Borat Star ماریا باکالووا در اسکار 2021 مانند یک شاهزاده خانم به نظر می رسد

[ad_1]

ماریا باکالووا پیش از حضور در اسکار به Vanity Fair به “Vanity Fair” گفت: “از همان ابتدا ، حتی قبل از فصل جایزه … در مغز من این بود:” من می خواهم این لحظه پرنسس باشد. ” و قضاوت بر اساس تصاویر فرش قرمز که به تازگی افتاده است ، ستاره 24 ساله از Borat Moviefilm بعدی با بی نظمی نگاه را بیرون کشید.

این بازیگر بلغاری کاملاً اثری کاملاً اثری از یک لباس مجلسی با تزئینات کریستال لوئیس ویتون بود که با جواهرات موسایف جبران می شد.

ماریا برای بازی در فیلم Borat Subcendent Moviefilm بهترین بازیگر نقش مکمل زن است. او در برابر گلن کلوز ، هیلبلی الگی ، اولیویا کلمن ، پدر ، آماندا سیفرید ، مانک و یو-یونگ یون ، میناری قرار دارد.


وی در اینستاگرام به مناسبت بزرگداشت نوشت مناسبت.

کاری را که انجام می دهید متوقف کنید – اینها همه نمای حماسی * فرش قرمز اسکار امشب است

در ماه ژوئن سال 2019 ، ماریا از شهر خود در بورگاس به لندن منتقل شد تا برای بازی در نقش توتار ساگدیف ، دختر شخصیت بارون کوهن که از دختر وحشی و فراموش شده خود به شریک زندگی نترس خود در جنایت تبدیل می شود ، به بازیگری بازگردد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و به نظر می رسد که نقش او در این فیلم الهام بخش نگاه او بود و به VF گفت: “توتار در فیلم مانند سیندرلا است. و در زندگی واقعی خودم احساس می کنم مثل سیندرلا هستم. زیرا من این هنرپیشه اروپای شرقی با این رویای عظیم بازیگری در یک سینمای غربی در هالیوود هستم ، اما گفته ام که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. “

اسکار 2021: همه چیزهایی که باید در مورد واقعه پر ستاره بدانید که به صورت زنده اتفاق می افتد

ماریا ، که از آکادمی ملی تئاتر و هنرهای سینمایی Krastyo Sarafov فارغ التحصیل شد ، در سال 2017 در XIIa برای اولین بار در سینما ظاهر شد و همچنین در فیلم های فرشتگان ، تخلف و پدر نیز بازی کرده است. او قرار است در اواخر امسال در فیلم کمدی جود آپاتوو ظاهر شود.

ما آن را صدا می کنیم: شما بیشتر از ماریا خواهید دید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>