Box Box یک لیفت صورت برای موهای شما است

[ad_1]

آیا چیزی بیشتر از موهای لنگ و بی روح روحیه دارد؟ در اواخر قفل کردن ، من به دلیل کم مویی شبیه پسر عموی IT بودم. بله ، شامپوهای تقویت کننده حجم و کمی شانه زدن می تواند به طور موقت مشکل را برطرف کند ، اما هیچ چیز مانند یک مدل موی تقویت کننده حجم مو به موهای شما نمی افزاید.

همان جایی است که جعبه باب وجود دارد – آخرین تکرار مدل موی باب برای ایجاد سر و صدا در آرایشگاه ها. منظورم این است که بعد از اینکه تکه های خرد شده ، حباب های ریز ، حرکات پشمالو و دانه های کاغذ بریده در اوایل سال جاری کار کردند ، تعجب آور نیست که سبک ها با آغوش باز (و قیچی) از استقبال جدید از باب استقبال می کنند.

بنابراین جعبه جعبه چیست و چگونه به موهای شما یک لیفت پس از قفل شدن بسیار مورد نیاز را می دهد؟

آنی ردمن در لاری کینگ اظهار می دارد: “جعبه جعبه لیفت صورت جدید برای موهای شماست.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی ادامه می دهد: “همه به دنبال خردکاری هستند که به شما احساس شیک تری می دهد و بیایید صادقانه بگوییم ، هیچ کس نمی خواهد آن قفل های قفل را نگه دارد.”

آنی توضیح می دهد اگر با موهای ظریف و صاف دست و پنجه نرم می کنید ، یک باب بافت مانند جعبه جعبه گزینه ای عالی برای ایجاد سیری و فرم است. وی می افزاید: “همچنین وقتی با موج خنثی شده مدل شود ، می تواند واقعاً سکسی به نظر برسد.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین چیز در مورد جعبه باب قابلیت انعطاف پذیری آن است. متناسب با هر فرم صورت است و می تواند به روش خاصی برش داده شود تا چهره خاص شما را تکمیل کند. او می گوید: “اگر صورت بلندتری دارید می توانید از طریق قسمت جلویی با برخی از چتری های رشد یافته شکل اضافه کنید ، در حالی که اگر فرم صورت شما کمی گردتر است ، من توصیه می کنم طول بیشتری را از قسمت جلوی مو بردارید.”

از لحاظ یک ظاهر طراحی جعبه جعبه ، همه چیز در مورد موج آشفته سکسی است. آنی می گوید: “من عاشق این هستم که با استفاده از Dyson Corrale حباب هایم را سبک کنم ، یک خم نرم و نرم در مو ایجاد کنم ، یا حتی موها را از طریق صاف کننده تغذیه می کنم تا موج” S “ایجاد کند ؛ این آرامش بیشتری نسبت به استفاده از انبر دارد. . “من همیشه با زندگی اجتماعی لری کینگ برای موهای شما به پایان می رسم تا هرگونه پرواز را صاف کرده و بافت اضافی ایجاد کنم.” آنی می گوید اگر ظاهری براق ترجیح می دهید ، جعبه جعبه به همان سبک زیبا و بسیار زیبا و براق از نینا نسبیت ظاهر می شود. وی خاطرنشان می کند: “این همیشه بسیار راحت و شیک به نظر می رسد.”

هنوز امیدوارید که حجم اضافی به موهای خود اضافه کنید؟ کسانی که موهای نازکی دارند اغلب احساس می کنند کارهای کمی می توانند انجام دهند تا جلوی شل و صاف بودن موهایشان در کنار شانه زدن بی پایان را بگیرند. خوشبختانه ، نکات و ترفندهای بی شماری برای کمک به جعل آن وجود دارد ، همانطور که توسط لیست های A مانند کامرون دیاز ، سیه نا میلر و کیرا نایتلی ثابت شده است. ممکن است ضخیم ترین موها را نداشته باشند ، اما به لطف برخی از محصولات خشک کننده استراتژیک ، حجم دهنده و ضخیم کننده و برش هایی که به خوبی انتخاب شده اند ، هیچ کس نیازی به دانستن آنها ندارد.
از بهترین شامپوهای موی نازک و ایده های مدل مو ، به روزرسانی ها و پر بودن تقلبی ، ما نکاتی از بهترین ها در زمینه تجارت مو را جمع آوری کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان موهای ظریف خود را رام کنید.

هک های خشکشویی و حالت دهنده مو که از موهای ریز استفاده بهینه می کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>