Anastasia of Beverly Hills’s Best Hack Hacks.

[ad_1]

اگر یک علاقه مند به زیبایی هستید ، فوراً این س questionال مسابقه زیبایی را رد می کنید. آناستازیا سوار کیست؟ درست است ، او کسی نیست جز ملکه ابرو بورلی هیلز ، هالیوود و فراتر از آن ، که در 30 سال کار حرفه ای خود با افرادی مانند جنیفر لوپز ، کیم کارداشیان ، ویکتوریا بکهام ، امل کلونی کار کرده است. او همچنین مدیرعامل و بنیانگذار یکی از مارک های محبوب و زیبایی آناستازیا بورلی هیلز است که اکنون در Boots نیز موجود است. و برای سابقه هیچ چیزی وجود ندارد که وی نتواند در مورد ابروها توصیه کند ، آیا شما می خواهید برای رسیدن به ابروهای چند لایه یا ظاهر ابرو وحشی ، بریده بریده ، یا راهنمایی در مورد نحوه رشد ابروهای خود داشته باشید کت و شلوارهای مناسب را ایجاد کنید یا شکل ابرو درست کنید.

خوشبختانه برای ما او به خط راهنمای ابرو پاسخ داد و به ما اجازه ورود به او را داد
خانه ای برای این قسمت از جاسوسی زیبایی ، جایی که او بهترین هک های ابرو خود را به اشتراک می گذارد ، و ابرو شخصی خود را در تعریف مسترکلاس قرار می دهد و زیبایی های موجود در حمام خود را نشان می دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ابروها به لطف استاد هنر خود تبدیل به چیز آناستازیا شدند. “من یادم می آید که معلم هنری ام به من گفت ، اگر یک پرتره بکشم و بخواهم احساسی را تغییر دهم ، فقط ابروها را عوض می کنم. من آن موقع به عنوان متخصص زیبایی کار می کردم و هیچ کس در هالیوود به ابرو توجه نمی کرد. هیچ محصولی برای ابرو وجود نداشت ، بنابراین من شروع به کار و توسعه راه حل هایی برای مشکلات ابرو کردم که همه ، از جمله خودم ، تجربه کردم. “

از نگاه او ، هر ابرو منحصر به فرد است. “بزرگترین افسانه ابرو که می خواهم از بین ببرم این است که یک ابرو متناسب با همه است. من معتقدم که هر ابرو باید با توجه به ساختار استخوان و شکل طبیعی ابرو شخصی سازی شود. “این پایه و اساس روش او است و بر اساس” نسبت طلایی “است و در اینجا قوانین شکل گیری طلایی او آورده شده است.

“اول ، نقطه ای را که ابرو باید شروع و پایان یابد ، پیدا کنید. یک مداد ابرو را از وسط پایین داخلی سوراخ بینی خود به حالت عمودی قرار دهید ، تا ابرو و برای شروع درست در آنجا علامت گذاری کنید. سپس مداد را از گوشه خارج قرار دهید از بینی ، در راستای گوشه خارجی چشم تا ابرو ، این نقطه انتهای ابرو را مشخص می کند. بعد ، مداد را از نوک بینی خود ، از وسط عنبیه ، و جایی که این قرار دارد قرار دهید روی ابرو باید بالاترین نقطه قوس باشد. ” اگر شما به توصیه های توصیه شده بیشتر برای ابرو علاقه دارید ، او همچنین اخیراً برنامه ابرو جدید خود را راه اندازی کرده است که به شما امکان می دهد سایه های مختلف ابرو را امتحان کنید و شکلی را متناسب با آن پیشنهاد می کند.

برنامه جدید آناستازیا بورلی هیلز اینجاست تا شما را در ارتقا seriously جدی بازی ابرو خود راهنمایی کند

با لیست طولانی مشتری او ، نمی توانیم تعجب کنیم آیا کسی در فهرست سطل های نگه داشتن ابروش مانده است؟ “در حرفه من ، من با بسیاری از افراد مشهور در هالیوود کار کردم و واقعاً خوش شانس بودم که فرصتی برای انجام این کار پیدا کردم ، اما ، البته ، آرزوی من این است که ابروهای ملکه را بسازم. امیدوارم روزی روزگاری.” اکنون یک کلابی وجود دارد که می خواهیم آن را ببینیم.

به پایین بروید تا ببینید زیبایی آناستازیا از محصولات ابرو مورد علاقه اش گرفته تا رایحه های مو و موهایش لازم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>