Black Panther Wakanda Forever: هر آنچه می دانیم

[ad_1]

اگر از زمان شاهکار تلویزیونی خود شکسته باشید از شکاف Michaela Coel در برنامه های مشاهده ما ممکن است شما را نابود کنم سال گذشته ، خبرهای خوبی برای شما داریم.

پلنگ سیاه عاقبت ، واکاندا برای همیشه – فقط یکی از مورد انتظارترین فیلمهای جهان سینمایی مارول – در حال حاضر در حال فیلمبرداری است. خبر اصلی؟ بازیگر متولد لندن ، میكائلا ، به عنوان جدیدترین بازیگر عضو برای ثبت نام در فیلم تضمین شده كاملاً مورد تأیید تأیید شد.


ما میشائلا را از استعداد دیوانه وار از برنامه 4 او می شناسیم و دوستش داریم آدامس در سال 2015 ، که او خلق ، نویسندگی و بازی در آن بود. بسیاری از اعتبارات سینمایی و تلویزیونی دیگر او شامل آینه سیاه، خیلی طولانی شده و جنگ ستارگان: آخرین جدی.

اما او واقعاً پس از نوشتن ، کارگردانی ، تهیه کنندگی و بازی در سریال های پرطرفدار BBC1 برای خود نامی به وجود آورد ممکن است شما را نابود کنم – اکتشاف هولناک حمله جنسی و رضایت در دوست یابی مدرن. در ادامه این نمایش دو نامزد بافت و چهار نامزد جایزه امی به دست آمد.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم میکائلا چگونه هالیوود را هجوم می آورد Black Panther: Wakanda Forever، و در حالی که جزئیات شخصیت هنوز کاملاً محکم تحت پوشش قرار گرفته اند ، در اینجا تمام آنچه تاکنون می دانیم’s


چه Black Panther: Wakanda Forever در باره؟

فیلم پر فروش مارول استودیو پلنگ سیاه T’Challa (با بازی چادویک بوسمان فقید) را دنبال می کند ، که پس از مرگ پدرش پادشاه واکاندا ، یک کشور خیالی آفریقایی می شود. T’Challa علاوه بر پادشاهی ، عنوان Black Panther را نیز ادعا می کند.

دشمنان قدرتمند دوباره ظاهر می شوند و T’Challa وقتی به درگیری کشیده می شود که سرنوشت واکاندا و کل جهان را به خطر می اندازد ، آزمایش می شود. پادشاه جوان متحدان خود را جمع می کند و تمام قدرت پلنگ سیاه را برای شکست دادن دشمنانی که تهدیدی برای او ، کشورش و جهان هستند ، آزاد می کند.

جزئیات پیرامون دنباله هنوز کاملاً در معرض خطر قرار دارد – اما کوین فیگ ، رئیس مارول ، تأیید کرد که آنها شخصیت T’Challa را بازسازی نخواهند کرد ، پس از آن که چادویک بوزمن در سال 2020 با ناراحتی از سرطان روده بزرگ درگذشت. فیج گفت که ‘چالا “نمادین بود و از هر گونه تعامل شخصیت در هر رسانه دیگری از گذشته مارول فراتر می رود”.

جزئیات مربوط به شخصیت میکائلا هم اکنون بسیار محرمانه است ، اما تنوع گزارش داد که میكائلا پیوست پلنگ سیاه رایان کوگلر نویسنده حق رایزنی و کارگردان در استودیوی Pinewood آتلانتا ، جایی که تولید فیلم مارول در ژوئن سال جاری آغاز شد.

چه کسی در آن خواهد بود؟

اعضای دیگر بازیگران هنوز تایید نشده اند ، اما به احتمال زیاد دانایی گوریرا ، لتیتیا رایت ، دانیل کالوویا ، وینستون دوک ، لوپیتا نیونگو ، فلورانس کاسومبا و آنجلا باست از اولین شخصیت های اصلی خود را بازی می کنند پلنگ سیاه فیلم در حق رای دادن.

چه وقت Black Panther: Wakanda Forever در سینماها اکران شود؟

Black Panther: Wakanda Forever یک تاریخ برنامه ریزی شده برای پخش در انگلیس 8 ژوئیه 2022 دارد ، به این معنی که جزئیات بیشتر احتمالاً خیلی زود ظاهر می شود.

در همان زمان ، ما فکر می کنیم زمان خوبی برای تماشای دوباره فیلم اصلی با پیش بینی یک دنباله حماسی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>