9 بهترین اصلاح صورت برای زنان 2021: تیغ های صورت با بالاترین رتبه

[ad_1]

حذف مو به طور کامل یک است کاملا اختیاری، هر چه بخشی از بدن شما در حال رشد است. و تراشیدن صورت تفاوتی ندارد. که گفت ، با استفاده از یکی از بهترین اصلاح صورت برای خانمها از اواخر سال به یک انتخاب فزاینده محبوب تبدیل شده است ، مهمترین دلیل آن مزیت های پوستی داشتن چهره بدون فاز هلو است.

چه مستعد موهای صورت باشید و چه فقط می خواهید از شر موهای نامرئی کودک که روی لب بالایی ، چانه و اطراف خط موهای شما می آیند خلاص شوید ، می خواهید مطمئن شوید که صورت خود را به درستی اصلاح می کنید. در اینجا همه آنچه را که باید در مورد روند کار بدانید ، به علاوه بهترین تیغ ​​های صورت برای خانمها برای * اضافه کردن سریع به سبد خرید) وجود دارد.

GLAMOR سعی می کند: آیا دستگاه الکترونیکی dermaplaning Hollywood Browzer پوست صاف وعده داده شده را برای شما ایجاد می کند؟

آیا اصلاح فاز هلو بر روی صورت اشکالی ندارد؟

بله ، بدون توجه به نوع پوست ، اصلاح صورت بی خطر است – و این * موهای شما را ضخیم یا تیره نمی کند. این فقط یک افسانه است.

با این اوصاف ، اگر آکنه یا پوست حساسی دارید ، ممکن است بخواهید با احتیاط بیشتر پا بکشید ، و هر کس باید صورت خود را با آب یا محصولی در حال تراشیدن اصلاح کنند. بخوانید: ژل اصلاح مانند این ژل که به شما کمک می کند تا از تحریک و بریدگی جلوگیری کنید. همچنین باید پس از اصلاح صورت ، در اسرع وقت با مرطوب کننده آن را پیگیری کنید. روغن صورت نیز کار را انجام می دهد.

در مورد مزایا ، اصلی ترین نکته این است که اصلاح صورت شما چهره ای صاف و صاف برای شما ایجاد می کند – چیزی که بسیاری از مردم احساس می کنند. در جای دیگر ، مزایای آن مشابه مزایای درماپلانینگ است – نوعی لایه برداری که لایه بالایی اپیدرم را از بین می برد و باعث ایجاد حتی بافت و رنگ پوست می شود. داشتن صورت بدون هلو بدون هلو می تواند باعث بهبود جذب مراقبت از پوست ، بافت پوست تصفیه شده و استفاده از پایه نرمتر شود.

اگر ترجیح می دهید موهای بدن خود را از بین ببرید ، 11 بهترین اپیلاتور برای هر قسمت از بدن شما است!

ماده ها برای اصلاح صورت خود باید از چه مواردی استفاده کنند؟

تیغی را انتخاب کنید که به طور خاص با صورت طراحی شده باشد – یکی با چندین تیغه به شما امکان می دهد موهای بیشتری را با ضربات کمتر از بین ببرید و در نتیجه تحریک کمتری داشته باشید. ریش تراش های صورت کوچکتر از تیغ هایی است که می خواهید روی پاهایتان استفاده کنید تا سطح کوچک و رویی لب بالایی شما را هدف قرار دهد.

اما همه تیغ های صورت یکسان نیستند ، بنابراین ارزش دارد که تحقیق کنید زیرا با کلیک بر روی “خرید” بر روی اصلاح صورت زنان. آمازون مکانی عالی برای سر زدن است – بهترین مدل های اصلاح صورت برای خانمها در آنجا تهیه شده و با تحویل سریع در دسترس است. Amazon Prime ، we love ya. دستگاه برف پاک کن Braun Face Mini FS1000 یکی از این تیغ ​​های صورت است. با 20.99 پوند شیرین عرضه می شود (22٪ RN کاهش می یابد) و بسیار سریع و ملایم است – حتی در مناطق پیچیده صورت. این موها را تقریباً نزدیک به سطح پوست کوتاه می کند و چهره شما را صاف ، سازگار و فاقد هلو می دهد. در جعبه ، مینی پاک کننده مو ، کلاه سفید و برس تمیز کننده به دست شما می رسد.

الان بخرش

11 دستگاه از بین بردن موهای زائد IPL در خانه برای مواردی که فقط نمی توانید با لیست انتظار سالن روبرو شوید

بعد از محتوای موزدایی بیشتر؟ از این طریق به دنبال بهترین اپیلاتورها بروید ، اینجا برای دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی که ارزش فریاد زدن از پشت بام ها را دارند و در این راستا بهترین تیغ ​​زنانه برای ابریشمی ترین و صاف ترین پاهای زندگی شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

بهترین تیغ ​​موی صورت خانم ها چیست؟ برای انتخاب بهترین ریش تراش های صورت برای خانم ها پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>