Aritst Hung Vanngo ، گریم آدیسون و سلنا گومز ، ترفندهای آرایش خود را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

اگر تا به حال به عکسی از آدیسون ری نگاه کرده اید و فکر کرده اید که “خط چشم او عالی به نظر می رسد” یا به خاطر رژ لب سلنا گومز هوس کرده است ، مطمئناً کار آرایشگر مشهور Hung Vanngo را تحسین می کنید.

هونگ که به دلیل ایجاد پوستی درخشان در سطح بعدی و آزمایش رنگدانه های پررنگ مشهور است ، در مورد بزرگترین گرایش های زیبایی از جمله پوست شیشه ، آسترهای گرافیکی و آرایش هلو ، دنباله ای برافروخته است. در اینجا ، او نکات درونی و ترفندهای تخصصی خود را در مورد آرایش همه چیز ، از اینکه آیا روند برش چین رسماً به پایان رسیده است ، تا چگونگی ایجاد پوست شبنم در طول روز به اشتراک می گذارد …


unghungvanngo / inoninomars / اینستاگرام

“چه طبیعی و چه نمایشی ، من عاشق آرایش هستم تا صیقلی به نظر برسم”

وقتی صحبت از آرایش می شود ، هونگ فکر می کند که باید همیشه جلا به نظر برسد ، حتی هنگام ایجاد آرایش بدون آرایش. او می گوید: “من عاشق آرایش زیبایی و اصلاح شده هستم.” “مهم نیست که این یک ظاهر طبیعی یا نمایشی باشد ، یک برهنه یا یک ظاهر ورزشی ، هنوز هم همیشه ریمل ، رژ لب و سایه چشم وجود دارد تا آن را جلا نشان دهد.”

“روند نرمتر از چین خورده پوشیدنی تر است”

سایه چشم Cut-crease طی چند سال گذشته روند زیبایی چشمگیری داشته است ، اما آیا سرانجام ظاهر معروف اینستاگرام به پایان رسیده است؟ هونگ می گوید: “من تمایل دارم لبه های مخلوط و نرمتر تر ، چه برای کانتورینگ و چه برای ظاهری طبیعی یا رنگارنگ ، ترجیح دهم.”

به گفته هونگ ، ظاهر ملایم به ویژه هنگام رنگ آمیزی بسیار مهم است ، زیرا ترسناک نیست و پوشیدنی بیشتری دارد. “من گرفتم
این رویکرد برای چندین Loubilooks که من امسال با Christian Louboutin Beauty ایجاد کردم. Loubilooks همه چیز در مورد رنگ غنی است ، و به عنوان مثال در “Pink Pastel” و “Bold Nude” ، لطافت زیبایی وجود دارد که زنان را ترغیب می کند تا ظاهر خود را جلوه دهند. “


“وقتی نوبت به درخشش ماندگار می رسد ، فرمول های بلند را انتخاب کنید”

از آن لذت ببرید! پیشنهاد من این است که رژگونه را با قلم مو روی پلک ها بزنید. شدیدترین
رنگ باید روی چین باشد ، و سپس به سمت بیرون و بالا محو می شود.

وقتی نوبت به ایجاد درخششی پایدار می رسد که به درخشش ظهر تغییر شکل نمی دهد ، هونگ معتقد است که کلید اصلی در آماده سازی پوست است. وی می گوید: “آماده سازی خوب پوست قبل از آرایش ، پایه خوبی ایجاد می کند که به آرایش شما کمک می کند تا به طور یکنواخت اعمال شود و در همان جایی که قرار داده اید باقی بماند.” یک آغازگر را امتحان کنید که نگرانی های منحصر به فرد پوست شما را برطرف می کند ، یک بوم خالی برای استفاده از آرایش ایجاد کنید.

علیرغم بسیاری از ترکیبات فرمول های لباس بلند با مواد مات یا خشک کننده ، هانگ در واقع آنها را ترجیح می دهد ، حتی هنگام ایجاد یک ظاهر طبیعی. “من پیشنهاد می کنم در صورت امکان از محصولات بلند استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک سایه چشم مایع مانند رنگ چشم Christian Louboutin Beauty’s Tape à L’Oeil می تواند یک پایه برهنه زیبا ایجاد کند که خشک می شود و تمام روز را تکان نمی دهد.”

“از بازی با رنگ نترس”

پس از تقریباً یک سال استفاده از صندلی عقب ، آرایش به طریقی بزرگ برگشته است – و چه راهی بهتر از جشن گرفتن رنگ آمیزی. هونگ توصیه می کند: “از بازی با رنگها نترسید”. “حتی اگر نمی توانید متعهد به نگاه دراماتیک شوید ، همیشه می توانید سعی کنید فقط یک چشم روشن یا لب ایجاد کنید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>