Aimee Lou Wood در مورد چگونگی آموزش جنسی او را وادار به درمان کرد

[ad_1]

آیمی لو وود یکی از بی پروا ترین – و دوست داشتنی ترین – بازیگران نسل خود است. ستاره اش روشن می شود آموزش جنسی او را به عنوان یک صفحه نمایش جدید تقویت کرد و نگرش او نسبت به به تصویر کشیدن رابطه جنسی در تلویزیون ما را از صحنه آغازین او (بله ، رابطه جنسی کامل) تحریک کرد.


عکاسی، مولی رز ؛ طراحی ظاهر، اما لین ؛ آرایش، امیلی وود با استفاده از مراقبت از پوست Tropic ؛ مو ، پاتریک ویلسون در آژانس کارن با استفاده از Bumble & Bumble و GHD Hair ؛ دستیار عکاسی، ساشا ونر. Aimee می پوشد: Suit ، DAKS ، پیراهن و کراوات ، Stylist’s Own

آنچه ما بیش از همه در مورد Aimee دوست داریم این است که او چقدر صریح است وقتی که می خواهد تجربیات خود را در مورد اختلالات خوردن و بدشکلی بدن به اشتراک بگذارد ، و اینکه چگونه او امیدوار است تا با شکستن تابوهای مربوط به جنسیت زن ، زنان را در همه جا توانمند کند.

همانطور که ما دنده خود را برای آموزش جنسی افت سه فصل ، Aimee صریحاً در مورد تجربیات خود با اختلالات خوردن و اینکه چگونه رابطه اش با تصویر بدنش پس از فیلمبرداری از صحنه های جنسی در آموزش جنسی، بازی Aimee Gibbs.

سخنرانی در Make It Reign ، پادکست درخشان جدید که توسط جوش اسمیت روزنامه نگار و مجری برگزار می شود ، Aimee در مورد فیلمبرداری آن صحنه جنسی انفرادی شروع به کار می کند و بحث می کند که چگونه در ابتدا او را با “خماری آسیب پذیری” روبرو کرد ، اما اکنون که به گذشته نگاه می کند ، او صحنه های بسیار افتخار لذت زن را به روشی واقع بینانه و غیر هوایی به تصویر می کشد.

‘من قبلاً روی آینه خود می نوشتم “چربی”: Aimee Lou Wood ، آموزش جنسی ، در مورد بدشکلی بدن خود صحبت می کند

Aimee در “خماری آسیب پذیری” خود پس از فیلمبرداری از صحنه استاد خود را آموزش جنسی

“حالا من به عقب نگاه می کنم ، می روم ،” واو ، عالی بود. “در آن زمان که اتفاق افتاد ، من کاملاً شلوارم را کک می کردم. من خودکارهای زیبایی را انجام دادم. سپس هماهنگ کننده صمیمیت ، ایتا ، گفت:” گاهی اوقات شما بعد از اینکه صحنه جنسیت را انجام دادید بسیار خوشحال شوید ، و یک روز بعد یا دو روز بعد کمی خماری آسیب پذیری پیدا می کنید و مثل “گه!” “بنابراین او هر روز ما را بررسی می کند یا دو روز بعد که از آن فیلمبرداری کردیم تا ببینیم چه احساسی داریم.

“در آن یکی ، من بعد از اولین صحنه جنسیت کاملا خوب بودم ، و با همه چیزهای دیگر خوب بودم ، و سپس در مورد آن … او گفت که موارد استمنا می تواند بسیار سخت تر باشد زیرا شما خودتان هستید ، منظور شما این است که شما بازیگر دیگری برای گزاف گویی ندارید. بنابراین شما آن شخص را ندارید که با او شوخی کند و به او اطمینان دهد. این فقط شما هستید و کاملاً شدید است … چند روز بعد من مثل این بود ، “اوه خدای من!” بسیاری از نگرانی ها برافروخته شد – شما سعی می کنید در آن صحنه ها خود را تا آنجا که ممکن است از شخصیت جدا کنید ، بنابراین احساس نمی کنید که مانند خودتان خونین می شوید اتاق خواب زیرا این چیزی نیست که شما می خواهید میلیون ها نفر ببینند. ”

Aimee در مورد چگونگی آموزش جنسی او را الهام بخش برای رفتن به درمان است

“من از زمان انجام آموزش جنسی بسیار تغییر کرده ام. من همیشه این کار را برای معالجه انجام می دهم که چرا نسبت به احساساتم بسیار آسیب پذیرتر و صادق ترم. اما در واقع ، من فکر می کنم تنها دلیل این که من حتی ابتدا به درمان رفتم ، به دلیل آموزش جنسی بود ، زیرا من دیدم که در این نمایش چه مقدار از درمان زندگی افراد را افزایش می دهد ، و مردم چقدر به آن نیاز دارند. این واقعاً چیزی را در من باز کرد که قطعاً به شدت بسته شد. ”

