5 هک آرایش و مراقبت از پوست برای اینکه کمتر خسته به نظر برسید

[ad_1]

به راحتی می توان گفت که همه ما می توانیم کمی بیشتر از خواب استفاده کنیم. در واقع ، طبق بررسی Great Sleep Survey 2020 به سفارش شرکت اتاق خواب فرانسوی ، فقط 11٪ از انگلیسی ها به طور منظم در طول شب آرام می خوابند و اکثریت ما احساس خرسگی و پاک شدن می کنیم.

در حالی که بهترین درمان شبهای بی وقفه و بدون وقفه 8 ساعته خواب یا بیشتر (خواب رویایی است ، درست است؟) ، بسیاری از ما بدنبال رفع سریع و هک های فوری قابل دستیابی هستیم تا حداقل جعلی نگاه به یک استراحت شب خوب. خوشبختانه رژیم های زیبایی ما چیزهای زیادی برای ارائه دارند ، از ماساژهای روشن کننده چهره ، تا محلول های پف کرده و رفع حلقه های تیره. در اینجا ، ما هفت هک زیبایی نابغه را به اشتراک می گذاریم تا کمتر خسته به نظر برسید …

1. یک پاپ لرزش را امتحان کنید

به گفته شِر وب ، آرایشگر ، یک هک آرایش ساده باعث می شود چشم ها بزرگتر به نظر برسند و روشن تر به نظر برسند – و این شامل نوعی لرزش است که دقیقاً در نقطه مناسب اعمال می شود. به جای استفاده از آن در سراسر پلک ، برای داشتن آرایش کامل ، از انگشت خود استفاده کنید تا سایه ای براق را مستقیماً در وسط درب فشار دهید. به این فکر کنید که برای چشم شما کانتور است – براق کننده منعکس کننده نور است و باعث می شود آن قسمت از چشم شما بزرگتر به نظر برسد. نبوغ

2. کانسیلر را به روش صحیح استفاده کنید

قاعده پنهان نگه داشتن سیاهی سیاه در گذشته نقاشی یک مثلث وارونه در زیر چشم بود. با این حال ، طبق گفته آرایشگر و تأثیرگذار آرایش ، دانیل مارکان ، ما همه این کارها را اشتباه انجام داده ایم. وی در ویدئوی TikTok خود ، که بیش از 13 میلیون بازدید دارد ، “تکنیک های بالابری” جدیدی را نشان می دهد که باعث می شود کمتر خسته به نظر برسید و بسیار درخشان تر باشید.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

به سادگی کانسیلر را به گوشه های داخلی زیر چشم خود بمالید و آن را به گوشه خارجی با زاویه بالا بمالید. با استفاده از کانتور کار را تمام کنید بر استخوان های گونه (زیر آنها نیست) و رژ گونه ای را در جایی که به طور سنتی هایلایتر استفاده می کنید ، قرار دهید. این تکنیک های کاربرد ساده ، یک توهم نوری ایجاد می کنند که چهره را به سمت بالا می کشد و به شما استراحت و سرخوشی می بخشد.

3. چیز خنک را روی چشم ها بمالید

اگر هنگام خستگی چشمان شما پف کرد ، سریعترین و مثرترین روش درمان آنها استفاده از سرماخوردگی است. اگر می خواهید دو پرنده را با یک سنگ بکشید ، یک “کره یخی” – ابزار ویروسی جدید ماساژ صورت را که ده دقیقه قبل از استفاده برای ماساژ آرام پوست و تقویت تخلیه لنفاوی در فریزر قرار دهید ، انتخاب کنید. اگر ترجیح می دهید 10 دقیقه دیگر چشم بسته داشته باشید ، کافی است چند برش خیار را بالای چشم بسته قرار دهید و چند لحظه دیگر آرام باشید. دمای سرما باعث افزایش گردش خون می شود و به تغییر مایعات اضافی و کاهش التهاب کمک می کند.

4- یک درمان 8 دقیقه ای طب فشاری انجام دهید

طبق یک ویدیوی ویروسی TikTok ، یک روش طب فشاری سریع و آسان وجود دارد که باعث می شود چشم ها روشن و کاملاً شاداب شوند. طب فشاری بر اساس همان اصول طب سوزنی (فقط بدون سوزن) است که می تواند تنش موجود در بدن ما را کاهش دهد و انرژی ما را با اعمال فشار – در این حالت با نوک انگشتان – به نقاط مختلف تاکتیکی صورت و بدن کاهش دهد.

در این حالت ، درمان بر روی نقاط خاصی در اطراف چشم متمرکز می شود ، این کار از گوشه داخلی ابروها شروع می شود. با شست دست خود ، نقطه را با استفاده از حرکات دایره ای به سمت داخل به مدت دو دقیقه ماساژ دهید. در مرحله بعدی ، پل بینی خود را مستقیماً بین دو چشم خود بچرخانید و دوباره به مدت دو دقیقه به سمت بالا و پایین حرکت دهید.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تکنیک های دیگر ، که همه آنها دو دقیقه به طول می انجامد ، شامل استفاده از انگشت اشاره برای ماساژ بالای استخوان گونه شما مستقیماً در زیر هر مردمک ، و قرار دادن انگشت شست بر روی شقیقه خود و استفاده از زانوی خود برای ردیابی استخوان ابرو و زیر چشم در حرکات بیرونی است. .

به گفته خالق Zoey Gong ، این رژیم هشت دقیقه ای باعث افزایش گردش خون ، کاهش پف ، افزایش قابلیت ارتجاعی پوست و کاهش تیرگی می شود – بنابراین ارزش انجام آن را دارد.

5. خط چشم را خند بزنید

در حالی که طبیعت دوم است که در هنگام شب بی خوابی از هر محصول کیسه آرایش خود استفاده کنید ، ممکن است بخواهید خط چشم را بکشید – به خصوص اگر آن را معمولاً در خط آب قرار دهید. با انجام این کار چشم ها کوچکتر به نظر می رسند و همچنین هرگونه رنگ تیره در نواحی زیر چشم را می گیرد. درعوض ، ریمل پر زرق و برق را امتحان کنید و اگر نمی توانید بدون آستر بروید ، فقط در گوشه های بیرونی به گربه سانان لطیف و متعجب بچسبید.

هک سرخ کننده ویروسی همه در حال تلاش برای RN هستند (و این برای افراد ضعیف نیست)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>