After Life فصل 3: بازیگران ، تاریخ انتشار ، اخبار و داستان

[ad_1]

فصل 2 سریال Ricky Gervais بعد از زندگی طرفداران را با تعداد زیادی س questionsال بی پاسخ و خط داستانی باز مواجه کرد.

از آنجایی که این درام کمدی بسیار تاریک در سال 2019 پخش شد ، ترکیب غم و اندوه و شوخ طبعی به روشی که تلویزیون انگلیس به خوبی انجام می دهد ، ما را مجذوب خود کرده است. ما گریه کرده ایم ، خندیده ایم ، به همه همسرانمان گفته ایم که آن را تماشا کنند ، سپس برخی دیگر گریه کرده ایم.

این مجموعه به دنبال تونی (Gervais) ، نویسنده روزنامه ، که در تلاش برای ادامه زندگی پس از مرگ همسرش است ، و یک شخصیت جدید خشن را در تلاش برای کنار آمدن با او به تصویب می رساند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین ، با پخش فصل 2 در سال گذشته ، آیا می توان فصل سوم را انتظار داشت؟

اسپویلرهای فصل 2 ورودی.

آیا وجود خواهد داشت بعد از زندگی فصل 3؟

آره! بعد از زندگی تأیید شد که برای فصل سوم در ماه مه سال 2020 برمی گردد ، یعنی چیزی کمتر از دو هفته از آغاز فصل 2. این بسیار چشمگیر است ، با توجه به اینکه نتفلیکس برای تصمیم گیری در مورد تمدید نمایش برای یک فصل دیگر حداقل حداقل یک ماه طول می کشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.


چه کسی در فصل سوم حضور خواهد داشت و در چه زمینه ای خواهد بود؟

نیازی به گفتن نیست که ریکی Gervais برای فصل 3 و کری گودلیمان بازیگر نقش لیزا ، همسر تونی که از سرطان پستان درگذشت ، برای فصل 3 باز خواهد گشت.

ژرویس به گفت: “من فکر نمی کنم کری در ابتدا شخصیت خود را درک کرد که شخصیت وی چقدر مهم بود و این شخصیت رشد و نمو کرد.” جاسوسی دیجیتال.

“البته در فصل یک ، این توضیح داد که چرا او مثل آنچه بود بود ، و این باعث دلسوزی او شد. در فصل دو ، ما متوجه شدیم که چه چیزی را از دست داد. این عالی بود
ارتباط. و هرچه بیشتر سرگرم کننده بود ، اکنون غم انگیزتر است. “

بهترین نمایش های تلویزیونی در سال 2021 در رادار شما (از جمله Drag Race UK ، که باعث می شود قفل ما صرفه جویی شود)

ما همچنین امیدواریم که افرادی مانند پنه لوپه ویلتون ، جو ویلکینسون ، رویزین کونتی ، ماندیپ دیلون ، جو هارتلی ، تونی وی ، اشلی جنسن و تام باسدن به جمع بعد از زندگی بازیگران فصل 3.

و البته امیدواریم که شاهد بازگشت سگ برازنده سگی برای فصل 3 باشیم. به هر حال او اساساً یک شخصیت اصلی است.

از نظر طرح ، فصل 2 تونی همچنان با غم و اندوه خود مبارزه می کند اما همچنین اهمیت دوستی و مهربانی را تشخیص می دهد ، به ویژه نسبت به دوستانش که در پایین ترین سطح به او کمک کردند.


اما به سمت فینال ، ضربه دیگری به تونی وارد شد – این همان مرگ پدرش است – و ما او را نسبت به رفتار گذشته اش دیدیم و افراد نزدیک به خود را دور کرد.

ما انتظار داریم که فصل 3 شخصیت تونی را بیشتر بررسی کند ، زیرا می بینیم که او در حالی که هنوز از دست دادن همسر محبوبش مدیریت می کند ، در غم تازه کشف شده خود حرکت می کند.

این مجموعه قرار است یک مردم اشک آور باشد ، بنابراین کلینکس را بگیرید. اما این بعد از زندگی، بنابراین برای برخی از خنده های خوب در این راه نیز آماده شوید.


چه وقت بعد از زندگی فصل 3 آزاد میشه؟

Netflix هنوز تاریخ انتشار رسمی خود را اعلام نکرده است. فصل 1 در مارس 2019 و فصل 2 در آوریل 2020 به نمایش در آمد ، بنابراین * اگر فصل 3 مسیر مشابهی را دنبال کند ، شاید * انتظار داشته باشیم که تاریخ اکران به زودی اعلام شود.

با شنیدن جزئیات بیشتر ، از جمله در هنگام افتادن تریلر ، به شما اطلاع خواهیم داد.

در ضمن می توانید تماشا کنید بعد از زندگی فصل 1 و 2 در Netflix.

54 غم انگیزترین فیلم تکان دهنده اشک برای تماشای زمانی که فقط باید برخی احساسات را از بین ببرید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>