Bite Beauty در انگلستان راه اندازی می شود و ما رژ لب قدرت آنها را آزمایش می کنیم

[ad_1]

وقتی صحبت از رژ لب می شود ، سالهاست که یک برند تجاری به معنای واقعی کلمه بر روی لب همه وجود دارد ، Bite Beauty ، نام تجاری فرقه ای ، ایالتی ایالات که با مفهوم لب لب معروف است و به شما امکان می دهد رژ لب سفارشی خود را ایجاد کنید. اما در انگلیس در واقع ما تاکنون موفق نشده ایم آن را بر روی لب خود بکشیم !! نام تجاری بی رحمانه و وگان ، که در اصل در سال 2012 فقط با رژ لب راه اندازی شد ، اکنون با خرید همه قهرمانان طیف وسیعی از جمله ریمل Upswing Full Volume Mascara و Changemaker Supercharged برای خرید در Boots و Feel Unique در دسترس است.

آنها برای اولین بار در انگلستان ، این مجموعه را با منتظرترین محصول آرایش تاکنون کامل کرده اند … رژ لب مات تازه فرموله شده که ساخت آن سه سال طول کشید! رژ لب ساخته شده از کره کاکائو و مرواریدهای تاپیوکا ، لب ها را آبرسانی و تغذیه می کند و باعث صاف و نرم مانند مخمل شدن آن می شود. فرمول خامه ای فقط در یک کش رفتن منجر به پایان مات نرم و رسوب رنگ پررنگ می شود. در ترکیب 20 سایه وجود دارد ، از منگنه های برهنه برای طیف گسترده ای از رنگ های قرمز گرفته تا قرمزهای جسورانه ، مناسب برای انواع زیر رنگ ، و همچنین ادعا می کند که دارای فرمولی مقاوم در برابر محو شدن است که شب و روز ثابت خواهد ماند.

بنابراین فقط یک چیز برای آن وجود داشت ، ما درخواست دسترسی زودهنگام کردیم و پنج سایه مختلف را برای پنج نفر مختلف آزمایش کردیم ، و در اینجا نظرات صادقانه آنها وجود دارد.

محصول:

رژ لب مات Power Move ، 25 پوند ، احساس بی نظیری


الان بخرش

بررسی ها:

آنایس کاستور ، نویسنده مستقل
سایه:
گوجه داغ


من معمولاً از انتخاب رنگهای زنده پرهیز می کنم ، اما تصمیم گرفتم از منطقه راحتی خود خارج شوم به این امید که این رژ لب به نگهداری و نگهداری زیاد در طول روز احتیاج نداشته باشد. سایه را امتحان کردمگوجه داغو همانطور که از نام سایه پیداست به اندازه یک گوجه فرنگی آبدار پررنگ ، آتشین و قرمز است. این رژ لب بازدهی خوبی داشت و بدون دردسر و با یک کشیدن روی لب ها لغزید.

فرمول نرم و آبرسانی کره ای ، تجربه استفاده از لب قرمز را به جای محدود کردن ، راحت و راحت کرده است و به این معنی است که من هرگز از ظاهر لبهای خشک و شکاف خورده آگاهی ندارم. من استفاده از خط لب با این رژ لب را توصیه می کنم ، فقط برای اینکه محصول را در جای خود نگه دارید زیرا بسیار خامه ای است ، به این معنی که احتمال لک زدن آن بیشتر است (مشکلات رایج رژ لب قرمز!). من خونریزی رنگدانه ای در اطراف لب هایم تجربه کردم ، اما این رنگدانه مثل همیشه غنی باقی ماند و هنگامی که رژ لب بسته شد ، به سختی به لیوان قهوه من منتقل شد ، که یک امتیاز بزرگ است.

امتیاز: 7/10

اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی
سایه:
شکل


صادقانه بگویم ، Bite Beauty در قلب من جایگاه ویژه ای دارد. قبل از اینکه من روزنامه نگار زیبایی باشم ، و مدتها قبل از این که بخواهم لبخند بزنم ، برای گذران زندگی رژ لب را مرور می کردم ، با خانواده ام به یک سفر به نیویورک رفتم. من احتمالاً حدود 16 سال داشتم و از بازدید از پارک مرکزی و موزه مت سر و صدا داشتم. همچنین بالای لیست محبوب من است؟ آزمایشگاه لب Bite Beauty. من برای دیدن روند کار شیفته لب شدم و به سایه لب کمک کردم.

بنابراین من به رژ لب مات Power Move Soft Matte بسیار امیدوارم و هیجان زده می شوم چون بسیار مهم است! این نرم و نرم مخملی است که به طور مستقیم روی لب ها می لغزد و جلوه ای مات و زیبا می دهد. گلوله دارای یک نوک نوک تیز است که به عنوان یک خط لب برای استفاده دقیق عمل می کند و رنگ ها باورنکردنی هستند. این فقط قرمزهای بیانیه نیستند که مشت می کنند ، برهنه های زیبا و صورتی ها بسیار تأثیرگذار هستند. سایه را انتخاب کردم شکل که صورتی گل رز غنی است ، اما من قطعاً با چند مورد دیگر به جمع آوری محصول خود اضافه خواهم کرد.

