Asda بخش مد دست دوم پایدار را در 50 فروشگاه انگلستان راه اندازی می کند

[ad_1]

خرید برای مد پرنعمت ساده تر شد ، زیرا جورج در Asda طیف مد دست دوم را در 50 فروشگاه خود ، در سراسر انگلستان راه اندازی کرده است. بنابراین دفعه بعد که شما برای صرف صبحانه میزبان دوستان هستید (در خانه واقعی خود!) اما فقط باید برای تهیه ودکا بیشتر (برای کوکتل های جشن ، وسایل آشپزی) بیرون بیایید ، می توانید یک لباس کاملا جدید را برای پوشیدن انتخاب کنید.

متخصصان صرفه جویی ، PreLoved Vintage Wholesale ، که تمام لباس ها را تهیه می کنند ، ایده این فروشگاه را در فروشگاه Asda’s Leeds که به پر کردن ، بازیافت و استفاده مجدد اختصاص داده شده است ، آزمایش کردند. اکنون در سراسر کشور در حال چرخش است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا از ریل تفنگ برای کشف ترکیبی هوشمندانه از قطعات پرنعمت و یکپارچهسازی با سیستمعامل ، و همچنین گوهر مارک های گاه به گاه استفاده کنیم.

ما بهترین فروشگاههای مد قدیمی Etsy را پیدا کردیم و نکات نبوغی برای کمک به شما در یافتن بهترین قطعات داریم

زیبایی خرید یک لباس موجود – و نه یک لباس ساخته شده از ابتدا – این است که از تأثیر بسیار سنگین مد بر روی کره زمین می کاهد. خرید دست دوم یک گام بزرگ به سمت پایداری است ، که ما برای آن بسیار اینجا هستیم. وقتی این را در نظر می گیرید ، در سال 2019 ، آکسفام تخمین زد که 11 میلیون لباس در محل دفن زباله قرار می گیرند هر تنها. هفته متوقف کردن حتی پایان یک لباس در سطل آشغال صرفه جویی جدی است. استیو لینام ، مدیر عامل Preloved Vintage ، گفت که تجارت وی موجب صرفه جویی در “بیش از 800 تن لباس برای دفن زباله شده است.” از آنجا که در دست جریان اصلی دست دوم برای خرید در دسترس است ، این رقم فقط می تواند افزایش یابد. نتیجه


علاوه بر گزینه نابغه مرزی برای خرید دست دوم در سوپرمارکت ، جورج در Asda در مورد تعهد خود به گزینه های مد سبزتر جدی است. ماه آینده آنها مجموعه ای فوق العاده زیبا از لباسهای عالی تابستانی ساخته شده از پارچه های پایدار را راه اندازی می کنند و از طریق ابتکار عمل جورج خوب برای کاهش ضایعات نساجی اقدام کردند همچنین وقتی خریداران لباس های ناخواسته را برای بازیافت به فروشگاه برمی گردانند ، 10 درصد تخفیف تخفیف دریافت می کنند.

بدیهی است که طرفداران مد TikTok پس از اینکه عشق محرمانه خود را نسبت به فروشگاه در بستر رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند ، برای اخبار بسیار وحشیانه عمل می کنند.

انبوهی از TikTokkers می گویند که این فروشگاه در اوایل نیاز خود “از راه رسیده است”. برخی دیگر گفتند که این مجموعه لباسهای پیشنهادی آنها را لرزاند و پیروان خود را به سفر به سوپرمارکت محلی خود ASAP تشویق کردند.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های هدف را موافقت کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برخی از طرفداران مد این مجموعه لباس ها را “غیرواقعی” لقب دادند و خاطرنشان کردند که این لباس ها هم برای مادر و هم برای دختران بسیار مناسب است ، در حالی که دیگران به استقبال اسدا “زارا جدید” رفتند.

اینها بهترین مغازه های خیریه ای هستند که می توانند هنگام باز شدن مغازه های غیر ضروری در 12 آوریل بازدید کنند

بنابراین ، از کجا می توانید مجموعه مد مورد علاقه Asda را خریداری کنید؟

بدمینستر ، بولدون ، برایتون مارینا ، بایکر ، ایستلی ، ادینبورگ ، گووان ، پارک لستر فوس ، لانگول گرین ، میدلتون لیدز

این مجموعه نیز به زودی به …

اشتون ، بارکینگ ، بلفاست لیوینگ ، کمبریج ، کاردیف سوپرسنتر ، چلتنهام ، کالیندیل ، پارک ابی کاونتری ، سوپرا سانتر کاونتری ، داندی وست ، گیتسهد ، پل بزرگ ، هالسوون ، هیز ، هونسلو ، هولم ، هیسون گرین ، پارک ایپسویچ استوک ، جزیره سگها ، کیلینگ بک ، لینکلن لیوینگ ، لیورپول بوتل ، لیورپول سفتون ، لانگ سایت ، ناتینگهام وست بریجفورد ، اولد کنت رود ، پارک رویال ، پنتوین ، پورتسموث ، پرستون فولوود ، پودسی ، روهمپتون ، شفیلد ماسبرو ، شفیلد سوپرسنتر ، شروزبری ، اسلوون ، ساوتهمفتون ، سوتسامامپون ، سوتسون پارک ، ومبلی ، یورک

گزینه های مد دایره ای که شیک و فوق العاده راحت هستند؟ به معنای واقعی کلمه دیگر هیچ بهانه ای برای خرید راه دیگری نداریم.

برای اطلاعات بیشتر از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون ، او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

اینها روشهای نهایی خرید مد دست دوم در روز جهانی بازیافت است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>