9 بهترین بخار لباس 2021: بخارهای دستی برتر

[ad_1]

در هر هفته مد به پشت صحنه بروید و با استقبال فراوان مواجه شوید بخارشوی لباس. بله ، تعداد بیشتری بخار پوشاک وجود دارد که در پشت صحنه داغ ترین نمایش های راه باریک شناور هستند تا تعداد جفت اتو مو یا بطری لاک الکل. با این حال ، فقط در بازگشت تعطیلات آخر هفته که به زحمت افتادیم ، دیدیم که این همه هیاهو چیست.

آیا بخارشوی لباس واقعا کار می کند؟

معلوم است که لباسهای بخارپز هستند واقعاً تغییر زندگی. در حالی که اتوی بخار سنتی شما همچنان در مورد لباسهایی مانند پیراهن های ترد سفید یا شلوارهای متناسب شگفت انگیز عمل می کند ، اما در کار با چین و چروک هایی که روی لباس های تابستانی پف کرده ، دامن های چین دار یا چیزهای پیچیده تر ایجاد می شود ، خیلی عالی نیست. بعلاوه ، اتوهای استاندارد باتلاق برای پارچه های فوق العاده ظریف مناسب نیستند. این همان جایی است که بخارهای لباس وارد می شوند. آنها تماس طولانی مدت و تحت فشار با پارچه مورد نظر ندارند ، بنابراین کیفیت لباس شما را حفظ می کنند و در عین حال چین و چروک های پیچیده ترین لوازم کمد لباس شما را نیز از بین می برند.

اینها بهترین چرخ خیاطی برای ساخت لباس ، تعمیر لباس و سفارشی سازی قطعات مورد علاقه شما برای یک کمد لباس پایدارتر هستند

از بخارپوش های لباس می توان برای درمان لباسی که یک بار پوشیده اید – و می خواهید دوباره بپوشید – استفاده کنید ، اما وقت اتو کشیدن ندارید. در کمتر از یک دقیقه می توان آنها را شلاق زد و آماده استفاده کرد به طور جدی راحت. مخصوصاً برای افراد فقیر در بین ما. به علاوه ، آنها قابل حمل هستند ، بنابراین می توانید آنها را در چمدان بسته و در هنگام تعطیلات کمی لباس خود را تازه کنید. اتو اتاق هتل خیلی طولانی و زیر هم سطح است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و این همه ماجرا نیست: بخارپوش های لباس در ضد عفونی کنندگی خوبی دارند (بخار 99.9٪ باکتری ها را از بین می برد و بوها را از بین می برد) بنابراین می توانید از آنها روی پرده ، روتختی ، بالش ، ملحفه و … استفاده کنید. صحبت در مورد چند وظیفه

15 بهترین ملافه تخت که به شما احساس می دهد در یک هتل لوکس چهار نفره خوابیده اید

چگونه بخار بخار لباس انتخاب کنم؟

هنگام انتخاب بخارشوی لباس چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ مقدار زیادی وجود دارد اما نگران نباشید – راهنمای خرید مفید ما مفید خواهد بود.

اول اینکه ، دو نوع بخار پوشاک وجود دارد: قائم و دستی. تمرکز اصلی ما در اینجا بخارهای دستی است ، زیرا آنها بسیار سبک تر ، جمع و جورتر هستند و حمل آنها با شما آسان است. همچنین مقرون به صرفه تر از همتایان قائم خود هستند – بیشتر به دلیل کوچک بودن مخازن آب است. بخارهای ایستاده مخازن آب بزرگی دارند ، بنابراین می توانید مدت طولانی تری بخار کنید و معمولاً آویزهای داخلی برای کمک به مشاغل سنگین ساخته می شوند. حجیم ترند ، قابل حمل نیستند و گران ترند.

از نظر ویژگی ها ، موارد خاصی وجود دارد که بخارهای دارای درجه بالایی را از مدل های “متوسط” جدا می کند. به دنبال …

  • وزن. اگر بخواهید بخار دستی لباس بخورید ، چیزی که سبک است به شما در استفاده آسان کمک می کند. این بخارشوی لباس بخار معروف Steamery فقط 590 گرم وزن دارد.
  • طیف وسیعی از تنظیمات بخار متناسب با طیف گسترده ای از پارچه ها.
  • زمان گرم شدن سریع به عنوان مثال بخار دستی Tefal Access Steam + DT8150 را در نظر بگیرید. در 40 ثانیه چشمگیر گرم می شود. در جای دیگر ، Philips Steam & Go Plus در 29 گرم می شود.
  • اگر لباس های سنگین زیادی برای از بین بردن چین ها دارید ، یک مخزن آب بزرگ است.
  • اگر می خواهید بدون اینکه انگشت خود را پایین نگه دارید از بخار مداوم لذت ببرید قفل ماشه است.
  • لوازم جانبی اضافی مانند کیف مسافرتی یا آویز ، به خصوص اگر قصد دارید بخار خود را در تعطیلات بردارید ، بسیار مفید است. بخار مسافرتی Cirrus No.2 Steamery همراه با یک برس پارچه ای قابل جدا شدن برای بخار دادن مواد حساس مانند ابریشم و پشم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>