9 بهترین تعطیلات Treehouse UK برای رزرو در حال حاضر برای یک فرار بی نظیر پس از آسانسورهای Lockdown

[ad_1]

پس از انتشار نقشه راه بوریس جانسون ، گفتگوها ناگزیر به همه چیزهایی تبدیل می شوند که وقتی زندگی به نوعی عادی بازگشت ، ما منتظر آنها هستیم. برخی نمی توانند صبر کنند تا دوباره به ورزشگاه بروند ، برخی دیگر مشتاقانه منتظر حضور در ریشه های طولانی رشد کرده اند اما چیزی که به نظر می رسد همه با صبر و حوصله منتظر آن هستند ، تعطیلات دیرهنگام است.

خیال بافی درباره اینکه به کجا می رویم در این مرحله یک تفریح ​​ملی است با این احساس عمومی که اقامتگاه های مستقر در انگلیس تعطیلات انتخابی سال 2021 خواهند بود. بدون نیاز به گذرنامه های واکسنی احتمالی که مورد تبلیغ قرار می گیرند ، هیچ نگرانی از گرفتن در یک هواپیمای بسته بندی شده ، نیازی به گفتن نیست که از صنعت مهمان نوازی کشورمان حمایت کنیم ، امسال همه چیز در مورد محلی نگه داشتن آن است – و با تعطیلات کمپینگ و خود پذیرایی اجازه می دهد تا در 12 آوریل دوباره افتتاح شود ، اکنون زمان رزرو است.

تماس با همه عروس های 2021! از Cornwall گرفته تا Lake Lake ، این بهترین مقصد برای یک ماه کوچک یا ماه عسل در انگلستان است

ما در بریتانیا با وقفه های بی پایان در شهر ، عقب نشینی های آبگرم و هتل های عاشقانه خراب شده ایم ، اما اگر در جستجوی یک تجربه منحصر به فرد هستید ، تعطیلات خانه درختی انگلستان باید قطعاً در رادار خود باشید. با چیزی تقریباً کودکانه و دنیوی در مورد ماندن در یک خانه درختی ، نمی توانیم به فکر فرار بهتر از سال گذشته باشیم.

این برشهای کوچک بهشت ​​کوه به سرعت رزرو خواهند کرد ، بنابراین اگر پس از بلند شدن قفل ، به دنبال فرار روح دوباره به طبیعت هستید ، باید از قبل برنامه ریزی کنید. Airbnb مجموعه ای از این مکانهای عقب نشینی را مانند این اقامتگاه دنج در ساسکس ، مناسب برای خانواده های چهار نفره و این خانه رمانتیک در دوان ، کامل با حمام رول تاپ و نگاهی اجمالی به خط ساحلی دارد. ما فقط در مورد آن فکر می کنیم.

ما 19 کلبه تعطیلات با وان آبگرم پیدا کرده ایم که در ژوئیه ، آگوست و سپتامبر در دسترس هستند

Canopy و Stars همچنین دارای تعداد زیادی وقفه در بالای تاج هستند. سلیا گومز ، سردبیر ویدئو Glamour در The Fallow Treehouse قبل از قفل شدن اقامت کرد و آن را به عنوان “یک فضای لوکس توصیف کرد که باعث می شود ذره بینی شما بیش از آنچه که قبلاً احساس کرده اید احساس کنید.” با لمس های اضافی مانند مانع نعمت های خوب محلی تولیدکنندگان محلی ، از جمله تخم مرغ ، قهوه ، کره و نان پوسته ای – بدون ذکر شراب گازدار سیاه گچ محلی – تیم Glamour برای رزرو این مخفیگاه قله داغ روی پاشنه او هستند.

و اگر به نوعی موارد بالا برای وسوسه کردن شما در رزرو فرار از یک خانه درختی که به شما امکان پذیر می شود کافی نیست ، می توانید تجربه کامل هتل 5 ستاره را که 35 فوت بالاتر از سطح زمین در Chewton Glen معلق است ، بدست آورید. سوئیت های معروف Treehouse Studio آنها دارای وان آبگرم در فضای باز ، تخت خواب در تراس و حمام مرمری با حمام ایستاده است وقفه یک بار در طول زندگی مانند این ممکن است حق بیمه باشد اما سلام ، ما فکر می کنیم لیاقت آن را داریم.

آیا می توانیم به تعطیلات برویم؟ در مورد دیدن خانواده و دوستان چطور؟ یک متخصص COVID پیش بینی می کند تابستان امسال چگونه باشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>