Body Shop عطر مشک سفید از طریق اجتماعی ویروسی می شود

[ad_1]

شما می دانید که یک عطر و طعم سوزن سوزنی پوست ، یک عطر می تواند شما را به یک مکان و زمان خاص خاص دور کند؟ برای یک نسل کامل که در دهه های 80 و 90 رشد می کنند ، The White Shop’s White Musk بهترین عطر در زمان است: این عطر و بوی بطری یک فیلم جان هیوز است که مملو از نوستالژی و احساسات فروخورده است. این تازه برای چهلمین سالگرد تاسیس آن دوباره راه اندازی شده است ، اما در عین حال که یک فلش بک عطر می تواند یک چیز عالی باشد ، همانطور که اخیراً فهمیدم نیز می تواند یک چیز خیلی خیلی بدی باشد.

صحنه را در سال 1981 تصور کنید (یا بو کنید): فروشگاه های بزرگ با عطرهای بزرگ ، گلوله ای ، شانه ای و پودرهایی با ادویه های شدید و گل های غنی از مارک های طراح رقابتی رو به افزایش هستند و برای افراد زیر 25 سال به سختی چیزی وجود دارد. سپس یک بطری کوچک از امید و خوبی اخلاقی به بازار عرضه می شود که بوی آن نیمی از آن مانند ملافه های تمیز و نیمی مانند پوست برهنه است و یک نسل کامل کاملاً آجیل می شود. مانند درخشش شبنم رژلب Heather Shimmer از Rimmel ، در آن زمان White Body Musk The White Shop مشکی آسان ، نسیم (و مقرون به صرفه) بود که دست شما را از طریق رقص های آهسته عصبانی ، ضامن های زمین بازی و پرتاب تابستان حفظ می کرد. عشق هنوز هم قوی است: کسی هر 6 ثانیه یک محصول را از طیف مشک سفید در جایی از جهان خریداری می کند.


الان بخرش

اما اگر اصلا BFF شما نبود چه می کردید؟ هفته گذشته من یک نظرسنجی سریع از Stories در اینستاگرامم انجام دادم تا از پیروان عاشق عطر خود بپرسم که آیا سفید مشک “بله” نوستالژیک است یا “نه” دست پایین. تقریباً یک سوم به عنوان “نه” برگشت.

ما بیش از 500 عطر را بو کرده ایم تا بهترین عطرها را پیدا کنیم و این نتایج بود

من کاملا می فهمم چرا اول از همه ، کلمه “مشک” وجود دارد. اگر واقعاً هرگز از سفید مشک استفاده نکرده اید ، فقط شنیدن این اصطلاح باعث می شود برخی از افراد به معنای واقعی کلمه از وحشت عقب بروند و فوراً آن را خاموش کنند. “مشک” خیلی وحشیانه ، عرق کرده و خفقان آور به نظر می رسد ، مثل اینکه بوی میگرن واقعی می دهد (به من اعتماد کنید!). و اگر آن را در سال های شکل گیری خود می پوشیدید ، ممکن است به جای خاطرات خوب گل رز ، خاطرات افتضاح خونین را به شما برگرداند. دزدکی های ناخوشایند ، رد کلیک ، تحریکات متوسط ​​دخترانه ، پشیمانی های خرد شده ، هورمون های پیچیده ، زورگویی و بدتر – بسیاری از خاطرات نوجوانان که توسط عطر زنده می شوند می توانند یک بحران هویت آسیب زا را به شما یادآوری کنند در زمانی که جهان کاملاً بیدار نبود و شامل آن نبود. .

من نمی توانم آن خاطرات را پاک کنم ، اما می توانم سعی کنم تو را قانع کنم که به آن فرصت دوم را بدهی. آیا من را می شنوید؟

بوی حیوانات نمی دهد. بطور سنتی ، بله ، ماده “مشک” با تراشیدن غدد تناسلی گوزن مشک بدست می آمد ، که (وقتی خشک شد ، استخراج شد و در دوزهای کمی استفاده شد) یک حس خاکی ، شیرین و گازدار به عطرها اضافه کرد. به دلایل واضح ، اکنون ممنوع شده و جایگزین جایگزین مصنوعی “مشک سفید” شده است – که زیر و بوی ریگی حیوانی مشک سنتی را ندارد ، اما همچنان کیفیت عطر و بوی پوست را به عطرها می بخشد. و در سال 1981 ، یک لحظه مهم برای فعالان زیبایی OG The Body Shop بود که به عنوان ایستادگی در برابر ظلم و حیوان حیوانات ، به این ماده نور می تابند.

