6 زن در مورد اینکه آیا شما باید یک حساب مشترک داشته باشید

[ad_1]

من اولین حساب مشترکم را با دوست پسرم در دسامبر 2019 افتتاح کردم. تا آن زمان ، ما برای دو سال رابطه داشتیم و قسمت بهتری از شش ماه را با هم زندگی کردیم. به جای انتقال پول بین ما ، محلی برای خرید مواد غذایی و همچنین قبض ها ، وعده های غذایی ، تعطیلات (آنها را بخاطر بسپارید!) و هر پول باقیمانده نیز به یک حساب پس انداز مشترک تبدیل می شود.

هر دوی ما هنوز حساب های خود ، پول خود ، پس انداز خود را داریم و هر ماه مبلغ تعیین شده ای را در حساب مشترک قرار می دهیم و در صورت لزوم آن را به مقدار مساوی اضافه می کنیم. در این مرحله ، من نمی توانم ببینم که ما هرگز به طور کامل امور مالی خود را با هم ترکیب کرده ایم – اما توجه داشته باشید که ما ازدواج نکرده ایم و همچنین بچه نداریم. فکر می کنم بخش عمده ای از این دلیل که تصور می کنم همیشه داشتن حساب شخصی خودم است این است که من به عنوان بخشی از نسلی تربیت شدم که بر زنان تأکید می کردند راه خود را در جهان و متعاقباً پول خودشان بسازند.

راهنمای نهایی مدیریت امور مالی به عنوان فریلنسر

در نیم قرن گذشته نگرش نسبت به پول (و ازدواج) تغییر کرده است و بعداً زوجین با یکدیگر ازدواج می کنند ، تحقیقات مارکوس توسط گلدمن ساکس نشان داد که بریتانیایی ها قبل از ترکیب امور مالی با شریک زندگی خود به طور متوسط ​​پنج سال و نیم صبر می کنند. این تحقیق همچنین نشان داد که بسیاری از افراد مایلند استقلال مالی خود را حفظ کنند ، به طوری که 18 درصد از افراد مورد مطالعه در این تحقیق اظهار داشتند که افتتاح حساب مشترک “احساس تعهد بیش از حد” است. بنابراین ، در این روزگار ، آیا افتتاح حساب مشترک ایده خوبی است؟

مشاور مالی مستقل ، ربکا رابرتسون گفت: “برای زوج ها ، از جمله زوج های متاهل ، که دارای تعهدات مشترک هستند ، مهم است که آنها به امور مالی مشترک دسترسی داشته باشند.” شکوه.

“اگر کسی می میرد ، بانک معمولاً به طرف دیگر اجازه می دهد حساب را تحویل بگیرد. اگر فردی بیمار شود ، شما هنوز به حساب دسترسی خواهید داشت – اما اگر این بیماری طولانی مدت باشد ، بانک می تواند حساب را مسدود کند بنابراین بهتر است که یک وکالت نامه برای امور مالی داشته باشید ، از این طریق می توانید دسترسی طولانی مدت به پول مشترک داشته باشید و همچنین حسابهای شخصی شخصی شرکای خود را نیز مدیریت کنید.

“اگر همه پول خود را از هم جدا کرده باشید ، قادر به دسترسی به پول شخص دیگر نیستید ، در هنگام مرگ شما نیاز به وصیت نامه یا نامه اداری (که بخشی از مراحل قانونی مرگ است) و در بیماری به وکالت نامه احتیاج دارید. نمی توان از حساب های معنی دار برداشت کرد ، بنابراین افراد بالقوه در تنگنای مالی قرار دارند. “

ربکا در دهه گذشته به طور خاص با زنان کار کرده و معتقد است که هر زنی باید پول خود را داشته باشد. ربکا می گوید ، امنیت مهمترین مزیت حفظ حساب شخصی است. “هر یک از طرفین می تواند پول برداشت کند [from the joint account]، شاید بیش از حد مصرف شود که می تواند بر اعتبار شما تأثیر بگذارد ، “ادامه می دهد. “جدا بودن پول به معنای آن است که شخص مقابل از نظر قانونی قادر به دسترسی به آن نیست.”

راهنمای مدیریت پول به عنوان والدین شاغل (همه گیر یا غیراخلاقی)

برای فهمیدن اینکه اتفاق نظر در مورد حسابهای مشترک بین زنان چیست ، در زیر با شش زن با نظرات مختلف صحبت کردم.

