Ariel Tejada آرایشگر Kylie Jenner ، چای را در زندگی شگفت انگیز خود ریخت

[ad_1]

هر مرد کارداشیان-جنر که ارزش نمک آنها را داشته باشد ، از قبل می داند که آریل تجادا (معروف بهmakeupbyariel) کیست. و اگر این کار را نکنید ، قطعاً با کارهای او روبرو شده اید. او مسئول نقاشی چهره برخی از بزرگترین افراد مشهور جهان است (کایلی جنر ، کیم کارداشیان ، شای میچل ، روزالیا ، به نام چند نفر). و با 2.4 میلیون دنبال کننده Insta – و با شمارش – خودش یک ستاره است.

اعتبار در جایی که به دلیل آن است: ظرافت آریل با یک برس آرایش دیوانه کننده است. او به ایجاد پوست عالی و جلای نرم بی عیب و نقص شهرت پیدا کرده است. بعلاوه ، صعود غیر متعارف او اثبات این است که اگر چیزی می خواهید ، باید بیرون بروید و آن را ببرید. او به عنوان یک آرایشگر نوپا 19 ساله از بروکلین ، مشاهیر DM’d را می خواست که آرایش خود را انجام دهند و به آنها گفت که آنها را منفجر خواهد کرد. اما این کایلی جنر بود که پس از مشاهده پست های Insta از ظاهر آرایش خود ، به DM های خود رفت.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شش سال بعد و آریل مسئول برخی از چهره های بسیار برجسته آرایش جنر از جمله است که MET Gala moment و جلوی جلوی بسیار GLAMOUR با کایلی.

ستاره جلد باورنکردنی GLAMOUR ، AW18 ، کایلی جنر ، در مورد ناامنی ها ، بدن بارداری و لب هایش صریح است

او در کنار تشویق خود ، یک ملکه اعتیاد به مواد مخدره خود اعتراف برای مشتریان خود است. هدف نهایی؟ تا احساس خارق العاده ای به آنها بدهند. و از آنجا که او برای پیروان خود نیز همین را می خواهد ، از طریق آخرین پروژه خود بخشی از عمل را به ما پیشنهاد می کند: همکاری برس آرایش با مارک زیبایی مورد علاقه TikTok ، Morphe.

ابتدا این را شنیدید – مردم ، استخوان های گونه ربوده شده آریل تقریباً در دسترس هستند. این مجموعه دارای مجموعه برس برس 8 قطعه چشم Signature Eye (48.00 پوند) و برس برس صورت و چشم 12 قطعه Signature Looks (95.00 پوند) است که از 27 مه راه اندازی می شود.


ما با آریل آشنا شدیم تا در مورد آرایش ، فاجعه های زیبایی ، نکات نهایی و آنچه در لیست سطل های او باقی مانده صحبت کنیم …

سبک آرایش خود را چگونه در سه کلمه توصیف می کنید؟

آریل: دهه نود گران است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

می گویید از زمان شروع کار سبک آرایش شما چگونه تکامل یافته است؟

آ: هنگامی که من شروع به کار کردم ، تصور می کردم سبک آرایش من چیست ، نوع گلمی که کیم کارداشیان انجام می دهد یا نوع گلمی که این دختران در تلویزیون دارند. فکر کردم برای رسیدن به این ظاهر باید خیلی آرایش کنم. اما بعد فهمیدم که کمتر بیشتر است و بیشتر مربوط به تکنیک است در مقایسه با مقدار محصولی که استفاده می کنید.

چطور شد که آرایش کردید و چگونه وقفه بزرگ خود را گرفتید؟

آ: من همیشه درگیر هر چیزی بوده ام که به زیبایی مربوط باشد ، خواه در نقاشی شکل هنری باشد یا اینکه در موسیقی زیبایی پیدا کند. من همیشه چیزهای زیبا را در همه چیز پیدا کرده ام ، بنابراین این یک نوع انتقال آسان برای من بود. وقتی دبیرستان بودم ، قلم مویی برداشتم و آرایش پسر عموی خود را برای اولین بار انجام دادم. برای من ، باورنکردنی ترین احساس این بود که کسی احساس خاص بودن و اعتماد به نفس می کند. من نسبت به الان خیلی متوسط ​​بودم اما بعد از آن اعتماد به نفس بالایی پیدا کردم. وقفه بزرگ من از طریق اینستاگرام بود. من فقط همه را ارسال و DM می کنم. شاید حتی یک سال کامل از آرایش من نگذشته بود که کایلی با من تماس گرفت و از آن لحظه ، زندگی من برای همیشه تغییر کرد.


