Big Little Lies فصل 3: تاریخ انتشار ، بازیگران و طرح داستان

[ad_1]

وقتی اولین فصل از دروغ های کوچک بزرگ در ابتدا در سال 2017 از نمایشگرهای ما بهره مند شد ، در ابتدا قرار بود این یک مجموعه مستقل باشد (حتی در آن سال موفق به کسب محبوب ترین سریال محدودترین Emmy شد ، اوه).

با این حال ، هنگامی که یک فصل دوم در سال 2019 روی صفحه نمایش ما ظاهر شد ، خوشحال شدیم و “Monterey Five” – ​​Madeline (Reese Witherspoon) ، Celeste (Nicole Kidman) ، Renata (Laura Dern) ، Jane (Shailene Woodley) و Bonnie (Zoe) را به ارمغان آوردیم. Kravitz) – بازگشت به صفحه نمایش ما.

حالا ، دو سال بعد ، با نفس نفس کشیده منتظریم ببینیم آیا فصل سوم وجود دارد – اما به نظر می رسد ممکن است کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتیم منتظر بمانیم.

ITV مصاحبه مورد انتظار “اپرا” از مگان مارکل و پرنس هری را پخش خواهد کرد – اینجاست که می توانید آن را تماشا کنید

گرچه حدس و گمان های زیادی در مورد بازگشت نمایش برنده جایزه وجود دارد ، اما هنوز تأییدیه ای در دست نیست. با این حال ، GLAMOR در زیر جزئیات هر آنچه را می دانیم ، می داند.

تاریخ انتشار سریال Big Little Lies فصل 3 چیست؟

در حال حاضر ، هیچ برنامه فوری برای فصل سوم این برنامه وجود ندارد دروغ های کوچک بزرگ (هر چند انگشتانمان را ضربدری نگه می داریم!) این تا حدی به دلیل همه گیر شدن برنامه برای همه تلویزیون و صنعت فیلم است ، اما همچنین به دلیل بازیگران “شلوغ”.

دیوید ای کلی ، خالق و تهیه کننده اجرایی به گفت: “من از نظر لجستیکی مطمئن نیستم که چگونه می توان این کار را انجام داد زیرا همه خیلی شلوغ هستند.” خط تلویزیون.

“آی تی [certainly] نمی تواند بلافاصله انجام شود پایین جاده؟ شاید. اما ما خیلی به نمایش و شخصیت ها علاقه داریم ، بنابراین هیچ یک از ایده های گردآوری گروه برای کنار گذاشتن “

با ریز برای یک قسط سوم صف از نظر قانونی بلوند، فیلمبرداری Zoe بتمن و نیکول با بازی در درام آمازون نخست چیزهایی که می دانم درست هستند، جای تعجب نیست که فضای کمی در دفتر خاطرات آنها باقی مانده است.

هر آنچه در مورد بازیگران WandaVision (و دسته های Insta آنها) باید بدانید

با این حال ، نیکول به Zoe Ball گفت رادیو بی بی سی 2 سال گذشته که او اظهار داشت که فصل سوم وجود دارد.

“من و ریس در مورد آن بسیار صحبت می کنیم و زوئی ، شای همه ما ، لورا – که در واقع اکنون آنجاست ، او اکنون در لندن مشغول تیراندازی است. ما ناامید هستیم که همه دوباره دور هم جمع شویم. “

چه کسی در سریال Big Little Lies در فصل 3 بازی می کند؟

اگر قرار است این نمایش موفق به صفحه نمایش ما برگردد ، احتمالاً همان بازیگر تمام ستاره قبلی است.

نیکول کیدمن ، ریز ویترسپون ، شایلین وودلی ، زوئی کراویتز و لورا درن باید اطمینان داشته باشند زیرا این پنج بازیگر زن بازیگران اصلی نمایش هستند.

در فصل 2 شاهد استقبال خوب مریل استریپ از بازیگر مادر شوهر نیکول بر روی صفحه نمایش بودیم ، بنابراین او می تواند برای فصل سوم فرضی بازگشت کند.

الكساندر اسكارسگارد احتمالاً برای فلاش بك نیز باز خواهد گشت ، و آدام اسكات ، بازیگر شوهر روی صفحه نمایش ریز نیز باید برگردد.

29 فیلم درام کره ای در حال حاضر برای تماشای بیش از حد در Netflix

آیا می توانم تریلر Big Little Lies فصل 3 را تماشا کنم؟

از آنجا که هنوز تصور وجود یک فصل سوم وجود ندارد ، تریلری هم وجود ندارد.

خطوط داستانی فصل سوم کدامند؟

سال گذشته نیکول با آنها صحبت کرد رادیو iHeart و گفت که لیان موریارتی ، نویسنده دروغ های کوچک بزرگ، “در حال کار بر روی یک کتاب” بود که می تواند به عنوان درمان برای فصل سوم باشد.

نیکول در آن زمان اضافه کرد: “داستانی در حال ساختن است.” “گروه زنان ما همه می خواهند این کار را انجام دهند. این بیشتر هسته ایده هایی است که فقط باید تحکیم شوند. “

پایان فصل 2 با شخصیتهای نیکول و مریل روبرو شد و دروغی که مونتری پنج نگه داشت (نحوه مرگ پری) تهدید به تجزیه گروه بود. پایان کار گروه را به ایستگاه پلیس رساند و با هم وارد شدند ، به نظر می رسید که باید خود را تحویل دهند. اگرچه ما این را به طور قطعی نمی دانیم ، اما فصل سوم می تواند وضوح لازم را به ما ارائه دهد.

آیا فصل 4 دروغ های کوچک بزرگ وجود خواهد داشت؟

در حالی که هنوز هیچ فصل 3 اعلام نشده است ، فصل چهارم حتی پایین تر از خط لوله است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>