BareMinerals: 5 نفر تست جدید ترانسفورماتور مایع اصلی مایع

[ad_1]

در اینجا در GLAMOR ، ما موافقت می کنیم که یک محصول زیبایی که زندگی نباید (نه ، نمی تواند) ادامه یابد ، مخفی کننده است. گرزهای جادویی قابل اعتماد ما در طی 12 ماه گذشته به دلیل نجات ما از حلقه های تیره ، شکستگی مزاحم و خطوط ظریف ناشی از چشمی که اکنون آماده آماده سازی صفحه هستیم ، بیش از پیش مورد پسند واقع شده اند. همه. بار.

در این ماه ، bareMinerals اولین کانسیلر مایع تمیز و گیاهی را به بازار عرضه می کند. این الهام گرفته از بنیاد معدنی شل و اصلی Original Loose است و مکمل کاملی برای بنیاد معدنی مایعات اصلی است که در آینده عرضه می شود ، بنابراین وقتی شنیدیم که 100٪ از آزمایش کنندگان محصول گفتند که بلافاصله نقایص پوستی را پنهان می کند * ، ما می دانستیم که باید آن را امتحان کنیم.

جدا از اینکه فقط 19 ماده تشکیل دهنده (که بسیار کمتر از مواد پنهان کننده موجود در بازار است) ، مخفی کننده جدید مواد معدنی مایع اصلی bareMinerals وقتی صحبت از عملکرد بهبود پوست می شود ، واقعاً می درخشد. به طور منحصر به فرد با مرواریدهای تقویت کننده درخشندگی و روکش مواد معدنی ، ثابت شده است که باعث تصفیه بافت ، محو شدن خطوط ظریف و پوشاندن حلقه های تیره می شود ، که سه جعبه بزرگ علامت گذاری شده است. در تمام این مدت ، مواد دوستدار پوست ، مانند عصاره سوسن سفید آب با مسئولیت پذیری بالا ، پوست را بسیار آبرسان و مغذی می کنند تا به ظاهری صاف ، چاق و طبیعی به صورت تازه دست یابند.

نه تنها کاربران به ویژه از عملکرد آن در زمینه نقص پوست تأثیر پذیرفته اند ، بلکه 90٪ موافقت کردند که مواد مخدر اصلی مایع مخفی فوراً قسمت زیر چشم را روشن می کند ، * به مرور زمان نرمتر به نظر می رسد **. تیک ، تیک ، تیک!

مورد دیگری که ما دوست داریم ببینیم این است که این کانسیلر بسیار سبک وزن و خامه ای در 17 سایه متنوع ارائه می شود زیرا ارباب می داند ، حلقه های تیره همه متفاوت است.

“آرایش” جایی است که آرایش و ذهن آگاهی برای روند مراقبت از خود که شما * سعی می کنید * ادغام شود

سرانجام ، حتی اگر در bareMinerals تازه وارد باشید – مارکی که پرفروش ترین حجاب معدنی شل و اصلی را برای ما به ارمغان آورد – مطمئناً ماموریت زیبایی تمیز شما را فراری نخواهد داد. مثل تمام ملزومات کیف زیبایی آن ، کانسیلر معدنی مایعات اصلی بدون سیلیکون ، پارابن ، تالک یا روغن فرموله شده است. فاقد مواد افزودنی غیرضروری است و 90 درصد قابل توجه از مواد تشکیل دهنده آن به طور طبیعی مشتق شده است و این ثابت می کند که آرایش می تواند به همان اندازه که برای پوست شماست نیز با کره زمین مهربان باشد.

به طور طبیعی ، ما می خواستیم دریابیم که چرا آزمایشگران با مواد مخدر مخلوط کن مایعات اصلی تحت تأثیر قرار گرفته اند ، بنابراین ما آن را در سنین مختلف و انواع پوست ، با زنانی که طیف وسیعی از نگرانی های پوستی را گزارش می دهند ، آزمایش کردیم. در اینجا نظر پنج آزمایشگر GLAMOR ما وجود دارد …

