8 بهترین هک صرفه جویی در سلامت عقل والدین شلوغ در Lockdown

[ad_1]

برای والدین در سراسر کشور ، این زمان بسیار خوبی است. خوب ، این ما هستیم که ملایم آن را بیان می کنیم.

بسیاری از مادران و پدران خود را – باز هم – در معرض نبرد روزمره دستکاری WFH با آموزش در خانه ، نیازهای خانواده و زندگی عمومی بزرگسالان قرار دارند ، همه در حالی که سعی در حفظ برخی از خصوصیات معمول ، عادی و عقل دارند.

اما هنگامی که به دنبال راه های مقابله با شرایط فعلی می گردید ، یکی از مواردی که شاید به آن توجه نکرده باشیم فناوری مدرن است. ما ممکن است به فکر “فناوری هوشمند” باشیم که فقط بخاری خود را با یک برنامه روشن کنیم یا از الکسا بخواهیم لیست پخش مورد علاقه ما را مرتب کند ، اما دستگاه های ما پر از راه هایی برای سهولت زندگی روزمره ما هستند.

به همین دلیل برای گفتگو با پاملا براون ، مدیر ارشد بازاریابی Vodafone Smart Tech نشسته ایم تا هک های سخت وی را برای عبور از قفل 3.0 و فراتر از آن بشنویم ، هم به عنوان یک متخصص فن آوری و هم مادر شلوغ رافائلا ، هشت ساله و ماتئو ، هفت ساله

در اینجا ، پاملا نکات مهم خود را برای آسان کردن زندگی در قفل کردن shares


ساعت هوشمند بچه های هوشمند Vodafone Neo (99 پوند) هم اکنون در دسترس است.

© دیزنی © دیزنی / پیکسار. © & ™ Lucasfilm Ltd. © 2020 MARVEL

با رئیس خود صحبت کنید

اولین چیزهای اول: یک گفتگوی صادقانه و صریح با مافوق و همکاران خود داشته باشید تا آنها از آنچه شما با آن سر و کار دارید آگاه شوند – چه این کودکان در مدرسه هستند ، چه مسئولیت هایی برای مراقبت یا آسیب به سلامت روان شما. صادق بودن در مورد برنامه و میزان انعطاف پذیری مورد نیاز شما می تواند معجزه آسا باشد.

با “خانواده فناوری” در ارتباط باشید

بیش از هر زمان دیگری ، فناوری و ارتباطات در همه زندگی ما نقش بسزایی دارند. از آنجا که فناوری هوشمند قبلاً مختص بزرگسالان بود ، اکنون می تواند توسط تمام خانواده مورد استفاده قرار گیرد و به خصوص زندگی را برای والدین بسیار آسان تر می کند. به همین دلیل است که Vodafone Smart Tech با کنترل والدین و آرامش خاطر ، Neo ، ساعت هوشمند بچه ها را با همکاری دیزنی ، توانمند و سرگرم می کند.

یکی از راه هایی که در قفل کردن به ما کمک می کند ، برقراری ارتباط با خانواده و دوستان است ، به خصوص اگر بچه های شما بیش از یک تلفن همراه کوچک هستند. والدین یک حلقه تماس معتمد را تأیید می کنند و به اینترنت یا رسانه های اجتماعی متصل نیستند و اطمینان خاطر والدین را فراهم می کنند. از طریق تماس و گفتگو ، بچه ها می توانند با عزیزان خود در تماس باشند – شاید پدربزرگ و مادربزرگ آنها بتوانند شب را قبل از خواب بخیر بگویند یا در این سوال ریاضیات پیچیده به آنها کمک کنند – که در این دوره طولانی جدایی حیاتی است.

خستگی بزرگنمایی را با گزینه های سرگرم کننده ضرب کنید

بسیاری از ما در قفل شدن احساس تنهایی می کنیم ، اما دچار “خستگی بزرگنمایی” جدی نیز هستیم. اگر از آزمونهای مجازی مریض هستید ، به گزینه های دیگری نیاز دارید که به شما امکان بازگشت به عقب برای Lockdown 1.0 را نمی دهد! تعداد زیادی بازی آنلاین سرگرم کننده در بازی های Jackbox platform وجود دارد که بزرگسالان و بچه ها آنها را دوست خواهند داشت – در خانواده من بسیاری از بازی های Drawful (بد!) را انجام داده ایم. ما همچنین در حال تلاش برای تهیه آشپزی هستیم که بسیاری از سرآشپزهای مشهور میزبان اینستاگرام هستند یا چرا دوست خود را با بهترین مهارت های آشپزی برای میزبانی یک مهارت مجازی برای همه شما به دست نمی آورید؟ فقط لیست مواد اولیه را از قبل ارسال کنید و یک لیوان شراب بریزید …

برنامه Google Classrooms را بارگیری کنید

Google Classroom و Microsoft Microsoft کاملاً بخشش خدا برای بچه هایی است که در خانه کار مدرسه خود را انجام می دهند ، اما اگر در حال حاضر پدر و مادر مشغول کار هستید ، یافتن وقت برای نشستن و گذراندن کار با آنها دشوار است ، به خصوص اگر آنها در یک موضوع خاص تلاش می کنم بنابراین من برنامه Google Classrooms را بارگیری کردم که در صورت ثبت نام در خلاصه نامه های پست الکترونیکی سرپرست ، معلم آنها می تواند اعلان هایی را درباره کار بچه شما ، زمان انجام ، فعالیت در کلاس یا اینکه آیا کار برجسته ای دارند ، برای شما ارسال کند.


