7 روش پوستی روند کره ای مراقبت از پوست در حال منفجر شدن است

[ad_1]

Toner مارمیت دنیای زیبایی است – شما یا به عنوان یک قدم اساسی در رژیم مراقبت از پوست خود قسم می خورید یا نمی توانید اعتیاد به مواد مخدره را درک کنید. اما به گفته یك متخصص ، اگر پوستی درخشان می خواهیم باید بسیار به قدرت تونر توجه كنیم.

همانطور که آدا اوی ، بنیانگذار مراقبت از پوست 001 و متخصص در زمینه درخشش همه چیز ، توضیح می دهد: “تونر شهرت بدی داشته است زیرا هیچ مشکلی در برنامه های مراقبت از پوست نداشته است. از آنجا که پاک سازی مضاعف رونق گرفته است ، فضای کمتری برای تونر باقی می ماند. اما من از سال 2015 سعی کردم که به یک رنسانس تونر فشار بیاورم. “

دقیقاً به همین دلیل است که آدا از آخرین روند مراقبت از پوست کره ای ها پشتیبانی می کند: روش 7 پوستی ، که شامل استفاده از یک سری تونرهای مختلف هفت (بله ، هفت!) است تا پس از تمیز کردن ، “پوست جدید” به شما بدهد.

8 * بسیار * دلایل شگفت آور احساس خشکی پوست در RN (و چه کاری باید در مورد آن انجام دهید)

همانطور که آدا توضیح می دهد ، تونرها در سالهای اخیر بازسازی اساسی داشته اند و اکنون با هیدرنتهای زیادی و PH کمی اسیدی که تقلید از پوست است ، فرموله شده اند. وی گفت: “برخی از آنها همچنین با آنتی اکسیدان ها ، ویتامین ها یا مواد معدنی تزریق می شوند – همه محصولاتی که بلافاصله پس از پاکسازی به شما پوست جدید می دهند.”

بنابراین چگونه می توانید ‘7 روش پوست’ را در خانه انجام دهید؟

به گفته آدا ، شما می توانید از یک یا هفت (!) تونر مختلف استفاده کنید که بسته به پوست ، فرمول ها و بافت های مختلف تونرها متفاوت است.

تمام کاری که شما انجام می دهید این است که تونر (های) دلخواه خود را در کف دست خود پخش کنید ، با استفاده از حرکات ضربه زدن ، ضربه زدن یا فشار دادن ، همه هیدرانت ها را به داخل پوست خود فشار دهید ، پوست را نرم کنید و واقعاً اپیدرم را با مولکول های آب پر کنید. این کار را هفت بار تکرار کنید.

“با استفاده از هر لایه ای که ایجاد می کنید ، مواد مرطوب کننده (ماده ای که پوست را شاداب می کند) در فرمول کار می کند سخت تر و سخت تر می شود. مواد مرطوب کننده با جذب مولکول های آب از محیط به اپیدرم مانند یک آهنربا آب کار می کنند.”

ماسک های صورت باعث موارد بیشتری از درماتیت پریورال می شوند. در اینجا همه مواردی که باید درباره این شرایط بدانید آورده شده است

یک ماده مرطوب کننده مانند اسید هیالورونیک است که می تواند مقدار زیادی آب را در سلولهای پوست جذب و حفظ کند. هرچه محتوای آب بیشتری داشته باشید ، بیشتر جذب و حفظ می شود ، و به آن آب و رنگی کاملاً پمپاژ و آب داده می شود ، به قدری آبدار است که با شفافیت براق بسیار منعکس کننده نور می شود.

اگر از مرحله 4 خسته شده اید ، خسته نباشید زیرا آدا می گوید هفت لایه فقط یک قانون اساسی است اما وقتی احساس می کنید پوست شما از قبل مرطوب است می توانید در 4 ، 5 یا 6 متوقف شوید. وی اضافه می کند: “شما لزوماً نیازی به انجام این کار هر روز ندارید ؛ اگر پوست مشکلی دارید ، من به شما پیشنهاد می کنم که روز دیگر را شروع کنید.”

اگر از بیش از یک تونر استفاده می کنید ، در اینجا نحوه لایه بندی …

اگر از بیش از یک تونر استفاده می کنید ، آدا می گوید شما می خواهید آن را از سبک تر به بافت ضخیم تر بسازید. “برای شروع ، شما ممکن است به اندازه استفاده از هفت تونر مختلف زیاد نخواهید رفت اما من می خواهم که حداقل دو تا سه مورد داشته باشم اگر می خواهی این کار را به عنوان یک برنامه صبحانه یا عصر انجام دهی.