امتیاز: 10/10

الان بخرش

سلیا گومز ، ویرایشگر فیلم GLAMOUR
سایه:
شاه توت


من حتی نمی دانم از کجا شروع کنم چون وسواس این رژ لب را دارم. سازگاری آن صاف و خامه ای است و به راحتی قابل استفاده است. این احساس مرطوب کننده است و به هیچ وجه لب های من را خشک نمی کند. این رنگدانه واقعاً غنی است و پوشش خوبی را ارائه می دهد ، اما در عین حال بر روی لب کاملاً سبک می شود.

قدرت ماندگار عالی است. من لب هایم را چهار ساعت پس از استفاده بررسی کردم و مقداری از رنگدانه کمرنگ شد ، اما رنگ هنوز هم وجود داشت ، البته کمی از قدرت را به روش طبیعی از دست داد.

سایه ای که گرفتم ، شاه توت، کاملاً بی نظیر و زیبا احساس می شود. قرار نیست دروغ بگویم ، شیفته رایحه گازدار و مرکبات آن هستم. من واقعاً نمی توانم صبر کنم تا سایه های دیگر را آزمایش کنم!

امتیاز: 10/10

الان بخرش

جسیکا لام ، مدیر پروژه دیجیتال Conde Nast
سایه:
هریسا


با بزرگ شدن ، مردم همیشه لبهای من را اظهار نظر می کردند و مسخره می کردند ، زیرا آنها بسیار بزرگتر از “ایده استاندارد” شما در مورد زیبایی آسیا هستند. آنها کوچک و لطیف نیستند ، اما چاق و پر هستند.

به همین دلیل ، من با رژ لب رابطه عشق و نفرت دارم. من دوست دارم بیشتر آزمایش کنم و آن قرمزهای پررنگ ، صورتی های زیبا و مارون های پاییزی را امتحان کنم ، اما تمایل دارم به جای پر کردن رنگ ، با مرهم لب های رنگی و رنگ های برهنه بچسبم ، فقط برای جلوگیری از توجه به لب هایم.

هریسا سایه فوراً برایم برجسته شد زیرا برهنه ای مایل به قرمز نسبت به من عادت داشت ، بدون اینکه خیلی در چهره تو باشد. این برای کسی مثل من که رنگ زیادی را دوست ندارد اما کمی بیشتر از یک رنگ می خواهد مناسب است. کاربرد محصول بسیار نرم بود ، روی لبها لغزید و بوی باورنکردنی ای داشت!

در گذشته ، من متوجه شدم که رژ لب کاملاً خشک می شود و من واقعاً از خودم آگاه هستم که مردم می توانند ترکهای لب های من را ببینند. با این حال حتی اگر این یک پایان مات نرم است ، به لطف کره کاکائو بسیار مرطوب کننده احساس می شود.

به طور کلی ، من از محصول فوق العاده راضی هستم و قطعاً ماده اصلی کیف دستی من خواهد بود!

امتیاز: 7/10

باندی مانزینی ، مدیر مشارکت های GLAMOUR
سایه:
چغندر


اگر بخواهید بپرسید که زیبایی امضای من چیست ، یک لب پررنگ همان چیزی است که هر کسی من را می شناسد می گوید. من هرگز از لب بیانیه دور نمی شوم ، بنابراین برای آزمایش رژ لب مات نرم Bite Beauty تقدیر می کردم.

من رفتم برای چغندر سایه ، که تمایل به تمشک های عمیق و سایه های قرمز تیره دارد که من معمولاً به دنبال آن هستم. فرمول خامه ای و قابل ساخت بود ، بنابراین من توانستم پوشش خود را سفارشی کنم ، اگرچه حدود سه یا چهار برنامه طول کشید تا به سطح پوشش مورد نظر من برسد.

در حالی که سایه کامل بود ، من دوست داشتم برای آن ظاهر کاملاً کامل ، رنگدانه کمی داشته باشم ، اما این ترجیح شخصی است. من فهمیدم که استفاده از خط لب کمک می کند تا عمق بیشتری به سطح کلی بدهد و اطمینان حاصل شود که رژ لب حاوی لب نیست و از خط لب من خون نمی گیرد.

چیزی که بیشتر تحت تأثیر من قرار گرفت این بود که قول خود را در مورد “مات نرم” بودن داد: به نظر می رسد مات است و خشک می شود اما با یک پایان نرم کره ای به جای جلوه ای خشک شده که بسیاری از رژ لب های مات قربانی آن می شوند.

به طور کلی یک بازی جالب و سرگرم کننده است که به زرادخانه رژ لب خود اضافه کرده ام.

امتیاز: 7/10

الان بخرش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>