Body Shop Skin Defence Multi-Protection Light Essence Facial SPF صورت بازگشت

[ad_1]

علی رغم اینکه می دانیم هر روز باید روی صورت خود ضد آفتاب بزنیم ، یافتن انگیزه برای این کار دشوار است. نه به این دلیل که این یک قدم اضافی در برنامه های مراقبت از پوست ما است یا به این دلیل که می خواهیم برنزه شویم ، بلکه به این دلیل که فرمول های سنتی خیلی خوب هستند … بلارگ.

آنها می توانند چسبناک ، چرب و چسبناک باشند ، پوست را به حالت خاکستری درآورند و در بعضی موارد حتی پوست را تحریک کنند و در نتیجه قرمزی ، شکستگی و التهاب ایجاد شود. بنابراین بله ، اگر شما به طور کامل سوار قطار SPF روزانه نیستید ، ما آن را دریافت می کنیم. اما لطفاً ، وقتی می گوییم چنین فرمول های SPF صورت گذشته است ، به ما اعتماد کنید. امروزه ، نه تنها یک دسته کامل از محصولات برای نیازهای مختلف وجود دارد ، بلکه به طور کلی ، SPF های صورت به طرز شگفت آوری پوشیدنی هستند.

بهترین کرم های ضد آفتاب برای انواع پوست برای پوشیدن در تمام طول سال

با گفتن این موارد ، ایجاد یک SPF کاملاً بی عیب و نقص صورت آسان نیست. فرمولاسیون برای آن دشوار است ، باید آزمایش دقیق انجام شود و از نظر ماهیت ، در مقایسه با سرم های سبک پوست مراقبت از پوست که ما استفاده می کنیم ، چسبناک و ناخوشایند است. بنابراین منطقی است که وقتی SPF جدیدی از چهره ظاهر می شود و احساس می کنید کاملاً به عنوان یک مراقبت از پوست سبک است ، برخی از هیجانات را به دنبال خواهد داشت. و این دقیقاً همان اتفاقی است که چند سال پیش The Body Shop Skin Defense Essence خود را راه اندازی کرد.

کاملاً بی وزن و با محافظت چشمگیر ، The Body Shop’s Skin Defense Essence به لطف پایان نامرئی و کاملاً بی رقیبش به شهرت رسید. این فروش گسترده را تجربه کرد ، و علاقمندان به مراقبت از پوست ناامیدانه تلاش می کنند یک لوله را شکار کنند تا عجایب خود را تجربه کنند. اما بعد ، بدون هشدار ، از قفسه ها ناپدید شد.

Body Shop به تازگی 13 کره بدن وگان جدید را رها کرده است (و حتی از کلاسیک های فرقه نیز خوشمزه تر هستند)

سال گذشته ، این مارک تجاری اعلام کرد که این محصول را مجدداً به لوسیون محافظتی محافظ پوست SPF 50+ PA ++++ تبدیل کرده است. این ماده با سطح بالاتری از محافظت در برابر آفتاب (در برابر اشعه UVA و UVB) همراه است ، به لطف وجود ویتامین C دارای مزایای آنتی اکسیدانی است و حاوی روغن مارولا است تا پوست را کاملاً مغذی و درخشان کند. بله ، این یک محصول عالی است ، به ویژه برای کسانی که پوست خشک تری دارند. مشکل این بود که آن پایان بدون ردیابی که ذات قبلی داشت را ندارد. این باعث می شود پوست مرطوب و درخشان باشد ، اما بیشتر به روشی است که یک مرطوب کننده ایجاد می کند.

الان بخرش

کسانی که نتایج نامرئی قبلی را دوست داشتند ، در آرزوی ذات قبلی بودند و اگر از ما بپرسید ، هیچ SPF ای که از آن زمان به بازار آمده باشد ، نتوانسته است همان سبک وزن و پوست دوم را بدست آورد.


اما به استودیوهای Body Shop گوش دهید ، زیرا سرانجام بازگشت کرده است. از امروز می توانید The Body Shop Skin Defense Multi-protection Light Essence SPF 50 PA +++ ، 22 پوند را به صورت خود برگردانید. هیچ بازیگری ، هیچ فیلمی باقی نمی گذارد و احساس پوستی به طرز شگفت انگیزی از آب بدن برخوردار است. مطمئناً ، محافظت کسری از آنچه لوسیون ارائه می دهد کمتر است ، اما لازم به ذکر است که یک SPF 50 و PA +++ همچنان در مقایسه با انبوه دیگر موجود در بازار ، محافظت مناسب و مناسب دارد.

در حالی که سایر محصولات موجود در آن یک فیلم بدون چربی بر روی پوست باقی می گذارد ، این مواد برگ می شوند نه فیلم این فقط به عنوان یک لوسیون بسیار سبک وزن اعمال می شود و به پوچی ناپدید می شود. فقط کافیست اولین بار آن را به عنوان آخرین مرحله در برنامه مراقبت از پوست صبح خود ظاهر کنید و حتماً در طول روز شارژ کنید. اگر آرایش نمی کنید ، بدون ترس از تجمع چربی ، به راحتی لایه دیگری را روی آن قرار دهید. اگر آرایش می کنید ، اگر نمی خواهید کار مفید شما را به هم بزند ، بهتر است که بخواهید SPF را انتخاب کنید.

به ما اعتماد کنید وقتی می گوییم این ماده ضدعفونی کننده سریع و سبک ضد آفتاب صورت است. اکنون با قیمت 22 پوند در فروشگاه بدن عرضه می شود و با خرید این کد تخفیف The Body Shop می توانید پس انداز کنید. بدو ، راه نرو

الان بخرش

SPF خود را هر روز صبح بگذارید اما همچنان می سوزد؟ شما احتمالاً آن را اشتباه استفاده می کنید ، بنابراین در اینجا چگونگی آن آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>