Aidan در حال بازگشت برای Sex and the Rebot City: چرا او نباید با کری به پایان برسد

[ad_1]

ما در مورد شما نمی دانیم اما ما بسیار خوشحال هستیم برای جنس و شهر راه اندازی مجدد در اوایل سال جاری ، سری جدید محدود HBO با عنوان تأیید شد “و درست مثل همین …” کری (سارا جسیکا پارکر) ، میراندا (سینتیا نیکسون) و شارلوت (کریستین دیویس) را در حالی که به 50 سالگی می روند دنبال می کند (کیم کاترالو که نقش سامانتا را بازی می کرد مدتهاست گفته بود که او یک راه اندازی مجدد سیستم را انجام نمی دهد). و شعله سابق کری آیدان (جان کوربت) نشان داد که او نیز در حال بازگشت است.

جان ، که در ظاهر شده است عروسی بزرگ چربی یونانی من و اخیراً ، Netflix به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم، به Page Six گفت که او نقش خود را به عنوان نامزد سابق کری Aidan در سری جدید احیا خواهد کرد و در 10 قسمت از سریال “در تعداد کمی” حضور خواهد داشت.

بنابراین * این * نحوه نوشتن سامانتا از فیلم Sex and the City است

به نظر می رسد بازگشت آیدان به سریال می تواند سوراخ آقای بیگ شکل را پر کند. در اوایل سال جاری ، کریس نوت ، بازیگر شوهر معروف کری پوسته پوسته در این سریال (و بعداً فیلم ها) گفت که دیگر به سریال برنخواهد گشت ، اما بعداً در شبکه های اجتماعی اشاره کرد که ممکن است چنین باشد اما هنوز مشخص نیست. هر اتفاقی بیفتد ، ما واقعاً امیدواریم که نویسندگان کری را با آیدان جفت نکنند زیرا ، صریحاً بگویم ، آنها لیاقت یکدیگر را ندارند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کری یکی از آن شخصیت هایی است که ، هرچه سریال را بیشتر تماشا کنید ، بیشتر او را تحریک می کنید (و بیشتر می فهمید که میراندا چقدر قابل قبول است). مطمئناً ، مثل همه ما ، کری نیز ایرادات خود را دارد ، اما نحوه برخورد او با آیدان غیر قابل توجیه است. کری پس از قطع رابطه با آقای بیگ ، در فصل سه با آیدن ملاقات می کند و به نظر می رسد آنها رابطه بسیار محکمی دارند – قبل از اینکه کری او را با بیگ تقلب کند.

البته ، آنها به ناچار از هم جدا می شوند اما بعداً در سریال با هم برمی گردند و این بار ، آیدن می خواهد زندگی کند. او از کری می خواهد که با او ازدواج کند ، وقتی او قصد داشت آن را از دست بدهد ، تخت او را خریداری می کند و شروع به برنامه ریزی زندگی مشترک آنها می کند. اما کری دستپاچه می شود و تصمیم می گیرد که این چیزی نیست که او می خواهد. او احساس خفگی می کند و گویی به زندگی ای کشیده شده که خودش انتخاب نکرده است ، کاملاً عادلانه. او می داند این چیزی نیست که می خواهد و او تصمیم خود را برای او می گیرد. بعداً در فصل شش آیدان را می بینیم ، او یک بچه به دنیا آورده و ازدواج کرده و کری در نهایت از او خوشحال است.

Sex and The City با یک مشکل تنوع روبرو بود و من به عنوان یک زن رنگین پوستان این چیزی است که امیدوارم این بار شاهد آن باشم …

دفعه بعدی که آیدان ظاهر می شود فیلم دوم است. این باند در ابوظبی است و كری در یك مدینه به طرف او می دود و بعداً قبل از اینكه كری به خانه پرواز كند بوسه می زنند تا در كنار بیگ باشد. در این مرحله ، نمی توانیم ببینیم که Aidan چگونه در سری جدید قرار می گیرد. آیا بیگ درگذشته است یا اینکه آنها طلاق گرفته اند و آیدان و کری رابطه خود را دوباره برقرار کرده اند؟ اگرچه مطمئن هستیم که شخصیت ها از زمانی که بیش از 20 سال پیش آنها را روی صفحه نمایش دیده ایم ، رشد کرده اند ، اما واقعاً احساس می کنیم که آنها باید یکدیگر را رها کنند. روشی که آنها می خواهند برای زندگی خود زندگی کنند فقط سازگار نیست و کری در تمام سالهای گذشته با ایدان کلاهبرداری می کرد به این معنی که وقتی دوباره با هم زندگی می کنند هرگز نمی تواند به او اعتماد کامل داشته باشد.

شایان ذکر است که آیدان نیز خالی از اشکال نیست. در حالی که او به عنوان نقطه مقابل Big در سریال شناخته شده است (او مهربان ، دلسوز ، متفکر و همیشه کاری را در اولویت قرار می دهد – برای بسیاری از زنان صاف که تماشا می کنند ، او مرد “رویای” خود را تجسم می بخشد) ، در سال های بعد برخی اظهار داشتند که او صفات سمی دارد هم. یعنی ، حساب اینستاگرامeveryoutfitonsatc با شور و اشتیاق نسبت به شخصیت خود ابراز نارضایتی کرده و در سال 2018 می نویسد: و جای تعجب است که هیچ ارتباطی با گرانولا ، جواهرات فیروزه ای یا شلوار چرمی گاه به گاه ندارد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در ادامه این پست برخی رفتارهای سو ab رفتار عاطفی که توسط شخصیت آیدن به نمایش گذاشته شده است ، از جمله “عشق او به او [Carrie] منوط به توانایی او در انطباق با سبک زندگی او است. ”

این کپشن ادامه داد: “کری کاملاً واضح بود که با آیدان ارتباط برقرار کرد که به شدت مضطرب است و احتمال ازدواج را سخت گرفته است. پس از موافقت ابتدا برای موافقت در امر ازدواج ، آنها به سرعت با پیشنهاد عروسی با تفنگ کمین کردند. او آنقدر می خواست ازدواج کند که به نظر نمی رسید کاری بخواهد کری کند یا نه. “

همه موارد در نظر گرفته شده ، همانطور که فکر می کنیم کری لیاقت ایدان را ندارد ، شاید آیدان هم لیاقت کری را نداشته باشد. ما کاملاً هیچ وقت برای رفتار سو ab استفاده از نظر احساسی نداریم و واضح است که به هر حال ، در سریال اصلی ، این جفت به سادگی برای یکدیگر مناسب نبودند. در حالی که مردم تغییر می کنند و شخصیت های آنها ممکن است در دو دهه بعد رشد کرده باشند ، ما نمی توانیم جای تعجب داشته باشیم که چرا هر کدام از آنها دیگری را پس می گیرند.

اینها بهترین (و بدترین) قسمت های Sex and the City هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>