8 خرید بودجه برای Black Skin

[ad_1]

من روز گذشته در حال صحبت با یکی از دوستانم در مورد تأثیر ویروس کرونا در عادت های مراقبت از پوست برای پوست بودیم. برای بعضی از افراد ، بدون اینکه بخواهند تلاش کنند ، کووید آنها را کمی سرخ کرده و شخصاً از آنها بخاطر سوختن صنعت زیبایی تشکر می کنم.

برای برخی از ما ، از جمله من ، مراقب هر کیلوگرم هستیم. با این اوصاف ، من همچنین اعتقاد راسخ دارم که مجبور نیستم مانند نگرانی هایم به نظر بیایم ، بنابراین حتی با داشتن کیف پول بسیار کمتر ، من هنوز هم توانسته ام افراط کنم ، زیرا زیبا و زیبا بودن مجبور نیستند هزینه کنند زمین.

موارد دلخواه اخیرم را که اکنون حافظ جدید من هستند گرد آورده ام.

Black Skod Deced: بهترین محصولات مراقبت از پوست برای استفاده روی پوست تیره


پاکسازی اساس هر روال مناسبی برای مراقبت از پوست است و ترکیب من برای برخی مواقع پوست چرب واقعاً از ژل پاک کننده میکرو-لایه بردار La Roche Posay Effaclar – یک پاک کننده صاف با اسید سالیسیلیک و روی که برای انواع پوست های چرب مستعد برای از بین بردن بیش از حد پوست بهره مند است منافذ را روغن و تمیز کنید. این پاک کننده همچنین برای جلوگیری از لکه های بدن مناسب است ، بنابراین در زیر دوش من برای تمیز کردن انگشتان پا زندگی می کند!

الان بخرش


در صورت شستشو ، باید مرطوب شوید زیرا پوست خاکستر برای هیچکس به خصوص پوست سیاه خوب به نظر نمی رسد. من عاشق این هستم که CeraVe بخاطر همه خوبی های سرامیدی آنها این است که وقت خود را صرف بحث کردن در مورد قدرت غالباً گلیسیرین می کنند. فهمیدم که آنقدرها هم سکسی نیست ، اما در این مواقع چشمانم کاملاً به ارزش پول معطوف هستند. هیچ چیز نمی گوید مانند یک وان کرم مرطوب کننده با اسید هیالورونیک نیز برای اندازه گیری مناسب و هیدراتاسیون کل روز در آن ریخته شود. ساده و مناسب برای هر پوست ، صورت و بدن. آن را بخرید ، خود را در آن غرق کنید و کیف پول شما عاقلانه نخواهد بود.

الان بخرش


در ادامه با موضوع ژل ، ژل لایه بردار Q + A به سوال لایه برداری نور پاسخ می دهد تا به آرامی بافت پوست را بهبود بخشد و تجمع سلول های قدیمی را از بین ببرد. وقتی پوست به نظر می رسد مات و خسته است و مطمئناً مرا هوس می کند ، تمایل به این کار دارم این به فرمول چند عملکردی اسیدهای مالیک ، گلیکولیک و اسید لاکتیک برمی گردد که با جادوگری خود رنگ درخشان تری را در مدت زمان 30 ثانیه از بین می برد. این یک فرمول فعال است ، بنابراین اگر پوست شما در سمت حساس تری است ، به آزمایش وصله خود بسیار توجه کنید.

الان بخرش


من همیشه بزرگترین طرفدار تونر نیستم اما با کمال میل می توانم انتقادات خود را پس بگیرم که تونرهایی را انجام می دهم که کار بزرگی انجام می دهند ، چه لایه برداری ، روشن شدن یا کمک به محافظت از پوست در برابر آسیب های محیطی مانند اشعه ماورا UV بنفش یا آلودگی. مقابله با مورد دوم ، تونر درمان Merumaya با ویتامین C ، اسیدهای آمینه و اسید هیالورونیک یک ماده محافظتی دوست داشتنی برای مراقبت از پوست من است که باعث می شود روزانه پوست من روشن تر به نظر برسد.

