7 بهترین شامپو که بیشترین زیبایی را از موهای خاکستری دارند

[ad_1]

چه کاملا نقره ای باشید و چه عکسهایی از درخشش روی موهای شما وجود داشته باشد ، خاکستری ها زیبا ، طبیعی و محبوبیت بیشتری دارند.

بیش از قفل کردن ، همه ما با رنگ طبیعی خود بسیار بیشتر آشنا شده ایم. و ما بیش از این خوشحالیم که آن را به صدا درآوریم. اگر به نظر شما می رسد ، در یک شرکت معروف هستید. در سالهای گذشته گلدن گلوب ، گوئینت پالترو لحظه ای فرش قرمز به ریشه رشد مجدد خود داد و اجازه داد خاکستری ها بدرخشند. او قبلاً به مردم گفته بود “البته من چین و چروک و موهای سفیدی دارم. من واقعاً آن را دوست دارم ، این کسی است که من هستم.” و طی یک سال گذشته ، سلما هایک ، لیلی آلن و انبوه مشاهیر به همراه تعداد زیادی از ما در خانه به مهمانی پیوستند.

گوینت پالترو موهای خاکستری خود را در گلدن گلوب در FU به سن گرایی هالیوود نشان می دهد

گفتگوی پیرامون خاکستری ها در سال های اخیر تغییر کرده است. ما به جای پوشاندن آنها ، در مورد رشته های خدادادی بسیار راحت تر و بزرگتر شده ایم. به جای پاک کردن آنها ، ما آنها را در آغوش می کشیم. بنابراین ، ما به محصولی نیاز داریم که با مقداری نرم کننده ، نرم کننده و درخشان کننده آنها را در حد توان خود به نمایش بگذارد. اولین قدم ، یافتن شامپوی مقدس شما است.

اگرچه قبل از شروع به کار کردن رویه مراقبت از موهای خود ، مهم است که بدانید که چه چیزی موهای خاکستری را تیک می زند. این از سایر رنگ ها و بافت های مو متفاوت است و بنابراین نیاز به رویکرد منحصر به فرد خود دارد. از نظر فنی ، موهای خاکستری خاکستری نیستند. اصلاً هیچ رنگدانه ای نداره. در عوض ، نور را منعکس می کند ، همان چیزی است که به آن رنگ متمایز می بخشد.

همچنین موهای خاکستری می توانند احساس ناهمواری و لنگی بیشتری داشته باشند ، به همین دلیل یافتن محصولاتی که باعث نرم شدن و مرطوب شدن رشته ها می شوند بدون سخت شدن آنها دشوار است. مانند تمام رنگ های مو ، می تواند چالش های خاص خود را داشته باشد ، کسل کننده ، شکننده یا برنجی به نظر برسد ، بنابراین فرمول های ایجاد کننده و براق کننده راه حل پیش رو هستند.

بهترین محصولات برای موهای خاکستری – چه بخواهید آنها را پنهان کنید و چه آنها را در آغوش بگیرید

قبل از برداشتن اولین بطری شامپوی بنفش ، می توانید پیدا کنید که ساختار موهای بور متفاوت از رنگ های سفید است. “هم مو بورهای رنگ شده و هم خاکستری های طبیعی می توانند از برنج ناخواسته رنج ببرند. جیل لینچ ، مدیر ارشد تحقیق و توسعه جان فریدا ، توضیح می دهد: “برای بلوندها این دلیل است که وقتی موها را روشن می کنید ، و ملانین تیره خارج می کنید ، آنچه که باقی می ماند یک رنگ طلایی و نارنجی است.” برعکس ، دلیل اینکه موهای سفید و سفید می توانند برنز باشند ، این است زیرا مو به طور طبیعی از کراتین تشکیل شده است که رنگ آن گرم است و دیگر رنگدانه ای در این رشته ها وجود ندارد که بتواند گرمای طبیعی کراتین را پوشانده باشد. ”

“ترکیب خاکستری” بزرگترین روند رنگ مو در سال 2021 است – در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید

جیل می گوید: “تفاوت دیگر این است که بلوندها می توانند از سطح بالایی از آسیب رنج ببرند ، اما به طور طبیعی موهای خاکستری بدون آسیب هستند.” “نفوذ موهای آسیب دیده دشوارتر است ، این بدان معنی است که مولکول های مقوی بنفشه در محصولی که به طور خاص برای موهای خاکستری طراحی شده است ، باید به خوبی نفوذ کنند ، بدون ایجاد لکه ، در حالی که برای مو بورهایی که آسیب دیده اند ، مولکول ها به راحتی به عنوان کوتیکول جذب می شوند اگر شما به راحتی از شامپوی رنگ بنفش مخصوص موهای سفید و سفید استفاده کنید ، متوجه می شوید که در نتیجه خوب یا حتی نتیجه نخواهید گرفت. ” بنابراین ، ارزش پیدا کردن فرمول هایی است که به طور خاص با توجه به موهای شما طراحی شده باشند.

در اینجا 7 بهترین شامپو وجود دارد که بهترین استفاده را از موهای خاکستری زرق و برق دار می کند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>