محصول


الان بخرش

حکم

لوکا وتربی-متیوز ، دستیار رسانه های اجتماعی
سایه:
نور / متوسط ​​2.5 وات


کانسیلرهای مایع برای من یک کالای اصلی کیف آرایش محسوب می شوند ، و bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer به تازگی جایزه را به خود اختصاص داده است. سازگاری فوق العاده خامه ای است ، به این معنی که مانند یک رویای مطلق مخلوط می شود. این برای زندگی من ایده آل است ، همانطور که در حال حاضر مناسب است زیرا به من یک سبک سبک و براق می دهد که برای یک لمس قبل از یک پیاده روی طولانی مناسب است – من احساس نمی کنم خشک یا خشک شده ام و برای روشن کردن آنهایی که ناشی از زمان کنترل هستند معجزه می کند حلقه های تیره و هنگامی که زندگی به “عادی” بازگشت ، می دانم که هنگامی که با دوستانم بیرون هستم ، می توانم احساس درخشندگی و نشاط کنم.

در حالی که کانسیلرهای مایع با پوشیدن لباس طولانی ممکن است کاملاً منافذ پوستی را مسدود کنند ، من دوست دارم بدانم که مواد مخدر مبدل مایعات اصلی دارای مواد تشکیل دهنده کمتری نسبت به سایر محصولات است و علی رغم اینکه دارای ساییدگی فوق العاده طولانی است (سلام ، 12 ساعت!) هنوز به هیدراته شدن کمک می کند پوست من در طول روز

امتیاز: 9/10

این هک کانسیلر “بالابرنده صورت” که در TikTok ویروسی می شود نبوغ محض است

باندی مانزینی ، مدیر مشارکت ها
سایه:
تاریکی 5 وات


خوب ، من گیج شده ام. چگونه یک کانسیلر می تواند یک کانسیلر باشد در حالی که همزمان به خوبی یک پایه است؟

این معمای معمولی است که وقتی من جدید bareMinerals Original Liquid Mineral Concealer را امتحان کردم خود را نشان داد.

من سعی می کنم بفهمم این کانسیلر چه کاری انجام نمی دهد ، زیرا این کار بسیار زیاد است! اولاً ، آیا می توانیم بگوییم * هاللوجا * – ته ته ، میخ شده. این یک مسابقه عالی برای پوست من است که به شدت به دنبال گرما در پایه ها و کانسیلرها است و همیشه آن را پیدا نمی کند. سپس فرمول وجود دارد. بسیار خوشمزه و خامه ای با پوشش قابل ساخت – خداحافظ حلقه های تیره و نقص. من عاشق این هستم که با عصای کوچک نرم افزار همراه است ، بنابراین می توانم محتوای قلب کوچکم را بکشم ، بکشم و پاک کنم.

بهترین چیز این است که حاوی سیلیکون ، پارابن ، تالک یا روغن نیست بنابراین تعادل پوست من را تغییر نمی دهد! این کانسیلر باعث شده بافت پوست من صاف و مرطوب شود بدون خطوط و چین های مخوفی که بعضی از کانسیلرها از آن بیزار هستند. از آنجایی که من با bareMinerals تازه کار هستم ، از شنیدن اینکه یک بنیاد مواد معدنی Loose Mineral Original SPF15 برای آزمایش وجود دارد و یک بنیاد معدنی مایعات اصلی SPF 20 نیز به زودی بسیار هیجان زده می شوم!

امتیاز: 10/10

اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی
سایه:
عادلانه 1N


من با برترین کیف های چشم ginormo در جهان # برکت شده ام. آنها در یک روز خوب بنفش هستند ، وقتی که کم آب می شوم بدتر است و صبح ها پف می کنم. به طور کلی ، من دوست دارم پوست من تازه و طبیعی به نظر برسد. من یک پایه خالص و متوسط ​​را ترجیح می دهم که اجازه می دهد پوست من از بین برود … فقط زیر چشم من نیست. گفته شد ، من هم دوست ندارم آنها را با فرمول های قدرت صنعتی بارگذاری کنم. آنها بیش از حد سنگین هستند و معمولاً چین می خورند.