الان بخرش

ده چیز که هر زن سیاه پوستی باید در جستجوی داشتن پوست عالی بداند


همه ما می دانیم که شکایت اصلی پوستی من روغن است ، اما نوسان دارد ، بنابراین من دوست دارم محصولی داشته باشم که بتوانم در صورت لزوم به آنها اضافه کنم. تایپولوژی برای من یافته جدیدی است و من در حال حاضر طرفدار سری LAB آنها هستم ، به خصوص Azelaic Acid 10٪ سرم که از استفاده از آن برای اثر ملایم و کاهش منافذ آن لذت می برم. این به معنای واقعی کلمه با کم کردن روغن اضافی در منطقه t من که نقطه چربی من است ، ضد درخشش پوست من است ، همچنین به این معنی است که باعث شکستگی پوست می شود. این فرمول کمی هوشمندانه با عصاره بامبو و روی است که یک ماده معدنی ضد التهابی شناخته شده است.

الان بخرش


به عنوان یک متخصص پوست درمانی ، یک چیز می دانم این است که حتی با بهترین نیت و توجه به مراقبت از پوست شما ، هنوز هم یک نقطه عجیب با یک سر رسیده نشان داده می شود که فقط به شما خیره می شود و توجه شما را به فضای خالی اجاره ای که به خود اختصاص می دهد ، نشان می دهد. صورت. من طرفدار بروز نقاط نیستم ، اما با اشکال باید درست کنار بیایید ؟! من سخت برای بسیاری از هزاره Zitsticka Goo Getter Spot Clarifying Dots افتاده ام که بسیار هوشمندانه است ، نیازی به ذکر نیست که روش تمیز برای پاپ نقطه. با توجه به نشانه استفاده از پانسمان های پزشکی استریل ، هر برچسب یک تکه خود چسب هیدروکلوئیدی قابل انعطاف است (اگر دوست دارید یک گچ است) که با کوکتل نیاسینامید ، ویتامین C ، اسید سالیسیلیک و روغن درخت چای تزریق می شود تا تصفیه ، مبارزه با عفونت و لایه برداری . من خیلی علاقه ندارم که روزم را با برچسب روی صورتم بگذرانم ، بنابراین شب استفاده می کنم و آن را تا صبح می گذارم. همیشه ، بدون هیچ درام ، در همان نقطه از خواب بیدار می شوم.

الان بخرش


لب ها در کتاب من ، دو نوع افراد در مورد لب وجود دارد – کسانی که در هر کیف دستی و جیب کت و مرغ لب دارند و کسانی که لبشان را به خاطر نمی آورند. پوست تیره اغلب می تواند چندین رنگ لب داشته باشد و خشکی نیز گاهی اوقات اختلاف رنگ را تشدید می کند. بعضی از آنها اذیت نمی شوند اما اگر مثل من لحن یکنواختی را دوست دارید ، لب های خود را مرطوب نگه دارید. من کرم لب DHC را دوست دارم. خوب بودن روغن زیتون ، اسکوالن مشتق شده از گیاه ، جینسینگ و لانولین این ماده را به یک مرهم مناسب برای خشکی لب تبدیل می کند.

الان بخرش

35 مارک زیبایی درخشان متعلق به سیاه و سفید برای حمایت از امروز و برای همیشه


نیمه پایینی را فراموش نکنیم ، نسبت به صورت که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد. من مقصر برخورد سیلی به اندامم هستم ، اما سال 2021 سالی است که من بهتر عمل می کنم. شروع با صابون دست ساز Cosmydor R / 8 یک کره روغن تغذیه کننده روغن قلم و صابون روغن نارگیل با پودر دانه های قهوه و به عنوان لایه بردار دو برابر می شود. نکته اصلی من توجه دقیق به آرنج ، زانو و پاشنه است که تمایل دارند خشک و خشن باشند زیرا این فرمول فوق العاده نرم شده و میله آن برای همیشه و یک روز ادامه دارد. صابون ها در حال بازگشت هستند ، سخنان من را علامت گذاری کنید!

الان بخرش

برای بهترین استفاده از میز زیبایی هر هفته ، در خبرنامه Beauty Insider ما ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>