6 نکته در مورد اینکه در پایان ازدواج چه کاری باید انجام دهید

[ad_1]

خاتمه دادن به یک ازدواج یا مشارکت یکی از سخت ترین تصمیماتی است که احتمالاً باید گرفته باشید. خواه شوهر ، همسر ، شریک مدنی یا شریکی باشید که در آن خانه مشترک هستید ، احتمالاً نیازی به این ندارید که به شما بگوییم از بین رفتن رابطه ضرر عاطفی زیادی دارد. بله ، همه ما آنجا بوده ایم.

اما علاوه بر مدیریت خسارات عاطفی ، موارد عملی نیز باید در نظر گرفته شود. اطمینان حاصل کنید که به سریعترین و کارآمدترین روش ممکن از آنها مراقبت می شود ، نه تنها در درد شما دردسر ایجاد می کند ، بلکه باعث می شود هنگام رفتن به فصل بعدی زندگی از شما محافظت شود.

ما با هانا گامبریل وارد ، وكیل در وینكوورث شروود ، صحبت كردیم تا اقدامات بعدی را انجام دهید ، در صورتی كه فهمیدید ازدواج شما به پایان رسیده است …

همانطور که نرخ طلاق اوج می گیرد ، یک زن فهمید که شروع به دادرسی در اواسط قفل کردن چگونه است

همه چیز را مرور کنید

در مرحله اول ، صحبت کردن با یک مشاور روابط ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا می توانید مسائلی را که تجربه می کنید برطرف کنید یا اینکه ازدواج شما متاسفانه به پایان رسیده است.

اگر فرزند دارید ممکن است برای شما مفید باشد که در مشاوره یا کارگاه های مشارکت در امور تربیتی برای کمک به جدایی خود و کسب بینش در مورد فرزندپروری مشترک با همسرتان به جلو حرکت کنید.

فروپاشی ازدواج یکی از استرس زا ترین تجربه هایی است که کسی می تواند تجربه کند. گشودن به روی کسی – اعم از دوستان ، خانواده یا درمانگر – برای کمک به شما در پردازش و کار با احساسات ، جنبه مهمی برای پردازش غم و اندوه شماست.

محصولات بازنشستگی و بیمه خود را بررسی کنید

حتی اگر تصمیم گرفته باشید که ازدواج شما به پایان رسیده است ، در صورت مرگ در حالی که به طور قانونی ازدواج می کنید ، مواردی به طور خودکار به همسرتان می رسد. بیشتر این محصولات به شما امکان می دهد تا با پر کردن یک فرم ، یک ذی نفع جایگزین (به عنوان مثال فرزندان یا خواهر و برادر) خود را معرفی کنید.

اسناد مالکیت ملک خود را بررسی کنید

آیا شما مالک مشترک ، مستاجر مشترک هستید یا این مالکیت در یکی از نام های شما است؟ اگر متاهل هستید و همسرتان به عنوان تنها مالک شناخته می شود ، باید در مورد چگونگی محافظت از حق شغل خود مشاوره بگیرید.

این 4 شاخص به شما اطلاع می دهند که آیا رابطه شما ممکن است به سمت جدایی پیش رود یا خیر (طبق TikTok)

به تفکیک درآمد و درآمد خود فکر کنید

بسیاری از افراد برای هزینه های روزمره خود از حساب های بانکی مشترک استفاده می کنند بنابراین مهم است که پس از جدا شدن حساب شخصی خود را ایجاد کنید. سعی کنید در مورد کارهایی که قرار است در مورد هزینه های خانوار و هرگونه هزینه مشترک انجام دهید زود به توافق برسید ، حتی اگر این کار فقط یک توافق موقتی باشد در حالی که شما در زمینه امور مالی گسترده خود مذاکره می کنید. وسوسه نشوید که پول را قبل از بحث با همسرتان از حساب مشترک منتقل کنید ، و همسر شما نیز باید چنین کاری را انجام دهد.

اگر کارت اعتباری به نام مشترک دارید باید به این نکته توجه کنید که آیا باید این کارت ها را لغو کرد تا بحث های بعدی راجع به چگونگی و زمان ایجاد بدهی ذخیره شود.

اراده خود را اصلاح کنید

اگر بخواهید بدون اراده بمیرید ، همسرتان میراث دار همه چیزهایی است که ممکن است آن چیزی که شما می خواهید نیست. اطمینان حاصل کنید که به یک وکیل مراجعه می کنید تا یا در مورد وصیت نامه شما مشاوره بگیرد یا اگر قبلاً وکالت ندارید ، از وی دعوت شود. پس از طلاق ، باید اراده دیگری را انجام دهید ، زیرا طلاق پس از نهایی شدن هرگونه ترتیب موجود را باطل می کند.

مشاوره بگیرید

بسیار مهم است که شما حقوق قانونی خود و جایگاه خود را در رابطه با فرزندان و امور مالی خود درک کنید تا بتوانید در مورد حرکت بعدی خود آگاهانه تصمیم بگیرید. این بدان معنا نیست که شما مجبور هستید یا باید فوراً دادرسی طلاق را صادر کنید. ملاقات با یک وکیل ممکن است به شما کمک کند تا مسائل را برای شما مهیا کند و به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>