Aimee در مورد مشکلات درمان و تحریک مواد

“من فکر می کنم درمان نیز می تواند کمی عجیب باشد ، زیرا شگفت آور است ، و من فکر می کنم بسیار حیاتی است ، و از بسیاری جهات به من کمک کرده است ، اما همچنین مواردی را کشف می کند که شما معمولاً هرگز معمولاً نخواهید داشت زیرا مانند یک حفاری خونین. مثل این است که همه چیز را از ریشه خارج نکنید. و (در حال حاضر) من می روم ، “چرا من هرگز این کار را شروع کردم؟ من می توانستم در نادانی سعادتمندانه زندگی کنم. “من در حال حاضر در مرحله بسیار دشواری قرار دارم ، زیرا به درستی به چیزهای خوب رسیده است. من فکر می کنم تا زمانی که فقط به آنجا بروم و در آن شجاع باشم راه ، تا پایان من به آنجا خواهم رسید.

“مثل این است که وقتی کتابی تهیه می کنم ، کتابی می خرم ، فکر می کنم ،” اوه ، آن کتاب واقعاً به من کمک خواهد کرد. “چیزی مانند ، تأثیر ذهن ، درباره OCD ، یا دختر دیوانه توسط بریونی گوردون و من شروع به خواندن آنها می کنم و البته باعث تحریک من خواهد شد. اگر با آن ارتباط برقرار کنید ، به نوعی تحریک کننده یا تحریک کننده خواهد بود. خواندن خونین آنها را متوقف می کنم ، زیرا من من می روم ، “اوه خدای من ، این خیلی ترسناک و خیلی واقعی است.” در واقع حتی پس از آن من مجبور به رفتن هستم ، “نه ، خود را مجبور کنید آن را بخوانید ، زیرا شما به جایی می رسید که او خوب است. شما به جایی خواهید رسید که مثل Bryony باشد ، “بله ، همه این چیزهای گنده اتفاق افتاده است ، اما اکنون من خوشحالم ، و اکنون بهترینم که هستم”. “من برای من فکر می کنم ، فقط واقعاً در مورد حلق آویز کردن در آنجا با همه چیزهای اکتشافی شخصی ، و نه فقط انتخاب مسیر خروج ، بروید و این کار را انجام دهید. “

Aimee کمک به دیگران از طریق بحث در مورد مسائل خود را با تصویر بدن و تبدیل شدن به الگویی که او هرگز داشته است

“من از دختران پیام می گیرم که می گوید این بسیار به آنها کمک کرده است ، من در مورد اختلالات خوردن صحبت می کنم و هرگز چنین چیزی را نداشته ام. من می توانم” بازیگران زن با اختلالات خوردن “گوگل کنم و هیچ چیز پیدا نمی شود. من همچنین پیام های بسیاری حتی در مورد دندان هایم دریافت می کنم با دختران که می گفتند ، “خدای من ، من دندانهایی مثل دندانهایت دارم. من قصد داشتم بریس بگیرم ، و اکنون دیگر نیستم.” من قبلاً با عصبانیت در آن جستجو می کردم ، “بازیگران با بیش از حد گزند” ، “بازیگران با دندان شکاف”. فکر کردن ، چون من آنها را در هیچ کجا نمی بینم ، آیا واقعاً می خواهم پیش از بازیگری یک Invisalign خونین ، بازیگری را دنبال کنم؟ “

Aimee در فیلمبرداری آموزش جنسی

“روزی که در صحنه بازداشت وقتی همه دختران صحبت می کردند به معنای واقعی کلمه هنر تقلید از زندگی بود. همه ما در حالی که دوربین ها نچرخیدند و سپس هنگامی که دوربین ها درحال چرخش بودند این نوع جلسه گروه درمانی را انجام می دادیم – موازی – طاقت فرسا بود ، اما یک روش خوب ، و بسیار کاتارتیک بود. وقتی به صحنه ای رسید که همه منتظر بودند من سوار اتوبوس شوم ، منظورم این است که همه ما به طور جدی از بین رفته ایم. “

این خبری است که از زمان بلعیدن فصل دوم منتظر آن بوده ایم آموزش جنسی در یک آخر هفته: برای فصل سه برمی گردد. هورا

این درام نوجوان موفق که پس از اولین نمایش خود در سال 2019 بیش از 40 میلیون بیننده را به خود جلب کرد ، به دلیل نمایش صادقانه ، چشم نواز و فراگیر جنسیت و جنسیت ، از موفقیت چشمگیری در سراسر جهان برخوردار شده است. تمام جزئیات را در راهنمای نهایی فصل 3 ما بیابید.

در حال حاضر جهان * به قسمت های جدید آموزش جنسی نیاز دارد. در اینجا همه آنچه در مورد فصل 3 می دانیم وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>