7 روند برتر از مجموعه های Resort 2022

[ad_1]

اولین مواردی که در سال 2022 می پوشیم کاهش یافته است و اینکه بگوییم هیجان زده ایم کم لطفی است. تقویم مد اواخر کمی اشتباه گرفته شده است (با تشکر از panny-D) اما ژوئن زمانی است که طراحان تقویم خود را به اشتراک می گذارند رفت و آمد مکرر، کشتی تفریحی یا مجموعه های قبل از بهار.

مجموعه های تفریحی نه به اندازه ای که بت و شلوار سنتی فوریه و سپتامبر هفته مد نشان می دهد پر از قطعات سرمایه گذاری واقعا مفید هستند که خریدهای معتبری برای کمد لباس شما خواهد بود. در اصل این مجموعه ها – که در ماه نوامبر مغازه های شما کاهش می یابد و تا ماه ژوئن بعدی در فروش باقی می ماند – برای افراد ثروتمند طراحی شده است که در تعطیلات آفتاب زمستانی خود (از این رو ، “رفت و آمد مکرر” یا “سفر دریایی”) بپوشند اما اکنون آنها یک راه عملی برای رفع مشکل فصل آینده ، همین الان. و در این مرحله از coona coaster ما هستیم همه برای نگاه به جلو

12 روند حماسی حماسی مد برای تغییر مبلمان راحتی اتاق راحتی خود در این فصل

با توجه به خلق و خویی که روندهای تجویز به پایان رسیده اند ، در کل مجموعه ها پراکندگی مناسبی وجود دارد ، به این معنی که هنگام خرید می توانید انتخاب های پایدار انجام دهید (این نوع مصرف گرایی ماست)

حال و هوای عمده ای که در مجموعه های تفریحی 2022 مشاهده کرده ایم چیست؟


1: بدن سازگار

شما فکر می کردید که لباس های باند نمادین هرو لجر و شبح تنگ و کوتاه دهه نود برای همیشه از بین رفته است؟ مانند همه کلاسیک های مد ، آنها برای احیای کامل رسیده اند. جسورانه ترین روند رفت و آمد مکرر روحیه تابستان را برای لباسهای سکسی ادامه می دهد. برش های آگاهانه از بدن که از شکل شما کم رنگ هستند با رنگ های آبدار همراه با جزئیات برش خورده یا جزئیات ناهموار و ایده آل برای بیرون رفتن هستند.
در دیوید کما ، بالمین و ورساچه دیده شده است


2: جین طراح

به روشی خوب ، روند دیگر با احساس دور انداختن ، احیای مجدد جین است که روی همه چیز ظاهر می شود – نه فقط شلوار جین. لباس ها ، کت و شلوارها ، دامن ها و کت های هوشمند همه از رنگ آبی واقعی برخوردار هستند. و شلوار جین شما چطور؟ برای استراحت ، شبح برجسته پا باز ، کمر بلند و کف پوش است. آنها تضاد شادیبخش با لباسهای راحتی و لباسهای راحتی قفل شده ما هستند.
در آلبرتا فرتی ، کارولینا هررا و کلوئه دیده شده است


3: مزایای حاشیه ای

بهترین گرایش ها افزودن جزئیات جدید عجیب و غریب به لباس های شما ، بدون نیاز به تغییر کل کمد لباس شما است. برای توسل ، حاشیه این چیز است. یک تر و تمیز به دامن ، لباس یا آستین اضافه کنید و پارچه پارچه را از نظر جسمی روحیه خود را بالا ببرید – مد همیشه باید سرگرم کننده باشد!
در کلوئه ، دیور و شنل دیده شده است


4: لباس الهه

گاهی اوقات روندها روند کندی دارند – هر فصل تغییر می کنند … و گاهی اوقات یک منحنی کامل به وجود می آید و وضع موجود را مختل می کند. شما نمی توانید از یک لباس ورزشی چیزی فراتر از یک لباس نوعی پارچه ابریشمی الهی ، کامل با پارچه الهام گرفته از Grecian (به معنای واقعی کلمه ، در Dior ، آنها نمایش خود را در ورزشگاه Panathenaic در آتن برگزار کردند.)
در دیور ، آلبرتا فرتی و هویشان ژانگ دیده شده است


5: شانه پررنگ

ما یقه های فوق العاده بزرگی را در مجموعه های تفریحی مشاهده کردیم اما تمرکز لباس های نیمه بالا به سمت شانه های شما حرکت می کند. این که آیا یک منحنی زیبا ، یک پف شیرین یا یک بیانیه لباس علمی تخیلی ، اضافه کردن جزئیات شانه جسورانه به هر لباس ، یک بروزرسانی فوری به ظاهر شما اضافه می کند.
در لویی ویتون ، شانل و فلسفه دی لورنزو سرافینی مشاهده شد


6: روز ورزش

طراحان به اندازه کافی زرنگ و دانا هستند که می دانند برخی از ما برای دور کردن از اعتماد به ورزش ، باید اقدامات کودکانه را انجام دهیم. و بنابراین گنجاندن بمب افکن ها ، شلوارهای لباس ورزشی ، کاپشن ها ، پاف ها و بندهای طناب دار یکی از عناصر مورد انتظار در نمایش های تفریحی بود. اما اینها دونده های مارن خاکستری متوسط ​​نیستند. همیشه رنگهای جسورانه تر ، شعارها و نئون های نئون بر روی سایه های کلاسیک ورزشی همراه با مربیان طراح پاشیده شده اند تا سر و صدا کنند.
در Dior ، Philosophy di Lorenzo Serafini و Versace مشاهده شد


7: مناسب شما

در جهانی که WFH امری جدید است ، تصور می کنید که لباس شلوار به آرامی منسوخ می شود. اما عدم حضور باعث دلگرمی بیشتر قلب شده و خیاطی یکی از اصلی ترین سبک های خیابانی شرکت کنندگان در نمایشگاه های اخیر IRL بوده است. برای استراحت ، کت و شلوار شلوار باریک یا کوتاه است. رنگ ها عجیب تر و جزئیات بیشتر تعجب آور است. اینها کت و شلوارهایی است که به جای کفش پاشنه دار و کیف دستی می توانید با مربیان و تی شرت بپوشید.
در آلبرتا فرتی ، لانوین و نینا ریچی مشاهده شده است

حداقل از نظر مد برای 2022 آماده هستیم … آن را بیاورید!

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

مولبری به مناسبت تولد 50 سالگی خود ، یک مجموعه کاملاً شاد را با پریا اهلوالیا کنار گذاشت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>