“اگر استفاده از تونرهایی با رتینول ، اسیدها یا فندق جادوگری را ترجیح می دهید ، اطمینان حاصل کنید که فقط آن را روی یک محصول نگه دارید و فقط در لایه اول آن را بمالید و اجازه دهید کار خود را انجام دهد. همچنین از مصرف الکل خودداری کنید ؛ نمی خواهید که پوستی با لایه ها و لایه هایی از مواد خشن و خشک کننده داشته باشید. مراقب فرمول هایی باشید که دارای ترکیبات حساس به نور مانند ویتامین C یا عصاره مرکبات هستند و اطمینان حاصل کنید که بعد از لایه بندی آنها از SPF استفاده می کنید. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

روش 7 پوستی چه فوایدی دارد؟

آدا می گوید این رژیم برای اصلاح مشکلات پوستی از طریق بازسازی یک مانع طبیعی قوی بسیار مناسب است – و اینکه روند اعمال فشار دادن و فشار دادن آن چنان نیرو آور است که به طور طبیعی گردش خون را تحریک می کند که اکسیژن و مواد مغذی را به پوست وارد می کند.

اسید هیالورونیک معادل یک لیوان بزرگ آب برای پوست شسته شده است. ما بهترین ها را برای امتحان کردن انتخاب کرده ایم

وی همچنین اضافه می کند که اگر پوست چرب و مستعد آکنه دارید و از ترس مسدود شدن منافذ پوست و بدتر شدن لکه های پوست ، هیچگاه مطمئن نشده اید که کدام مرطوب کننده را پر می کند ، این روش به پوست شما رطوبت رسانی زیادی می دهد.

“اگر شما پوست خشک دارید ، نیازی به گفتن نیست که این رژیم به شدت مرطوب کننده خواهد بود اما مواد مرطوب کننده نیز می توانند در هوا تبخیر شوند و رطوبت پوست شما را بیرون می کشند ، بنابراین پیشنهاد می کنم در انتها روغن یا مرطوب کننده بزنید از مراسم “، او پیشنهاد می کند.

کدام یک از بهترین تونرها برای استفاده در روش 7 پوستی هستند؟

“بسیاری از تونرها وجود دارد که من مایل به توصیه آنها هستم اما برای ساده نگه داشتن آن و تلاش برای آزمایش چند مورد ، در اینجا برخی از توصیه های برتر من با فرمولاسیون ساده و آبرسانی با بافت های متنوع و گرانروی است – از آبکی نازک گرفته تا بالشتک سازی بیشتر فرمول های امولسیون. یک قانون کلی این است که پوست شما چرب تر است ، شما می توانید آبکی بیشتری داشته باشید و برعکس برای پوست های خشک تر ، اما شما همیشه می توانید ترکیب کنید و مطابقت دهید … “

بافت های تونر آبکی

تونر تازه چای سبز Isntree ، 21.60 پوند
یک تونر خوشبو کننده که با 80٪ عصاره چای سبز Jeju غنی شده است

001 Skincare London Pure Rosa Damascena Mist، 60 تونر فرم آرام و متعادل کننده مه با اولین دسته ، گلاب و روغن ضروری

بافت اسانس سبک

تونر آکوالورونیک AHC ، 203 پوند انواع مختلف اسیدهای هیالورونیک با تشریفات ، اگرچه کاملاً آبکی است اما مقدار زیادی هیدراتاسیون و رطوبت رسانی را به همراه دارد.

غنی سازی لوسیون صورت Curél Moisture ، 17.50 پوند
تونر ژل مایع آبرسان گلیسیرین سبک و ساده با ترکیبات تسکین دهنده

بافت لوسیون

تونر گلهای ارگانیک Whamisa Deep Rich ، 43 پوند
تقریباً مانند قوام سرمی و بسته هایی از مواد آبرسانی و تسکین دهنده های پوستی از جمله آلوئه ورا ، گل داودی (که در آسیا برای خنک سازی پوست گرم یا ملتهب یا حساس به بدن استفاده می شود) بعلاوه روغن آرگان ، عصاره قاصدک و قارچ تخمیر شده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>