7 بهترین شمع ماساژ 2021 و نحوه استفاده از شمع ماساژ

[ad_1]

شمع ها را ماساژ دهید ممکن است محصولی نباشد که شما بیش از حد با آن آشنایی داشته باشید ، اما پس از یک سال قفل ملی (به علاوه) ، محبوبیت آنها از همیشه. به منظور ادویه بخشیدن به زندگی در اتاق خواب ، زن و شوهرهای پایین و پایین کشور به طور گسترده ای روی شمع های روغن ماساژ – از قبیل NEOM Organics ، LELO و Rituals – به عنوان نوعی TLC زندگی جنسی سرمایه گذاری کرده اند. مطمئناً ، شما می توانید خط تولید اسباب بازی های جنسی – ویبراتورها ، تاس های اسباب بازی های جنسی یا مانند آن – را از فروشگاه های آنلاین اسباب بازی های جنسی تهیه کنید … اما شمع های ماساژ لوکس و فریب هایی را تزریق می کنند که سایر محصولات سلامتی جنسی نمی توانند.

آنها ارزان قیمت هستند ، اندازه کمی دارند و می توانند حواس بسیاری را به یکباره بیدار کنند ، در صورت استفاده در پیش بازی. به علاوه ، رایحه های خوشبو کننده و روغنهای اساسی که در آنها استفاده می شود (فکر کنید سویا ، روغن نارگیل ، کره کاکائو ، اسطوخودوس فرانسوی و یاس لوکس) حالت را مانند هیچ چیز دیگری تنظیم می کند. و چه کسی ماساژ را دوست ندارد؟ دقیقا.

اوه ، و چیزهای دیگری وجود دارد: شمع های ماساژ می بالند تن از مزایای پوست است. شلیک های زیبایی کهنه کار متحد می شوند ، زیرا در هنگام صمیمیت با شریک زندگی خود ، بهترین شمع های ماساژ پوست را مرطوب و آبرسانی می کنند. به عنوان مثال شمع شدید درمان پوست NEOM را در نظر بگیرید. کره مغذی کاکائو با روغن سویا و روغن بادام مخلوط شده و پوست را صاف و نرم و ابریشمی می کند و همچنین فواید درمانی را برای ذهن ایجاد می کند. چه چیزی را نباید پرستش کرد؟

بهترین اسباب بازی های جنسی برای سرمایه گذاری در حال تنها بودن یا محبوب بودن ، زیرا رابطه جنسی = بهترین نوع مراقبت از خود

آیا شمع های ماساژ خطرناک هستند؟

نه اگر در یکی از اینها سرمایه گذاری کنید بهترین شمع ماساژ ، بیش از شمع ماساژ که توسط خرده فروشان کمتر شناخته شده (بخوانید: کمی ابله) فروخته می شود. اگر نام تجاری مورد نظر را نشنیده اید ، بهتر است دور زدن باشد ، زیرا برخی از شمع های ماساژ در دمایی می سوزند که می تواند پوست شما را بسوزاند. نه ایده آل.

شمع های ماساژ ذکر شده در زیر در دمای 38 درجه سانتیگراد می سوزند ، که ایمن است و تقریباً با همان دمای گرم است. خیلی کمتر از یک شمع استاندارد باتلاق. به همین ترتیب ، آنها پوست را نمی سوزانند – و از آنجا که از سویا ساخته شده اند ، دیگر مجبور نیستید که موم خشک شده را از روی پوست جدا کنید.

نحوه استفاده از شمع ماساژ

اگر قبلاً هرگز شمع ماساژ را به اتاق خواب وارد نکرده اید ، ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توانید با خیال راحت کارها را انجام دهید. پس از همه ، پیچ در پیچ با پوست سوخته است هر چیزی اما سکسی علاوه بر سرمایه گذاری در یکی از محصولاتی که به دلیل دمای مناسب سوختن ، توصیه کرده ایم ، چند مرحله دیگر نیز باید دنبال کنید.

1. از شمع معمولی استفاده نکنید. لطفا.

اول اینکه: فقط از شمع معطر عادی یا آن شمع تابستانی که برداشته اید استفاده نکنید تا بوی اتاق خواب شما به بهشتی استوایی برسد. لطفا. ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما استفاده از شمع از اتاق نشیمن منجر به سوختگی می شود. و زخم. و ممکن است سفر به A&E باشد. انجام دادن. نه انجام دادن. این.

23 بهترین شمع تابستانی بنابراین حتی اگر در انگلستان گیر ندهید ، خانه شما بوی یک بهشت ​​گرمسیری می دهد

2. بگذارید شمع به مدت 30 دقیقه به طور یکنواخت بسوزد

بگذارید شمع ماساژ شما حدود نیم ساعت به طور مساوی بسوزد. با این کار ذوب کامل موم تضمین می شود و توده های جامدی که انجام ماساژ را با مشکل روبرو می شوند ، نخواهید ماند.

3. قبل از استفاده شمع را خارج کنید

قبل از استفاده از موم ، شمع را منفجر کنید. موم بر پایه سویا با یک چشم به هم زدن سخت نمی شود. در عوض ، پس از دمیدن شمع به مدت 30 دقیقه به صورت مایع باقی می ماند. این به شما زمان زیادی می دهد تا آن را روی بدن همسرتان بریزید. برخی از شمع های ماساژ حتی با کمی کفگیر یا برس نیز تهیه می شوند تا روند استخراج موم از قالب یا مورد را بسیار آسان کنند.

4. بدانید که کجا ریخته شود

کجا موم را از شمع ماساژ بریزید؟ جایی در اطراف گردن و شانه ها ایده آل است. یا با توجه به قدرت آبرسانی موم ماساژ سویا ، هر قسمت دیگری از پوست خشک که به رطوبت خوب و قدیمی نیاز دارد. از کجا نمی توان آن را ریخت؟ تحت هیچ شرایطی موم داخل بدن خود قرار ندهید. اجازه ندهید داخل واژن یا لبها چکه کند ، مگر اینکه بخواهید با عفونت مخمری روبرو شوید.

بهترین شمع های معطر برای ارتقا فضای خانگی شما

بعد از توانمند سازی بیشتر محتوای جنسی؟ از این طریق به دنبال بهترین مواد روان کننده برای رابطه جنسی و خودارضایی باشید ، اینجا لباس زیر زنانه سکسی است که باعث می شود شما یک میلیون دلار احساس کنید و در این راستا اسباب بازی های جنسی را برای زوج ها استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>