7 بهترین ابزار بی سیم مو: صاف کننده های بی سیم مو و موارد دیگر

[ad_1]

ما در بحبوحه یک تکنیک فناوری هستیم – ما دارای WiFi در آسمان ، دستیارهای مجازی کنترل صدا ، اتومبیل های برقی و یخچال های هوشمند هستیم که هنگام کمبود شیر به ما اطلاع می دهند. روال های زیبایی ما نیز با فرمول های سفارشی ، تطبیق سایه هوشمند و دستگاه های درجه بالایی در خانه که به روال خود کمک می کنند و تقویت می کنند ، سودمند است. در واقع ، تنها منطقه زیبایی است نکرده همراه با این اوقات فنی ابزارهای مدل سازی مو است ، که چنین نبوده است واقعاً از ابتدای ورود صفحات سرامیک در اوایل دهه 0000 ، پیشرفت بزرگی را تجربه کرده است. به عبارت دیگر ، ما می توانیم زندگی در مریخ را تشخیص دهیم ، اما حلقه بدون گرما فراتر از ما است.

خوشبختانه سال گذشته با معرفی گسترده ابزارهای موی بی سیم و صاف کننده های موی بی سیم تا حدودی در زمینه مدل سازی موها پیشرفت داشته است. برای چند سال خوب سر و صدا وجود داشت ، اما تقریباً محدود به مارک های فوق العاده یا حرفه ای بود و بین عمر باتری غم انگیز و وزن هر ابزار ، چیزهای زیادی برای نوشتن در خانه نبود.

در حال حاضر ، ما با انتخاب مارک های معتبری از جمله Dyson ، Babyliss و We Are Paradoxx ، که در انواع ابزارهای بی سیم از جمله انبرها به اتو مو تا برس های هوای گرم و سشوار مو گسترده می شوند ، ما برای انتخاب گمراه شده ایم. باتری ها بسیار قدرتمندتر شده اند ، به این معنی که دستگاه ها می توانند در کمترین زمان به دمای مطلوب برای یک ظاهر طراحی شده برسند و به اندازه کافی دوام می آورند تا سبک شما را کاملا تغییر دهند.

ابزارهای حرارتی بی سیم و بدون شک مناسب برای حالت دادن به موها (که با توجه به هوای مرطوب اخیر بسیار مورد استقبال قرار می گیرد) و همچنین بسته بندی سبک وزن برای تعطیلات (آه ، تعطیلات را به خاطر می آورید؟) مناسب است.

و فراموش نکنید ، اگر قصد انجام هر نوع مدل دهی حرارتی را دارید ، به اسپری محافظ گرما برای نگه داشتن مو در شرایط عالی نیاز دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>