6 بهترین اپیلاتور سال 2021: از فیلیپس تا براون

[ad_1]

بدون شک اپیلاسیون کمترین روش برای از بین بردن مو است. استفاده از این روش دردناک است و در هنگام رسیدن به پایان دلفین مانند کاملاً دقیق نیست ، اپیلاتورها چیزهای بیشتری برای ارائه دارند که تصور می کنید. با توجه به این شانس ، آنها فقط می توانند راه حلی برای تمام استرس های از بین بردن موهای شما باشند – موهای درون ، برآمدگی ها و بثورات را فکر کنید – و نظر خود را در مورد آنها کاملا تغییر دهید.

در حالی که ممکن است دوبار در هفته به مراقبت از خود در استفاده از تیغ خود در هنگام استراحت در حمام حباب دار خود در لگن متصل باشید ، اپیلاتور برای هر کسی که به دنبال دستیابی به نتایج طولانی مدت است یک سرمایه گذاری ارزشمند است. دستگاه های دستی با کندن سریع موها در جهت رشد کار می کنند در حالی که جریان الکتریکی آنها را از بین می برد و از بین می برد ، در نتیجه هفته ها لمس می کنید – ما را ثبت نام کنید!

اما چطور حتی می توانید از اپیلاتور استفاده کنید در حالی که به سختی چیزی در مورد آن می دانید ، و بهترین مواد اپیلاتور برای خرید این است که این تعداد در بازار وجود دارد؟ ما تمام اطلاعاتی را که باید قبل از صرف هزینه های بزرگ بدانید جمع آوری کرده ایم ، بنابراین در کمترین زمان می توانید اندام نرم و ابریشمی داشته باشید.

آیا اپیلاسیون برای پوست شما مضر است؟

بیایید فوراً این افسانه را تخریب کنیم. پاسخ کوتاه: نه در واقع اپیلاسیون فواید بیشتری دارد. اگر بعد از تراشیدن مانند هر انسان عادی مستعد ابتلا به بثورات پوستی هستید یا تمایل دارید خودتان را به طور تصادفی برید ، اپیلات بهترین دوست جدید شما است. در واقع موها از ریشه برداشته می شوند ، بنابراین می توانید موهای کوتاهتر را به طور موثرتری نسبت به سایر روش های از بین بردن موها خلاص کنید. با آن ناخن ها و زخم های کوچکی که به نظر می رسد برای همیشه خونریزی می کنند ، خداحافظی کنید. همچنین ، هر کسی که گفت موهای شما ضخیم تر و خشن تر می شود قطعاً از اپیلاتور استفاده نکرده است.

من موهای زائد را با لیزر امتحان کردم و این 7 موردی است که باید قبل از انجام آن بدانید

آیا می توانم از اپیلاتور روی موهای ناحیه تناسلی خود استفاده کنم؟

بله، تو میتونی! دستگاه های متنوعی وجود دارد که متناسب با مناطق خاص هدف – از جمله موهای شرمگاهی شما – هنگام ورود به دنیای اپیلاسیون است. اگرچه بسیاری از آنها صدها قیمت دارند ، اپیلاتورها همچنان به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه برای قرارهای منظم شما در موم فروشی محلی باقی می مانند – و همچنین شما را در هرگونه سکوت ناخوشایند نیز نجات می دهند. بدیهی است که این یک منطقه ظریف است ، بنابراین در نظر داشته باشید از ابزاری استفاده کنید که مخصوص آن طراحی شده است ، یا ابزاری که دارای ضمیمه ها / هد های کوچکتر برای دسترسی به همه مناطق * باشد.

پیش از موم بیکینی بعدی شما ، این اشکال و سبک هایی است که باید در نظر بگیرید …

بهترین اپیلاتور برای صورت و بدن کدام است؟

همانطور که قبلاً گفته شد ، دستگاههای خاصی برای قسمتهای خاصی از بدن شما وجود دارد ، بنابراین همیشه بهتر است یکی از مواردی که دقیقاً متناسب با نیاز شماست خریداری کنید. برای صورت ، توصیه می کنیم به سراغ چیزی کوچک و کنترل آسان بروید – نمی خواهید در پایان آن نیمی از ابرو گم شود. از طرف دیگر ، سطح بدن شما بیشتر است و به خوبی می تواند با اپیلاتورهای بزرگتر کنار بیاید. اگرچه به دنبال دستگاهی متناسب با همه هستید ، احتمالاً بهتر است به دنبال دستگاهی با پیوستهای چندبرابر باشید تا بتوانید بین آن تعویض کنید.

بهترین اپیلاتور برای خرید کدام است؟

ساده ترین راه برای تعیین بهترین اپیلاتور برای شما ، فکر کردن است چی شما قصد استفاده از آن را برای و چه زمانی. آیا آن را برای مسافرت می خواهید؟ در این صورت ممکن است بخواهید به اپیلاتور Philips Satinelle Essential BRE285 / 00 نگاهی بیندازید. آیا به دنبال استفاده از آن در مناطق حساس هستید یا به طور کلی پوست حساسی دارید؟ آیا شما فقط به اصول اولیه احتیاج دارید یا می خواهید با لوازم جانبی زیادی ماجراجو باشید و از این طریق استفاده کنید؟ پس شاید اپیلاتور Braun Silk-épil 9-980 یکی از موارد مناسب برای شما باشد. این امکانات بی پایان هستند ، بنابراین ما لیستی از بهترین توصیه های خود را برای محبوب ترین نیازها و نیازها جمع آوری کرده ایم (خوش آمدید).

برای اطلاعات بیشتر در مورد GLAMOR UK Associate Commercial Writer Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>