6 یادداشت برتر عطر در مجموعه Aqua Allegoria Guerlain

[ad_1]

اگر در حال حاضر به کمی انتخاب نیاز دارید ، دست ها را بالا ببرید؟ بله ، ما نیز پس از هرج و مرج سال گذشته ، ما یافتن راه حل های م effectiveثر و راحت برای وظیفه بسیار مهم رفع خستگی و مراقبت از خود را در اولویت قرار داده ایم. گرچه ممکن است نوید عادی بودن در چشم باشد ، اما نشان دادن عشق به خودمان هرگز اینقدر مهم نبوده است.

و ما می خواهیم یک راز کوچک را با شما در میان بگذاریم: عطر این قدرت را دارد که باعث خوشحالی روز شما شود. به طور جدی ، علم چنین می گوید. بخشی از مغز ما که بو را پردازش می کند در سیستم لیمبیک یافت می شود – بخشی از مغز که با احساسات و حافظه سر و کار دارد. به همین دلیل رایحه عطر مادربزرگ شما که قبلاً می پوشید یا گلی که در دسته گل عروس خود داشتید ، قدرت انتقال شما را به مکانی نوستالژی ، خوشبختی و آرامش دارد.

هیچ کس بیش از Guerlain ، که تخصص او در زمینه عطر سازی است و از سال 1853 ، با راه اندازی Eau de Cologne Impériale ، قدرت رایحه های تقویت کننده روح را می داند. تقریباً 170 سال به سرعت پیش می رود و عطاری های Guerlain هنوز هم از مهارت خود برای ایجاد عطرهای نمادین در قالب Aqua Allegoria ، یک مجموعه خوشبو کننده و خوشبو کننده که نمایانگر لحظه های شادی با بطری شگفتی های طبیعت و مواد اولیه زیبا است ، استفاده می کنند. هر عطر Aqua Allegoria با داشتن یک عطر Guerlain از طراوت یک ادکلن برخوردار است.

این عطرهای پس از همه گیری مانند مراقبت از خود معطر هستند تا شما را با احتیاط از قفل خارج کنند

این شش رایحه برتر رایحه مورد علاقه ما هستند که دقیقاً مانند خستگی از شادی خود هستند و رایحه های Aqua Allegoria را می توانید در find

1. ماندارین

گفته می شود رایحه مرکبات به آرامش استرس و اعصاب کمک می کند و ماندارین رایحه ای شاداب و آبدار و سرشار از طراوت و نشاط است. ریحان ماندارین یک ادو توالت گازدار و شاد است که به زیبایی پرتقال ماندارین سرسبز را با ریحان معطر و چای سبز پر انرژی ترکیب کرده و با حجاب احساسی از نت های چوبی متعادل می کند. عطر و بوی احیا کننده اسپریتس صبح برای تقویت AM.

2. ترنج

این مرکبات گرانبها در قلب مجموعه Aqua Allegoria قرار دارد ، یک گیاه گل مرکباتی بسیار تازه و درخشان ، به عنوان “طلای سبز کالابریا” شناخته می شود. پر جنب و جوش و نشاط آور ، برگاموت کالابریا یک قدم زدن آرام روز یکشنبه را در تابستان ، با نوید روزهای طولانی و شبهای دلپذیر ، برمی انگیزد. این عطری است که در روزهای خنک و بارانی به آن متوسل می شویم تا خود را در زیر نور آفتاب دوش بگیریم.

3. زنجبیل

گرم كننده و نشاط آور ، رایحه شگفت انگیز فساد آور زنجبیل با انواع توانایی های تقویت روحیه ، از افزایش تمركز گرفته تا تسكین احساس استرس ، نگرانی و خستگی شناخته شده است. نفس کشیدن در رایحه دلپذیر Ginger Piccante پس از پراکنده شدن روی نقاط نبض ، مانند این است که در آغوش گرم بپیچید ، متعادل با نیش دلچسب ترنج ، لیمو و فلفل. در آن روزهایی که کمی در هوا احساس می کنید بسیار عالی است و فقط به یک لحظه تسکین دهنده آرامش نیاز دارید.

شخصیت عطر شما چیست؟ در اینجا نحوه پیدا کردن عطر و بوی کامل خود را با توجه به علامت ستاره نشان می دهد

4. عزیزم

همه ما طعم شیرین و طبیعی عسل را تشخیص می دهیم ، اما عطر آن اغلب به عنوان نوعی حس آفتابی و عطر در عطر استفاده می شود. این دقیقاً همان چیزی است که در یکی از جدیدترین موارد اضافه شده در خانواده Aqua Allegoria ، Nettare Di Sole ثبت شده است. رایحه ای با الهام از عسل که کاملاً رابطه دیرینه گرلین با مواد تشکیل دهنده زنبور عسل را در بر می گیرد و از رایحه های رویایی و تابستانی ماگنولیا و عسل گل و شیرین و یخی برخوردار است. فقط یک اسپریتس شما را با طراوت آب غافلگیر خواهد کرد و شما را در یک حباب شادی فرو خواهد برد – آن را در کیف خود برای شارژ در طول روز نگه دارید.

5. نعناع

نعنا مدتهاست که در رایحه درمانی به عنوان یک ماده سبک و تازه برای کمک به کاهش خستگی ذهنی ، با بیدار کردن حواس و بازیابی وضوح ، مورد استفاده قرار می گیرد. گیاهان تازه عطرهای عالی برای رفع خلق و خوی هستند و Herba Fresca مانند گردش در بهار در چمنهای شاداب و شبنم است ، با برگهای نعناع گل آلود و نت های آواز گل سوسن دره که نسیم را حمل می کند. زیبایی طبیعت در بطری.

6. نارگیل

آیا عطر و بوی خوشایندتر از نارگیل وجود دارد؟ Fonz نارگیل مانند تعطیلات در بطری است ، مناسب برای زمانی که شما به یک دوز فرار از رویا احتیاج دارید و ممکن است فریب سفرهای دور ، کشف مکانهایی را که قبلاً هرگز ندیده اید و عجله ماجراجویی را از دست دهید. اجازه دهید این عطر سرگردان شما را جرقه بزند و شما را به یک ساحل ماسه سفید منتقل کند ، در زیر آفتاب آب نارگیل تازه بنوشید و به دامان امواج در ساحل گوش دهید.

برای خاموش کردن تلاش می کنید؟ شما باید منطقه بندی عطر ، روند مراقبت از خود را با رایحه آسمانی را امتحان کنید

برای کشف بیشتر 14 عطر موجود در مجموعه Aqua Allegoria Guerlain – شامل دو رایحه کاملاً جدید ، Flora Salvaggia و Nettare Di Sole – به سایت guerlain.com مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>