف بازی نمی کند. با انتخاب سه هارمونی سایه چشم دوباره پر می شود ، من بلافاصله چشمم را به Bronze Eloise انداختم.

با ایجاد یک درخشش برنز با دو سایه روشن تر ، خط چشمم را با قهوه ای مات عمیق ، که همان رنگ چشم من است ، برداشتم و تحت تأثیر قرار گرفتم. این یک تعریف کامل از براق کننده زیبایی کم است که من استفاده کردم. یک نگاه متناوب در روز می تواند سایه گل محمدی ساتن روی درب و سایه قهوه ای روی خط مژه باشد.

کاملاً طبیعی است که از برخی سایه ها در یک پالت غافل شوید اما این بار نه. این شش سایه به طور هماهنگ وجود دارد. رنگدانه علاوه بر اینکه به راحتی مخلوط می شود ، آمد و دقیقاً همان کاری را انجام داد که او می خواست انجام دهد! به طور کلی ، پالت کریستین لووبوتین Bronze Eloise آن دختر برای همه چشمهای قهوه ای موجود در آن است. این پالت نهایی روز به شب است!

امتیاز: 10/10

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>