Atomic Blonde: Poppy Delevingne منجر به انقلاب رنگ موی پلاتین می شود

[ad_1]

در حالی که رنگ های ملایم و ملایم Blonde Old Hollywood ، Blond Girl Sunny ، Blonde Blonde و Blonde Honey Blonde طی ماه های اخیر بر رنگ موهای بورها تسلط دارند ، اما به نظر می رسد قریب الوقوع به اصطلاح “روز آزادی” – که در ابتدا قرار بود برای 21 ژوئن قبل از موکول شدن به 19 جولای – تصمیمات شجاعانه تر را تشویق می کند.

رنگی که قرار است در این تابستان (امیدوارم) بعد از قفل مسلط شود؟ بلوند اتمی.

با جستجوهایی که برای “رنگ موهای بلوند نقره ای” در هفت روز گذشته 60٪ افزایش یافته است ، “رنگ موهای موی بلوند موقت” 110٪ و برای “چگونه با موهای بلوند چگونه ظاهر خواهم شد” 80٪ جستجوها – بدون ذکر # تغییر_بلوند ، که بیش از 8.6 میلیون بازدید در مورد TikTok دارد – به نظر می رسد این ایده که “بورها بیشتر لذت می برند” ممکن است برای HGS (این تابستان: Hot Girl Summer) دوباره مطرح شده باشد.

این چیزی است که آرزو می کنم قبل از سفید کردن موهایم بلوند سفید بدانم

هریت مولدون ، فوق العاده رنگ آمیزی – و کارشناس بلوند سفیدکننده – در بالای سالن لندن ، لری کینگ ، توضیح می دهد: “در این تابستان شاهد افزایش مشتریانی خواهیم بود که برای رنگ بیانیه ، قطعات روشن تر و جسورانه تر به نظر می رسند.”

‘Atomic Blonde’ چیست؟

هریت توضیح می دهد: “بلوند اتمی” یک رنگ بازگشت شدید است. “رنگ آن قوی و پررنگ است اما دارای پیچ و تاب و مدرن است. تکنیک رنگی چند بعدی و محصولات مورد استفاده باعث می شود که مو در حالت عالی نگه داشته شود در حالیکه اطمینان از قدرت رنگ به اندازه دلخواه شماست.”

چه کسی قبلاً موی «بلوند اتمی» داشته است؟

اولین مشتری بلوند اتمی هریت مدل Poppy Delevingne بود که از ظاهر جدید خود به طور انحصاری برای GLAMOR UK رونمایی می کند.


چند سال گذشته با اتخاذ لحنی گرمتر و شبیه به عسل به بلوند خود (در زیر) ، پوپی از پلاتین پس از همه گیری با یک لحظه بزرگ بور اتمی استقبال کرده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“برای ایجاد Blonde Atomic Blonde من از جدید استفاده کردم [professional colour treatment] Redken Shades EQ Bonder Inside در سایه های 010Gi Tahitian Sand و 010NB Caramel Cloud ، باعث می شود موهای او بسیار براق و سالم به نظر برسد در حالی که رنگ را تا حد ممکن روشن نگه می دارد. “


Em Rata به تازگی موهای بلوند یخی خود را معرفی کرد و همه مواردی است که ما به آن نیاز داریم

تکنیک جدید داخل سالن “Atomic Blonde” چیست؟

این جایی است که همه چیز کمی علمی می شود ، اما – داستان کوتاه – مواد فعال موجود در Redken Shades EQ Bonder Inside به محافظت و تقویت پیوندهای طبیعی داخل ساقه مو در طی رنگ آمیزی شیمیایی و فرآیند سفید کننده اغلب کمک می کند. .


“این رنگ نیمه ماندگار و حرفه ای با استفاده از اسید سیتریک و تورین برای کمک به محافظت از قدرت موهای حساس در یک مرحله و کمک به کاهش قلیائیت پس از یک سرویس روشن کننده ، به شما امکان می دهد بدون نگرانی از آسیب ، رنگ خود را بسیار سبک تر کنید. قدرت و سلامت موهای خود را حفظ کنید ، “هریت توضیح می دهد.

نکاتی از یک متخصص رنگ آمیزی در مورد نحوه مراقبت از موهای بلوند سفید کننده در بین مراجعه به سالن

چگونه می توان “Atomic Blonde” را از خانه تازه نگاه داشت؟

برای همیشه سوال مهم وقتی که صحبت از بور می شود …

“برای مراقبت های بعدی ، من به Poppy محدوده جدیدی در خانه Redken Acidic Bonding Concentrate ، که برای استفاده منظم پس از درمان در سالن طراحی شده است ، داده ام. کل این مجموعه شامل یک فناوری جدید است که به محافظت از هرگونه پیوند ضعیف احتمالی و بهبود قدرت و قدرت مو کمک می کند. انعطاف پذیری پس از سفید کننده. “


چرا هرگز نباید در خانه موهای خود را سفید کنید (و در عوض چه کاری باید انجام دهید)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>