به نظر شما چه چیزی باعث برجسته شدن شما شد؟

آ: من سعی نمی کردم مثل هر آرایشگر دیگری باشم. من فقط سعی می کردم بهترین باشم که احتمالاً هستم. من فکر می کنم اصالت چنین بخش بزرگی است. فقط پیدا کردن آنچه که برای خودتان است و پیدا کردن امضای خود را. گرفتن تکه های کوچک از آنچه می بینید و مخلوط کردن همه چیز برای ایجاد موارد شخصی در تشخیص اینکه این فردیت برای خود شما چیست بسیار مهم است. فکر می کنم این باعث برجسته شدن من شد. وقتی آرایش مشتری هایم را انجام می دهم ، می خواهم این روند کار تیمی باشد ، که در آن ما هم تجربه را به اشتراک بگذاریم و هم کار را انجام دهیم ، زیرا قبلاً مجبور به انجام این کار نبودم. اکنون ، در محیطی کار می کنم که بتوانم با هم خلق کنم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فکر می کنید چه چیزی باعث موفقیت شما شده است – آیا درست است که موفقیت خود را با سخنرانی در یک گفتگو به خودتان نشان دادید و به خود گفتید می توانید این کار را انجام دهید؟

آ: کاملا. من شدیداً به تجلی اعتقاد دارم و این که اگر آنقدر دیوانه هستی که به رویاهای خود اعتقاد داشته باشی و آن را تجسم کنی ، زندگی دقیقاً همان چیزی را نشان می دهی که بیرون کشیدی. من هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم این کار را انجام می دهم ، برای من مانند یک آیین است. این کار با مراقبت از پوست من ، مسواک زدن و دوش گرفتن همراه است. این فقط بخشی از من است. من جلوی آینه می ایستم و حرفهای تأییدی خود را دارم که هر روز به خودم می گویم و چیزهایی که می خواهم برای خودم آشکار کنم و اینکه چگونه می خواهم روزم سپری شود.

الهام خود را از زیبایی هایی که ایجاد می کنید از کجا می یابید؟

آ: من فقط با دیدن مشتری هایم و اینکه آنها چگونه آرایش خود را انجام می دهند ، الهام زیادی می گیرم. من می خواهم روش هایی را یاد بگیرم که آنها برای انجام ظاهر خود احساس راحتی می کنند تا بتوانم آن را کامل کنم و آن را با تکنیک خودم سازگار کنم. برای من ، مهم است که درک کنم دختر هر روز چگونه می خواهد خود را ببیند و فقط خودش را بسازد. در پایان ، من در ویژگی های مردم برای جذابیت و زیبایی خود الهام می گیرم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ظاهر آرایش مورد علاقه شما که ایجاد کرده اید چیست و چرا؟

آ: آرایش مورد علاقه من که تا به حال ایجاد کرده ام Met Gala 2016 است. و این به این دلیل نیست که بهترین آرایش صورت من است ، اما این پایه امضای Makeup by Ariel بود که ایجاد شد. از آنجا ، این لحن را برای آنچه که برای سالهای آینده جذابیت من قرار داشت ، تعیین کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بزرگترین فاجعه زیبایی شما – چه بر سر خودتان و چه مشتری؟

آ: هنگامی که مشغول کار با مشتری بودم ، هنگامی که می خواستم از زیر چشم پاک کنم ، براش را که برای سایه چشم استفاده می کردم ، برداشتم. کاملاً بهم ریختم. من مجبور شدم در کمتر از 30 دقیقه آن را برطرف کنم و زیر چشم را دوباره انجام دهم زیرا به نظر می رسید یک چشم سیاه است.


تاپ شما چیست بالا نکته ای برای آرایش باورنکردنی؟

آ: مراقبت از پوست بسیار مهم است که در زیر آرایش خود از یک مراقبت از پوست خوب استفاده کنید تا پایه شما زیبا و صاف به نظر برسد.

شما در کلاپ زیبایی خود با Morphe همکاری کرده اید – چه چیزی باعث شده است که شما بخواهید از وسایل آرایشی و بهداشتی ابزار (برس) استفاده کنید؟

آ: من معتقدم که برس پایه و اساس آرایش است. برای داشتن یک برنامه کاربردی مناسب ، شما به ابزارهای مناسب و همکاری با چه مارکی بهتر از Morphe نیاز دارید. وقتی به قلم مو فکر می کنم ، به Morphe فکر می کنم.


آیا کسی در لیست سطل های شما باقی مانده است که دوست داشته باشید آرایش خود را انجام دهید؟

آ: من خوشبخت و بسیار فروتن هستم که می توانم با افرادی که همیشه آرزو داشتم با آنها کار کنم کار کنم. من واقعاً می توانم بگویم که من رویای خود را زندگی می کنم ، اما اگر یک نفر وجود داشته باشد که برای آرایش برایش بمیرم ، احتمالاً آن ریحانا خواهد بود.

شما واقعاً روابط تنگاتنگی با مشتریان خود دارید. جدا از آرایش ، چگونه احساس زیبایی در آنها ایجاد می کنید و لحظات خاصی ایجاد می کنید؟

آ: من ایجاد یک رابطه بسیار نزدیک با مشتریانم را مهم می دانم ، زیرا من فقط به آنها خدمتی نمی دهم ، بلکه در آنجا هستم تا وزنه ای را از روی شانه هایشان بردارم. داشتن آن ارتباط شخصی با شخصی که ساعتها با او می گذرانید بسیار مهم است. نگه داشتن نور انرژی و یافتن همیشه روشهایی برای خنداندن آنها و ایجاد احساس زیبایی و اعتماد به نفس در آنها و تحسین چیزهایی که در مورد زیبایی آنها برجسته است ، روشهایی است که من آنها را بالا نگه داشته و احساس اطمینان می کنم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه چیزی بیشتر از همه احساس زیبایی می کند؟

آ: وقتی موی سرم را می کشم ، تازه از دوش می کشم و آرایش ندارم ، زیبا ترین احساس می کنم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>