آنا 14 سال با دوست پسر خود بوده است و آنها 10 سال یک حساب مشترک داشته اند ، اما هر کدام نیز حساب خاص خود را دارند.

“ما حساب مشترک را دریافت کردیم که برای دومین بار با هم زندگی کردیم – در حدود سه یا چهار سال رابطه ، عمدتا برای صورتحساب ، اما به همان دلیل که پول بیشتری برای گذاشتن داشتیم ، برای موارد سرگرم کننده بیشتری استفاده می شد

“من هرگز نمی خواهم یک حساب کاملا مشترک داشته باشم ، من فکر می کنم حفظ استقلال و داشتن درآمد برای چیزهای شخصی خود مهم است. به علاوه خوب است که بتوانید با یکدیگر نیز رفتار کنید. والدین من همیشه یک حساب داشته اند – مادر من بیشترین درآمد را دارد – بنابراین من در حساب های مشترک تربیت خوبی داشتم اما همیشه یک حساب جداگانه نیز می خواستم. من فقط به دلیل ضرورت از حساب مشترک استفاده می کنم ، اگر مقدار کافی در حساب من نباشد یا کارت اشتباه داشته باشم. اما ما در پرداخت پول خیلی سختگیرانه نیستیم

“من فکر می کنم حتی در دوست داشتنی ترین و حمایت کننده ترین روابط ، دسترسی به پولی که هیچ کس نمی تواند لمس کند برای هر کسی – نه فقط زنان – مهم است. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است لازم باشد شما یک حساب را ترک کنید یا به آن دسترسی پیدا کنید ، بدون اینکه شخص دیگری آن را امضا کند و به همین دلایل من نیز می خواهم یک بانک جداگانه داشته باشم. حتی لازم نیست برای چیز بدی باشد اما دانستن اینکه چه چیزی دارید مهم است. به علاوه اگر همه چیز از مفصل خارج شود ، ممکن است ارتباط نادرستی رخ دهد و دو هزینه بزرگ بدون چک های صحیح پرداخت شود که به اندازه کافی انجام می شود. همیشه خود را فقط برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. “

Sallee Poinsette-Nash ، بنیانگذار Brandable & Co

سالی می گوید جدا نگه داشتن امور مالی از همسرش امری غیرقابل بحث است.

“برای من ، جدا نگه داشتن امور مالی امری غیرقابل بحث است و این احتمالاً از آنجا ناشی می شود که پدر و مادر مطلقه هنگام کودکی با آنها بر سر پول مبارزه می کنند. یک حساب مشترک به من احساس می کند که مجبورم هزینه هایم را توضیح دهم ، خریدهایم را توجیه کنم و “اجازه” خرج کنم. من و شوهرم هزینه زندگی مشترکمان را 50/50 تقسیم کردیم اما این کار از طریق حساب های بانکی منفرد ما انجام می شود.

“استقلال مالی مهمترین مزیت نگهداری یک حساب جداگانه و احساس کنترل عمیق تر است – در اینجا هیچ منطقه خاکستری وجود ندارد! من انتقاداتی را به وجود آورده ام که مسائل مربوط به پول می تواند ایجاد کند و از دیدگاه من ، نگه داشتن حساب های فردی خطر بحث های مالی را کاهش می دهد ، این امر ما را در هنگام مدیریت پول مسئول می کند و خارج از اسکناس ها و اهداف مشترک ، ما این آزادی را داریم که هر طور که انتخاب کنیم خرج کنید یا پس انداز کنید.

“مطمئناً داشتن حساب بانکی برای خود زنان بسیار مهم است ، با این حال ، همه افراد متفاوت هستند و این به شرایط فردی یا ترجیحات شخصی بستگی دارد ، بنابراین آنچه برای من بهتر است ، ممکن است برای دیگری نباشد.”

این مکانها بهترین و بدترین مکانها در انگلستان برای کار زنان بر اساس درآمد و شکاف جنسیتی در حقوق زنان است

پس از اینکه ژولیت 37،000 پوند بدهی با شریک سابق خود یافت ، به سرعت متوجه اهمیت مسئولیت شخصی امور مالی خود شد.

“[After being in debt] من فهمیدم که بدهی و اعتبار به راحتی در دسترس است و می تواند خیلی زود گلوله برفی بزند. من جوان و ساده لوح بودم و دیدم بسیاری از دوستان به تعطیلات می روند ، ماشین دارند ، خانه می خرند و چیزهای خوب می گیرند. من همه را می خواستم! بازپرداخت بدهی دشوارتر از آنچه پیش بینی شده بود ، سود بسیار غیرقابل کنترل بود و خارج شدن از آن غیرممکن شد. این امر در سلامتی ذهنی ما تأثیر داشت و فشاری که به این رابطه وارد شد پایدار نبود و سرانجام بعد از 12 سال زندگی مشترک پایان یافت.