این یک قطعه نمادین از آثار هنری معطر است. مشک سفید The Body Shop بویی مانند یک پفک از پودر تالک پر زرق و برق دار می دهد که در هوا معلق است. از طریق حواس شما می درخشد مانند اینکه مایع هایلایتر بازتابنده به وریدهای شما تزریق شده است. صادقانه بگویم ، این امر خارق العاده ای است و من دوست دارم که چگونه با سوسن تیز و تازه بهار و گل یاس با شبنم صبحگاهی ترکیب شده و این احساس باز شدن پنجره ها در آخر هفته آفتابی را برانگیخته است.

اینها بهترین عطرهای جدید اسپریتز برای سال 2021 هستند

این می تواند خاطرات بد شما را به بهبودی مثبت تبدیل کند. برخی از شبه درمانی های سبک قلب در اینجا. ما در مورد این موضوع صحبت کردیم که چگونه عطر می تواند شما را به یک زمان خاص در زندگی برگرداند: اگر این عطر نشان دهنده یک لحظه بد است ، شاید خوب باشد که آن زمان را دوباره مرور کنید و تصدیق کنید؟ اکنون به شما و همه آنچه به دست آورده اید نگاه کنید: بدون اشتباهات یا درس های گذشته نمی توانستید این کار را انجام دهید. این عطر ممکن است شما را به آن روح گمشده ای که قبلاً بوده اید دور کند ، تا از تقصیرها و شوخ طبعی های بد و دوستان شیطانی ببخشد و تمام لذت و آزادی دیوانه کننده ای را که امروز شما را شکل داده است به خاطر بسپارد.

این فعالیت عطر در یک اسپری کوچک است. استفاده از عطر خیابان های بزرگ 22 پوندی از فشار سیستمی جامعه برای خرید رایحه های لوکس و گران قیمت چشم پوشی می کند. مشک سفید همیشه وگان بوده است اما اکنون در چهلمین سالگرد تاسیس آن ، توسط انجمن وگان رسماً تأیید شده است. در بطری جدیدی که از 42٪ شیشه بازیافت ساخته شده و کاملاً قابل بازیافت است (از جمله پمپ قابل جابجایی) ، این امر باعث تغییر پایدار شده است. این در مورد پایبندی به اخلاق اخلاقی شما با تطبیق آنها با رایحه ای است که با همان اعتقادات ساخته شده و متعلق به یک شرکت (در این مورد ، Natura & Co) است که به تأثیرات مثبت اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی متعهد است.

کارهای عجیب و شگفت انگیزی با شما انجام می دهد. زیرا بوی آن یک پوست گرم و بعد از دوش گرفتن است و شما می خواهید مچ دست خود را گاز بگیرید.

این عطرهای ارزان قیمت در واقع توسط برخی از معتبرترین عطاری های جهان ساخته شده اند

این واقعا برای 24 ساعت و بیشتر طول می کشد. لحظه ورود بطری نمونه مطبوعاتی خود ، یک بلاتر ، آستین کاپوت و آرنج داخلی ام را اسپری کردم. صبح روز بعد ، پوست من هنوز بوی ضعیفی می دهد و بلات و کاپوت مانند بوی شدید روز قبل بو می گیرد. من 250 پوند ادکلن در مجموعه عطرهای خود دارم که به سختی به ناهار می رسند ، بنابراین این کاملاً چشمگیر است.

آیا شما را متقاعد کرده ام؟ بیشتر وجود دارد به عنوان یک پاداش اضافه شده به این مراسم چهلمین سالگرد راه اندازی مجدد ، سه عنصر جدید در خانواده مشک سفید وجود دارد. اینها اسپری های روکش کوچک هستند (هر کدام 10 پوند) که وقتی روی ماسک سفید پاشیده می شوند ، بدون تغییر آن را به جهتی متفاوت سوق می دهند. رادیکال دارای سبزی گزنده ، مرکبات پر زرق و برق و خاکی غنی از خاک برای تقویت یک گیاه گیاهان در کف جنگل است. عاشق پراکندگی گلبرگ های گل صد تومانی صورتی و بلوز را با آغوش گرم ادویه اضافه می کند. Free مشك سفید شما را از طریق جو ، جایی كه هوا صاف است ، با یادداشت های معدنی كریستالی و آسمانی به رنگ آبی آسمانی ارسال می كند. آنها یک روش درخشان برای نیمه عطر ساختن رایحه شما و گسترش کمد رایحه شما بدون ورشکستگی خود هستند.

The Body Shop ، ما به شما و روشهای هوشمندانه و خلاقانه شما در جشن گرفتن یک عطر خوشبختانه از مدتها قبل سلام می دهیم. آن را امتحان کنید و با عصبانیت به عقب نگاه نکنید: سفید مشک پادزهر امیدوار کننده و اخلاقی این سال فشار آور و فشار آور است ، درست مثل روزی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>