7 بهترین سشوار مسافرتی 2021: سشوار سبک و کم حجم

[ad_1]

آ سشوار مسافرتی به دلیل سشوارهای موجود در اتاق های هتل / Airbnbs اغلب موهای شما را خشک ، شکننده و کم رنگ می کند کاملاً ضروری است. و یک میلیون سال طول می کشد تا قفل های خود را خشک کنید.

خوشبختانه در حال حاضر تعداد زیادی سشوار با تکنولوژی پیشرفته در بازار موجود است که موهای شما را با سرعت و دقت خشک می کند تا بتوانید از تعطیلات آخر هفته / دختران لذت ببرید.

اکثر آنها از همان فن آوری های یونی ، قدرت زیاد و تنظیمات خنک که در سشوار تمام وقت بدنبال آن هستیم – فقط در مقیاس کوچکتر – برخوردار هستند. و اکثریت بانک را نمی شکنند. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

بهترین سشوار برای هر نوع مویی که ارزش سرمایه گذاری را دارد

در سشوار مسافرتی به دنبال چه چیزی باشید

در هنگام خرید سشوار مسافرتی جدید چند نکته باید در نظر گرفته شود.

1. دسته تاشو

بهترین سشوارهای مسافرتی دارای دسته تاشو هستند ، بنابراین فضای زیادی در چمدان شما اشغال نمی کنند.

2. تنظیمات جالب

به خصوص در شرایط آب و هوایی گرمسیری (یک روز) مفید است ، تنظیمات خنک به شما کمک می کند تا پس از خشک شدن مدل موهایتان تنظیم شود و موها نرمتر شوند.

3. ولتاژ دوتایی

برای تأمین برق سشوار در خانه ، به حدود 220-240 ولت نیاز دارید … اما این در کشورهای مختلف متفاوت است. اگر مسافر مکرر هستید و قصد استفاده از سشوار در مقاصد مختلف را دارید ، ولتاژ دوگانه مفید خواهد بود. برای سشوارهای مسافرتی یک خط تولید درست کنید که روی آن برچسب “120 / 220-240V” چاپ شده است. این بدان معنی است که یک سشوار مسافرتی ولتاژ دوگانه است.

4. وات

در راهنمای ما برای بهترین سشوارها ، توصیه می کنیم (به استثنای Dyson Supersonic – که دارای وات 1600 است) وات بالاتر از 2100 را انتخاب کنید. به طور کلی ، هرچه میزان وات بالاتر باشد ، سریعتر سشوار موهای شما را حالت می دهد. همانطور که گفته شد ، وات بالاتر به طور کلی باعث ایجاد سشوار سنگین تر می شود که همیشه برای مسافرت ایده آل نیست. در نظر بگیرید که چند بار سشوار مسافرتی خود را در کیف آخر هفته یا کیف ورزشی خود حمل می کنید و چیزی را انتخاب کنید که دارای وات قوی باشد اما هنوز هم سبک است. این سشوار مسافرتی بسیار مناسب و ارزان قیمت Babyliss (15.95 پوند ، Beauty Bay) بسیار سبک وزن است ، اما دارای وات کاملاً مناسب 2000 وات است.

آیا می توانید از طریق امنیت فرودگاه سشوار بگیرید؟

بله به شما اجازه می دهد سشوار را هم در چمدان کابین و هم در کیف دستی حمل کنید.

به گفته خودی های مد ، بهترین مارک های چمدان برای چمدان ها به همان اندازه شیک است

بهترین سشوار مسافرتی چیست؟

این به بودجه و نوع مو شما بستگی دارد. سشوار 40 پوند BaByliss Travel Pro AC یک انتخاب عالی است – دارای یک موتور AC قدرتمند سالن 1600W ، یک نازل قابل جدا شدن ، یک دکمه شات سرد و یک فناوری یونی برای صاف کردن کوتیکول مو. سشوار مسافرتی ghd Flight نیز یکی دیگر از گزینه های محبوب است – سبک و کم حجم در حالی که همچنان 70٪ قدرت سایر مدل های ghd سنگین را حفظ می کند ، دارای یک نازل دقیق ، کیسه گرد و غبار و تنظیمات متغیر گرما و یک ظاهر طراحی شده است.

بعد از محتوای ابزار مو بیشتر؟ برای بهترین صاف کننده های مو به اینجا بروید و بهترین چوب های مو را در اینجا قرار دهید و برای بهترین سشوارهای مو در تمام این مواقع. ما همچنین بهترین صاف کننده های موی ghd موجود در بازار را مقایسه کرده و بهترین صاف کننده مو را برای فر کردن و موهای بخار آزمایش شده را به وفور پیدا کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>