“من دیگر هرگز در این موقعیت نخواهم بود و مجبور شدم یاد بگیرم که چگونه از نظر اقتصادی استقلال سختی داشته باشم. بازپرداخت این بدهی هفت سال طول کشید و من خیلی شرمنده آن شدم. من فکر می کنم ما همیشه باید حساب بانکی خودمان را داشته باشیم تا بتوانیم مسئولیت درآمد و درآمد و درآمد یکبار مصرف خود را به عهده بگیریم. ما می توانیم علاوه بر مواردی مانند قبض های مشترک و بازپرداخت رهن و پس انداز برای مواردی مانند تعطیلات و غیره ، یک حساب بانکی مشترک داشته باشیم ، اما فکر می کنم داشتن حساب شخصی به ما کمک می کند پول خود را بهتر مدیریت کنیم ، احساس کنترل بیشتری در مالی ما و در نهایت استقلال بیشتر. “

هانا استرانگ ، رئیس بازاریابی Silverbean

در حالی که هانا یک حساب مشترک با شوهرش دارد ، او نیز یک حساب جداگانه دارد و او می گوید داشتن پول در حساب مشترک منجر به خریدهای مشترک تکانه ای می شود …

“با شوهرم و من حقوق متفاوتی دریافت می کنیم اما می خواهیم صورتحساب ها را برابر نگه داریم ، یک حساب جداگانه منصفانه ترین گزینه و یک مکان واحد برای پرداخت وام مشترک ما به نظر می رسید. و همچنین موارد ضروری ، ما سعی می کنیم در یک “بافر” پرداخت کنیم که برای لباس بچه ها ، هدایای خانوادگی کریسمس ، وجوه اضطراری ، تعطیلات ، وعده های غذایی خارج از خانه و غیره بدون نیاز به تقسیم صورتحساب و پیگیری هزینه های پرداخت شده وی / او پرداخت کرد.

“استقلال مالی (از یکدیگر) برای ما واقعاً مهم است ، بنابراین ما می توانیم حقوق سخت خود را بدون نیاز به” درخواست “صرف کنیم یا احساس کنیم پول باید برای یک روز بارانی پس انداز شود. برای زنان بسیار مهم است که یک حساب جداگانه از شریک زندگی خود داشته باشند ، اما همچنین شریک زندگی نیز باید حساب جداگانه خود را داشته باشد. اگرچه ممکن است در یک رابطه باشید ، اما این شما را به یک موجود واحد تبدیل نمی کند. هر دو طرف باید تشویق شوند تا زندگی خود را ادامه دهند. سرگرمی ها ، دوستان ، فعالیت ها – شخص خود باشید ، نه فقط “نیمه دیگر” یک مشارکت – و یک حساب جداگانه آن را تشویق می کند.

“” بافر “حساب مشترک (مستلزم پرداخت کمی بیشتر از رهن / اسکناس های مورد نیاز هر ماه) به این معنی است که شما مانند یک دیگ پس انداز روزانه جداگانه برای سهل انگاری ها دارید. مثل اینکه اگر خودم برای پیاده روی بیرون بودم ، ممکن است قهوه را کنار بگذارم. اما اگر من با شوهرم بیرون هستم و او یکی را دوست دارد ، پس احتمالاً پیشنهاد قهوه را می پذیرم زیرا پول به نظر نمی رسد از حساب شخصی من پس انداز شود. همان غذاهای آماده اگر شوهر من یک شب تهیه چینی را پیشنهاد کند ، پول در حال حاضر “خرج شده” است ، بنابراین 30 پوند عجیب و غریب برای یک خوراکی غذایی را از دست نمی دهم. کاملاً یک مورد “از کیف شخصی ، از ذهن خارج شده است!”

مهار اشتیاق برای صرفه جویی در تأثیرات شما فقط در تراز بانکی شما تأثیرگذار است – در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است

لورن و شوهرش یک حساب مشترک برای قبض های خانه دارند – اما پولی که او به دست می آورد از آن خود او است و می تواند آن را همانطور که دوست دارد خرج کند ، ایده ای که در گذشته برخی از مردان احساس می کردند در مورد آن اظهارنظر می کنند.

