7 روش برای استفاده بیشتر از رفت و آمد شما

[ad_1]

اتفاق افتاد. شما ایمیلی را دریافت کرده اید که مودبانه شما را تشویق می کند شروع به فکر کردن در مورد بازگشت به دفتر کنید. در حالی که نمی توانید صبر کنید تا همسران کار خود را جبران کنید و بازدید از میخانه پنجشنبه شب بعد از کار خود را دوباره شروع کنید ، اما یک چیزی که احتمالاً از آن وحشت دارید ، رفت و آمد است.

در حال حاضر برای یک سال گذشته ، ما آن خواب های دلپذیر را دوست داشته ایم. اینکه بتوانیم یک ساعت بیشتر از زمان معمول در رختخواب بمانیم یا از زمانی که معمولاً برای رفت و آمد در نظر می گیریم برای تقویت تمرینات ورزشی یا پختن یک وعده غذایی خوشمزه از ابتدا استفاده کنیم.

در اینجا نحوه شروع یک کار تازه در کار آمده است – خواه شما را خسته کرده باشند ، از مرخصی زایمان برگشته باشید ، یا اینکه به تنهایی با یک کار جدید به آن بروید

اما بازگشت به رفت و آمد فوایدی دارد (قول می دهیم!). رفت و آمد به شما امکان می دهد مرزهای دقیق تری بین کار و زندگی در خانه خود تعیین کنید – دیگر لپ تاپ خود را روشن نکنید فقط به این دلیل که ایمیل لحظه آخری دریافت می کنید و در صورت عدم نیاز به اضافه کاری بیشتر نمی توانید کار کنید ، دفتر دوباره.

همچنین می توانید این بار برای انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید پس بگیرید. آیا پادکستی برای شنیدن وجود دارد؟ کتاب هایی که می خواستید بخوانید یا سریال های تلویزیونی که می خواستید تماشا کنید؟ اکنون زمان انجام این کار فرا رسیده است. با توجه به این موضوع ، ما برخی از روشهای مورد علاقه خود را برای تبدیل دوباره رفت و آمد به “من وقت” در زیر ذکر کرده ایم.

کتاب بخوان

خواندن کتاب یک روش عالی برای استراحت در صفحه نمایش است – پس چرا از زمان رفت و آمد خود استفاده نمی کنید تا دوباره به مطالعه بپردازید؟ سری به کتابفروشی محلی خود بزنید و چند جلد کاغذ دیواری را که به راحتی در کیف شما قرار می گیرد ، بردارید و در کمترین زمان می توانید منتظر سفر خود باشید.

لیست کوتاه جایزه زنان در اینجا قرار دارد و مطالعه کامل تابستانی را فراهم می کند

شلوغی کناری را شروع کنید

اگر بخاطر گرفتن ایده یا پروژه خارش دارید ، چرا از وقت رفت و آمد خود برای این کار استفاده نمی کنید؟ اگر هوس طراحی دارید ، رایانه لوحی خود را به همراه داشته باشید و از هنرها یا گرافیک های جالب استفاده کنید که می توانید در Etsy بفروشید و از آنها درآمد منفعل کسب کنید.

یک سریال تلویزیونی جدید تماشا کنید

اگر با همسرتان همراه هستید و زندگی می کنید ، به احتمال زیاد چند نمایش تلویزیونی وجود دارد که می خواهید تماشا کنید و آنها به سادگی علاقه مند نیستند. رفت و آمد شما زمان خوبی برای جلب این برنامه ها است – فقط مطمئن شوید که آنقدر سرمایه گذاری کنید که توقف خود را از دست بدهید.

جدول کلمات متقاطع را انجام دهید

یک روش عالی دیگر برای استراحت در صفحه نمایش و بیدار کردن مغز شما نیز. چرا یک کتاب پازل ارزان خریداری نمی کنید و آن را در رفت و آمد با خود می برید؟ طبق مطالعه ای که در مجله بین المللی روانپزشکی سالمندان منتشر شده است ، سودوکو و جدول کلمات متقاطع می توانند ذهن شما را فعال و تند نگه دارند.

اینها بهترین پادکستهایی هستند که ارزش خرید بیش از حد را دارند اکنون بارگیری می شود

به پادکست یا کتاب صوتی گوش دهید

سفرهای پیش از همه گیر ، رفت و آمد همه چیز در مورد گوش دادن به آخرین پادکست یا کتاب صوتی بود که در سفر داشتید. از آنجا که ما در یک بخش بهتر از یک سال در قفل بوده ایم ، گوش دادن به پادکست ما کاهش یافته است ، بنابراین از این زمان استفاده کنید و آن را به عقب بردارید و گوش های خود را با تفسیرهای تفسیر آمیز یا داستان های سرگرم کننده پر کنید.

به موسیقی گوش دهید

اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که فقط خاموش شوید ، یک لیست پخش در spotify ایجاد کنید و از این زمان برای خنک شدن جدی استفاده کنید. ثابت شده است که گوش دادن به موسیقی باعث کاهش استرس ، بهبود حافظه و کمک به خواب بهتر می شود – برنده ، به گفته ما.

نوشتن یک کتاب

ما را بشنو نویسنده بت اولری اولین رمان پرفروش خود را نوشت ، Flatshare، در رفت و آمد روزانه خود از وینچستر به لندن. او گفت شلوغ کردن: “رفت و آمد من به راه حل من برای این مشکل تبدیل شد. روزی دو ساعت در قطار نشسته بودم و جایی برای رفتن ندارم و بدون اتصال WiFi برای جلب توجه خودم در توییتر. ایده آل بود. “

دیدن؟ بالاخره رفت و آمد خیلی بد به نظر نمی رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>