7 لحظه از نمادین ترین جواهرات پرنسس دیانا

[ad_1]

همه ما اغلب خاطره انگیزترین چهره شاهزاده خانم دیانا را یادآوری می کنیم. خواه یقه های بزرگش باشد ، هم شانه هایش ، آن لباس انتقام جویانه یا چه زیبایی ظاهری که معمولاً در ماه های اخیر به ما رجوع می شود – گاه به گاه ظاهری اوقات فراغت ورزشی ، وقتی صحبت از کمد لباس دیانا می شد ، زمین بسیار کمی وجود نداشت.

اما آیا تا به حال فراتر از لباس ها ، فراتر از بلوزهای شعار دهه 80 نگاه کرده اید و به عنصر اصلی دیگر سبک او فکر کرده اید؟ نه ، ما در مورد مدل موهای بسیار مورد علاقه او صحبت نمی کنیم. ما به محتوای کاملاً حماسی جعبه جواهرات وی (یا تصور می کنیم “جعبه”) اشاره می کنیم.

13 نوع کمد لباس WFH همانطور که توسط نمادین ترین چهره های خارج از خدمت پرنسس دیانا گفته شده است

به هر مناسبت ، پرنسس دیانا می دانست که چگونه لوازم جانبی تهیه کند. خواه یک گوشواره ساده طلای زرد جدید را برای تماشای یک مسابقه چوگان در Cowdray Park Polo Club گوشواره طلای زرد ساده نشان می داد یا برای یک مناسبت بسیار عجیب و غریب مرواریدهای به ظاهر بی پایان تزئین شده بود ، هیچ کس نمی توانست پرنسس ولز را به کمبود متهم کند. در بخش جواهرات.

اما * چه چیزی * در مورد مجموعه او چشمگیر بود؟ ما هنوز ده ها سال بعد از آن هوس می کنیم.

در اینجا 7 مورد از بهترین لحظات جواهرات پرنسس دایانا وجود دارد که ثابت کرد او خیلی جلوتر از زمان خود بوده است …

1. گردنبند شخصی Upcycled

تقریباً همه ما در برهه ای از زندگی خود گردنبند شخصی سازی شده با مشخصات اولیه خود داشته ایم ، اما سلیقه معاصر دیانا به همین جا ختم نمی شود. او نه تنها به وضوح آویز “D” خود را دوست داشت ، بلکه پرنسس باهوش نیز نسخه اصلی را که در اینجا در یک دیانا 19 ساله در سپتامبر 1980 دیده می شود ، تغییر داد – در هنگام بازدید از زنجیره پیوند برای یک سبک چوکر سفت و سخت تر استفاده کرد. در نوامبر 1985 به استرالیا رفت.


2. میراث آینده

مگان مارکل با اثبات اینکه سلیقه دیانا از زمان خود جلوتر است ، انگشتر خیره کننده کوکام آکوامارین مادرشوهر مرحوم خود را – که آخرین بار در 1997 پوشید و طبق گفته های دیانا در سال 1996 پس از طلاق از پرنس چارلز به سفارش وی تهیه شد – برای پذیرایی عصرانه روز عروسی اش


هر بار که مگان مارکل از مادرشوهر فقید خود ، پرنسس دیانا الهام می گرفت

3. بازیافت زرق و برق

با بازیافت قطعات مورد علاقه خود غریبه ، پرنسس آگاه آنقدر این چوکر زمرد را دوست داشت به طوری که در واقع شروع به پوشیدن آن به عنوان بند و گردنبند کرد واقعاً بیشترین بهره را از آن ببرید. در اصل متعلق به ملکه ماری بود ، مدتی پس از عروسی توسط ملکه به دیانا قرض داده شد و گفته شد که پس از مرگ دلخراش دیانا به مجموعه ملکه بازگردانده شد.


4. پرنسس مروارید

طرفداران سبک پرنسس دیانا – حتی کسانی که چشم انتقاد از جواهرات را ندارند – با عشق او به مروارید آشنا خواهند شد. با استفاده از آنها به شیوه های بی پایان مختلف ، یکی از سبک های مورد علاقه او چوکر مروارید بود که در تجسم های مختلف صاحب آن بود. از گردنبند یک لایه گرفته تا چوکر چند پشته ای با قطعه بیانیه ای و حتی گردنبندی خاص شیک که از یک لباس پشت باز افتاده است ، در رپرتوار گردنبند مروارید دیانا چیز کمی وجود دارد که به نظر می رسد امروز بی جا باشد.


5. نقطه نرم برای یاقوت کبود

البته همه ما می دانیم – و دوست داریم – حلقه نامزدی یاقوت کبود سیلان بی نظیر 12 عیار دیانا و حلقه نامزدی الماس که اکنون با افتخار بر روی دست چپ کیت میدلتون نشسته است ، اما آیا می دانید که پرنسس دیانا چندین قطعه دیگر در همان سنگ دارد؟ امروز توسط علاقه مندان به جواهرات مورد ستایش قرار گرفت ، همچنین یک گوشواره یاقوت کبود گردنبند مخصوص گوشواره و مطابق آن و همچنین یک قطعه به سبک چوکر با پشت روبان مخملی آبی وجود داشت.


تاج: هر آنچه از حلقه نامزدی دیانا می دانیم (به علاوه سبک های کپی که می توانید خریداری کنید)

6. گوشواره های کاملا مدرن

هنگامی که او یاقوت کبود یا مرواریدهای فوق العاده ظریف نپوشیده بود ، شخصیت واقعی دیانا از طریق انتخاب جواهرات خود در بعضی از موارد کم اهمیت تر ، خوش درخشید. از حلقه های ظریف پیراشکی طلای زرد که به نظر نمی رسد در وب سایت Missoma بی جا باشد ، تا یک جفت گوشواره به شکل ماه که از Accessorize در یک ضربان قلب و یک سبک قلبی تزئینی کمی شکل گرفته ایم ، تقریباً مطمئن هستیم ما قبلاً از ASOS خریده ایم ، طرفداران بسیار زیادی در بازی گوشواره دیانا هستیم.


7. چوکر (THE!)

این چوکر مروارید و یاقوت کبود با تلفیق سه عشق مورد علاقه خود ، مسلماً یکی از نمادین ترین لحظات جواهرات دیانا بود. مطمئناً ، ممکن است در ابتدا با آن “لباس انتقام” (لباسی که او در سال 1994 در شبی که شاهزاده چارلز در تلویزیون با اعتراف به زنا با كامیلا پاركر بولز اعتراف كرد) به تن داشت ، این لباس مورد استفاده قرار گرفت اما به هیچ وجه نادیده گرفته نشد. این اولین سفر چوکر نبود ، زیرا اولین بار در یک لحظه خاص دیگر هنگامی که پرنسس دیانا در کاخ سفید با جان تراولتا رقصید ، اولین حضور خود را داشت. هم اکنون اخبار بزرگ جواهرات دهه 80 – و مانند گذشته – همه ما دوست خواهیم داشت دوست داریم این قطعه خاص را بدست آوریم.


یقه های بزرگ ، گردن بند و بالشتک شانه: روند مد پرنسس دیانا به ما داد که امروز هم می پوشیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>