ساعت هوشمند بچه های هوشمند Vodafone Neo (99 پوند) هم اکنون در دسترس است.

© پروژه پروژه

ورزش را سرگرم كنید

هنگامی که در خانه گیر کرده ایم ، تحرک بدن ممکن است دشوار باشد – اما می دانیم که این برای سلامتی جسمی و روحی ما بسیار حیاتی است و متوقف کردن بزرگسالان و بچه ها به طور کامل جنون آور است!

و همچنین تمرینات سرگرم کننده در اینستاگرام (مانندneighbourhood_fitness: چهار جلسه هفتگی به میزبانی نارادا برنارد ، فوتبالیست سابق ، که دارای دو بچه هم سن و سال من است ، بنابراین اغلب همه بچه ها به آن می پیوندند) ، راهی دیگر برای هیجان آنها برای پیاده روی در هنگام ناهار معرفی ردیابی فعالیت است. کودکان و نوجوانان عاشق چالش و رقابت ردیابی فعالیت Neo هستند (با دیدن اینکه چند قدم در مقایسه با مادر و پدر برداشته اند!) و کسب غنائم مبتنی بر فعالیت یا بازی های مبتنی بر حرکت بین کارهای مدرسه. بچه ها می توانند Neo خود را با شخصیت محبوب دیزنی خود شخصی کنند ، بنابراین به عنوان مثال ، اگر آنها Darth Vader باشند ، هنگام حرکت ، بازی صدای زره ​​چراغ را ایجاد می کند.

سگی من را قرض بگیرید

اگر بچه یا حیوانات خانگی ندارید ، دشوارتر است که بخواهید برای آن قدم زدن در هنگام ناهار صرفه جویی در سلامت ، از جای خود بلند شوید و بیرون بروید. بنابراین ، برخی از دوستان من از “Borrow My Doggy” استفاده کرده اند ، که شما را با صاحبان سگ در جامعه شما که ممکن است وقت و توانایی راه رفتن با سگ خود را به همان اندازه که اکنون دوست دارند ، متصل می کند. این شما را مجبور می کند که بیرون بروید و یک شرکت چهارپا نیز دارید! برای اطمینان از ایمنی ، آنها همچنین قوانین سختگیرانه ای را برای به اشتراک گذاشتن سگ در طول بیماری همه گیر دریافت کرده اند.

استقلال بچه ها را پیشنهاد دهید

وقتی روال عادی همه خیلی مختل می شود ، متوجه شدم که ارائه مقدار کمی استقلال به بچه ها کمک زیادی به آنها می کند تا احساس خوبی و اعتماد داشته باشند.

این می تواند تعیین “ایستگاه کاری بزرگ شده” خود برای انجام تکالیف درسی ، وارد کردن برنامه آنها در فناوری هوشمند مانند Neo و اجازه دادن به آنها باشد که هر روز صبح “برنامه ریز روزانه” خود را نگاه کنند یا 10 دقیقه استراحت در خارج از خانه داشته باشند. البته این بستگی به سن چند سالگی شما دارد ، اما من از ردیاب هوشمند Vodafone ، Curve استفاده کرده ام تا به بچه هایم اجازه دهم در خارج از خانه بازی کنند – من می توانم مکان آنها را ردیابی کرده و یک “منطقه امن” تنظیم کنم ، که در صورت نقض به من هشدار می دهد. این باعث می شود احساس بزرگ شدن کنند و به آنها اعتماد به نفس و استقلال می بخشد که در بستن قفل مشتاق هستند.

استراحت ذهنیت داشته باشید

همانطور که در حال حاضر روی فرزندانمان تمرکز کرده ایم ، آنقدر مهم است که هر کجا می توانیم آن را پیدا کنیم برای خودمان وقت می گذاریم. من یک دعوتنامه تقویمی بین ساعت 12-1 شب برای تیم خود تنظیم کردم به نام “حواس روز ظهر” ، و این برای تشویق همه به پیاده روی ، انجام یوگا ، لرزیدن روی مبل و تماشای تلویزیون یا هر کاری که باید انجام دهند کمتر استرس داشته باشید رافائلا و ماتئو هم بعد از ناهار خود با من درگیر می شوند.

اگر نمی توانید یک ساعت وقت بگذارید ، یک برنامه مدیتیشن را امتحان کنید که تمرینات 10 دقیقه ای را ارائه می دهد – مانند ذهن خندان و یوگا – و هدف شما این است که هر روز یک کودک انجام دهید ، خواه بچه داشته باشید یا نه!

به یاد داشته باشید ، این زمان سختی برای تک تک ماست و همه ما فقط بهترین کار را انجام می دهیم.

ساعت هوشمند بچه های هوشمند Vodafone Neo (99 پوند) هم اکنون در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر به vodafone.com/uk مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>