Adele & Rich Paul به نظر می رسد خبرهای دوستیابی را تأیید می کنند

[ad_1]

اگر یکی از افراد مشهور در لیست A وجود داشته باشد که ما واقعاً دوست داریم با آن BFF شویم ، این آدل است. برای اکثر ما ، تقریباً شبیه این است که با او بزرگ شده ایم – از شهرت افتخار روزهایی در سال 2007 وقتی او فقط 19 سال داشت تا سومین آلبوم استودیویی اش را پشت سر گذاشت 25 از طریق یک ضربه غیرممکن جذاب باند و یک جایگاه فراموش نشدنی تیتر Glastonbury – به راحتی می توان گفت همه و پرستار آنها عاشق آدل هستند و همه دوست دارند با او یک پیمانه بخرند.

به همین دلیل وقتی شایعه به وجود آمد که آدل عاشقانه با ریچ پل ، یک نماینده ورزشی آمریکایی که نماینده بازیکنان مختلف برجسته NBA است ، از لبرون جیمز گرفته تا تری یانگ و بن سیمونز (دوست پسر جدید مایا جاما) ، بسیار هیجان زده شدیم. به خصوص پس از طلاق او از سیمون کونکی – که با او پسر هشت ساله ای به نام آنجلو آدکینز مشترک است – در مارس 2021 نهایی شد ، ما دوست داریم آدل را دوباره خوشحال ببینیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.


و حالا این زوج به ظاهر عاشقانه خود را تأیید کرده اند. در اینجا یک جدول زمانی از روابط آنها تاکنون آورده شده است.

سی و یکم مه: ریچ اذیت می کند که با یک “ستاره بزرگ پاپ” قرار می گذارد

طبق هر صفحه شش، ریچ فاش کرد که در مصاحبه با نیویورکر با “ستاره بزرگ پاپ” در “معاشرت” بوده است. در حالی که گفته می شود آدام مندلسون ، مشاور پل ، نام او را به مصاحبه کننده گفته است ، نویسنده آن را در این قسمت گنجانده است.

پل در این قطعه می گوید: “او دیروز تمام شده بود.” وقتی از او س askedال شد که آنها چه کاری انجام می دهند ، پل پاسخ داد: “پاتوق” ، قبل از اینکه توضیح دهد: “من دوست نیستم ، مجرد هستم. این را در داستان قرار دهید.”

آدل به طور رسمی برای سال 2021 می آید زیرا موسیقی جدید “قدرتمند” را قبل از کریسمس ضبط می کند

هجدهم ژوئیه: ابتدا ادل و ریچ با هم IRL دیده می شوند

آدل و ریچ اولین بار در بازی پنج فینال NBA با هم دیده شدند. عکسهای زوج کنار هم نشسته مانند آتش سوزی آنلاین و بسیاری از آنها از آدل به عنوان “دوست دختر ریچ پل” یاد می کنند ، اما هیچ چیز مشخصی برای تأیید رابطه عاشقانه این دو وجود ندارد. گفتن این حرف ، نزدیک بودن آنها و آن پوزخند فوق العاده شاد روی صورت آدل احساسات جدی قرار ملاقات را برای ما رقم می زند.

در 20 ژوئیه ، یک “خودی” ناشناس گفته است صفحه شش: “آن ها هستند [definitely] دوستیابی”.
24 ژوئیه: به نظر می رسد این زوج عاشقانه خود را در تاریخی در NYC تأیید می کنند

به نظر می رسد آدل و ریچ عاشقانه خود را در یک قرار در رستوران ایتالیایی Cipriani در نیویورک تایید می کنند. در عکس های به دست آمده توسط خورشید به نظر می رسد پاول با محبت نسبت به او رفتار می کند و گفته می شود “او را پشت نوازش کرده و بازوی خود را برای یک نوازش دور او قرار داده است”.

خیلی دوست داریم که به زودی آدل رابطه را با شرایط خودش تأیید کند. ما شما را در جریان خواهیم گذاشت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>