درعوض ، من ترجیح می دهم کانسیلرهای سبک و دارای رنگدانه بالا که نسیم دارند ، اما پوشش چشمگیری دارند. این کانسیلر آن جعبه را تیک می زند. من از سایه Fair 1N در ناحیه زیر چشم راست خود استفاده کردم و سمت چپ را لخت کردم تا کنتراست را ببینم. این ماده دارای قوام ابریشمی است که نور پر را روی پوست احساس می کند اما سیاهی و لکه ها را بدون زحمت اصلاح می کند. همچنین مانند رویا مخلوط می شود ، آنچه را که برای پنهان کردن نیاز دارد پنهان می کند اما هنوز هم طبیعی به نظر می رسد. اوه ، و مواد طبیعی مشتق شده (مرواریدهای دارای پوشش مواد معدنی ، FYI) ثابت می کند که حلقه های تیره را به وضوح روشن می کند. جایزه.

من هفت سال است که یک ویرایشگر زیبایی هستم و این بهترین هک های آرایش است که در طول راه آموخته ام

امتیاز: 8/10

شی مامونا ، دستیار زیبایی و ویژگی ها
سایه:
تاریکی 5 درجه سانتیگراد


کانسیلر یکی از آن محصولاتی است که قدرت های دگرگون کننده و تقریباً جادویی را به همراه دارد. یک محصول جزیره کویری که برخی می گویند. شما می توانید از “من سه روز نخوابم” در عرض چند ثانیه به فرش قرمز آماده شوید. آنچه که من در یک کانسیلر خوب به دنبال آن هستم چیزی است که به راحتی مخلوط شود ، بدون چین باشد و لکه ها و تیرگی های سیاه را بپوشاند. از همه مهمتر ، من یک چهره کاملاً مناسب برای رنگ تیره من می خواهم ، (نه خیلی شفاف ، نه خیلی نارنجی ، نه خیلی خاکستری) ، که دستیابی به آن همیشه آسان نیست.

این یکی همه موارد فوق است و سپس برخی. فرمولاسیون به محصول سبک و سبکی خامه ای با پوشش قابل ساخت می دهد ، جایی که کمی طولانی می شود. (من فهمیدم که راه دشوار. به من اعتماد کنید ، سه ضربه تند وشدید زدن زیر چشم کافی است!) عصا به شما اجازه می دهد تا مقدار مناسب محصول را بدون هیچ گونه خطایی به کار ببرید ، و بدون نقص ترین کار را برای شما رقم بزنید. و دقیقاً مانند آن ، همه نشانه های آن کیسه های چشم سرسخت ، بعد از یک شب دیرهنگام تماشای Netflix از بین رفته و در عرض چند ثانیه ، صدا ، من آماده زوم هستم!

امتیاز: 8/10

گریس بارنز ، مدیر تولید خلاق
سایه:
نور 2C


من کسی نیستم که آرایش زیادی داشته باشد و خوش شانس هستم که بیشتر اوقات پوست من کاملاً شفاف است. برای من ، این سایه زیر چشم بزرگنمایی است که نبرد روزمره زندگی قفل شده است! صرف حداکثر چهار ساعت در روز خیره شدن به صحبت کردن به خودم باعث شده است که من نسبت به گذشته انتقاد بیشتری داشته باشم و پوستی شفاف اما پوستی نرم و نجات دهنده من باشد.

کانسیلر معدنی مایعات اصلی bareMinerals پوشش نسبتاً متراکمی را ارائه می دهد ، که چیزی نیست که من به آن عادت کرده باشم ، اما من واقعاً متعجب شدم که به راحتی می توانم محصول را مخلوط کنم (من تمایل به استفاده از انگشتانم برای پنهان کردن). این در هیچ یک از چینهای اطراف چشم من جمع نشده است ، که همیشه ترس است زیرا این امر می تواند بسیار پیر باشد.

وقتی نوبت به انتخاب سایه رسید ، من از نوک بالایی bareMinerals با این کانسیلر استفاده کردم ، که باید یک سبک تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد و برای من بسیار عالی عمل کرد. من سراغ Light 2C رفتم ، که واقعاً ناحیه زیر چشم را بلند و روشن می کند. پاک بودن محصول نیز برای من بسیار مهم است زیرا این چیزی است که این روزها همیشه در محصولات زیبایی بدنبال آن هستم.

امتیاز: 8/10

منابع
* براساس یک مطالعه مستقل مصرف کننده 1 هفته ای ایالات متحده در مورد 31 نفر.
** بر اساس یک مطالعه مستقل کانادایی که 1 هفته روی 30 نفر انجام شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>