“ما ابتدا حساب مشترک خود را قبل از ازدواج ، زمانی که زندگی مشترک را شروع کردیم ، بدست آوردیم. این امر به منظور پیگیری صورتحسابهای خانوار مانند اجاره ، انرژی ، مالیات شورا و اطمینان از این بود که هر دو در هر ماه مبلغ یکسانی را پرداخت می کردیم ، در حالی که تقریباً یکسان درآمد داشتیم. من فکر می کنم مردم عجیب است ، اما ما همیشه همه چیز را مستقیماً به وسط روی چیزهایی از این دست ریخته ایم. من فکر می کنم این از جلسه ای حاصل می شود که هر دو دانشجو بودیم و باید مراقب پول باشیم. همه چیز را عادلانه و برابر می کند.

وی افزود: “من فکر می کنم داشتن حساب های جداگانه برای خودمان در هنگام پرداخت هزینه هایی مانند اشتراک هایی که فقط شما از آنها استفاده می کنید یا هزینه ماشین خود را پرداخت می کنید ، کار را بسیار آسان می کند. من بسیار ذهنیتی دارم که پولم را به دست آورده ام ، آن را صرف آنچه می خواهم می کنم. نمی توانم تصور کنم که اگر می خواهم ریمل یا کتاب بخرم ، مثلاً از حساب مشترک بیرون آمده ، مجوز را بخواهم یا به شوهرم اطلاع دهم. بنابراین ، اگر جداگانه بیرون برویم ، از حساب های شخصی خود استفاده خواهیم کرد. اگر با هم بیرون باشیم ، معمولاً یکی از ما پول پرداخت می کند و اگر شرایط آن را بخواهد ، دیگری نصف عقب برمی گردد. این واقعا پیچیده به نظر می رسد ، اما حساب مشترک برای قبوض خانوار و خریدهای بزرگتر خانوار نگهداری می شود.

“من فکر می کنم مهم است که زنان حساب خود را داشته باشند. این وسیله استقلال است. زنان باید توانایی خودکفایی داشته باشند ، حتی اگر شریک زندگی داشته باشند. من به خصوص به یاد می آورم که در یک فروشگاه مبلمان مبل راحتی اعتبار گرفتم. اعتبار از حساب من به نام من بود. اشاره کردم که از همه افراد گرفته تا جواهرات عکس می گیرم. مرد (میانسال) که به ما خدمت می کند پرسید که آیا من تمام جواهرات موردنظر خود را می خواهم (زیرا ظاهراً همه زنان باید چیزهای پر زرق و برق را دوست داشته باشند). وقتی من گفتم “نه” ، او به شوهرم گفت که خوش شانس است … حرف من را تأیید می کند که پولم را برای هر چیزی که دوست دارم خرج خواهم کرد. “

کری یک حساب مشترک با همسرش ، برای وسایل خانه و والدین ، ​​و یک حساب جداگانه نیز برای استقلال مالی دارد.

“ما از قبل از ازدواج خود یک حساب بانکی مشترک داشتیم تا بتوانیم به طور موثر صورت حساب ها را پرداخت کنیم ، هزینه های ماهانه و ارتباطات مالی موثر را بررسی کنیم ، زیرا هر وقت بخواهیم بدون اعتماد به شخص دیگر می توانیم ببینیم. من دریافتم که یک حساب مشترک زندگی را بسیار آسانتر می کند و مسئولیت شما را به عنوان یک تیم به دوش می کشد.

“من نیز همیشه حساب جداگانه خودم را خواهم داشت. از مشاغل نوجوان شاغل تا کارآفرینی در 15 سال گذشته ، من همیشه درآمد شخصی خود را بدست آورده ام و قصد دارم برای آینده قابل پیش بینی این کار را انجام دهم. من سخت کار می کنم و از داشتن آزادی مالی لذت می برم.

“من فکر می کنم برای همه طرفها مهم است که حساب های جداگانه خود را داشته باشند ، اگر این برای روابط مناسب باشد. من برخی از زوج ها را می شناسم که برای داشتن روابط مالی به یکی از آنها نیاز دارد. برای من فکر می کنم آزادی مالی و استقلال برای زنان مهم است. هر چقدر هم که به حساب شما وارد شود ، خوب است که نمره اعتباری خود را نیز داشته باشید. شما هرگز نباید از پول بترسید و باید به کنترل امور مالی خود افتخار کنید. “

برای مشاوره مالی ، به گروه فیس بوک GLAMOR Money Matters ما بپیوندید.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید تا به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>