6 روند کفش برای بهار تابستان 2021

[ad_1]

در حالی که ممکن است از نظر فنی باشد ، بالاخره از قفل کردنش نجوا خواهد کرد ، کمی بیشتر از بازگشایی باشگاه ها طول می کشد تا ما را به ناخوشایندترین دکمه های خواب عقب بیاندازیم.

خوشبختانه برای آن دسته از ما که بهترین قسمت از هجده ماه گذشته را صرف پوشیدن چیزی غیر از دمپایی مورد علاقه خود – یا پاهای برهنه در این موج گرما کرده ایم ، ناگفته نماند – تابستان 2021 ما را دیدیم و راحت را بیش از هر چیز دیگری را هنگام تنظیم اولویت قرار دادیم روند اصلی کفش آن. درست است ، چاله ای در چشم نیست.

ما به شما اجازه می دهیم که قبل از رسیدن به چربی سنگین ، آه بزرگ تسکین دهید …

* این * مطابق علامت ستاره شما ، لباس تابستانی مناسب شماست

بنابراین اکنون که همه ما از احتمال پوشیدن مجدد یک جفت کفش * واقعی کمی ترسیده ایم ، انتظار می رود این فصل وسوسه شود؟

به طور غیرمنتظره باند های SS21 مملو از صندل بودند ، اما به ویژه سه سبک وجود داشت که عالی سلطنت می کردند و به عنوان روندهای غیر قابل انکار ظاهر می شدند.

فلیپ فلاپ خالی – که در catwalk در استودیوهای آکنه ، کنزو ، ژاکموس ، استلا مک کارتنی و کوپرنی مشاهده شد – یکی از تیم های مورد علاقه تیم GLAMOUR است ، که کفش اصلی تابستان گذشته را با نرم تر و نرم تر تر می کند.

این سکوی دومین روند صندل بود که از نمایش ها ظهور کرد ، با گابریلا هرست ، اولا جانسون ، اردم ، سیمون روچا ، ورساچه ، مولی گودارد و آلتوزارا که همه از این ظاهر الهام گرفته از دهه هشتاد حمایت می کردند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پیچ و تاب بالا در صندل پدر سومین روند کفش است که سردبیران مد و خریداران به طور یکسان مورد استقبال قرار گرفتند ، به لطف افرادی مانند جیسون وو و آنا سوئی که با استفاده از پارچه های چاپ شده و تزئینات جسورانه به کالاهای اصلی تبدیل به یک زنانه کردند.

12 روند حماسی حماسی مد که لباس راحتی شما را برای این فصل عوض می کند

برای کسانی که ترجیح می دهند در فضای بسته پا خرید کنند ، دمپایی خانه بدون شک راحت ترین سبک با الهام از انزوا است که دنیای کفش را تسخیر می کند ، در حالی که پمپ های باله کلاسیک با بازگشت به خط مقدم ، به مسدود مورد علاقه دهه هفتاد پیوستند. .

این فصل وسوسه شده اید که بازی کفش خود را بالا ببرید؟ برای انتخاب بهترین جفت های ما که به تفکیک روند تقسیم شده اند ، برای خرید در حال حاضر به پایین اسکرول کنید.

برای اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، ویرایشگر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>