Callaly ما باید در مورد کمپین Vulvas صحبت کنیم که بسیار توانمند است

[ad_1]

Vulvas لحظه ای را سپری می کند. سلامتی جنسی انقلابی در نحوه مشاهده و صحبت در مورد واژن و تبلیغات خود از نام های تجاری تیغ ، بیلی ، که برای اولین بار زنان با میخانه (نفس نفس زدن) یا مارک دوره eco Natracare را نشان داد ، مدل از پد ماکسی استفاده می کند ، به دنبال به حداقل رساندن شرم ، ننگ و شرمساری به نفع گشودن مکالمات صادقانه ، سرگرم کننده و آزاد است.

این حرکتی است که با قفل شدن بیشتر تقویت شده است ، که (اگر فقط به فروش اسباب بازی های جنسی نگاهی بیندازیم) باعث شده است که بسیاری از ما با بیت های خود بهتر آشنا شویم – اما هنوز یک راه طولانی در پیش است و تحقیقات جدید توسط نام تجاری مراقبت از دوره ، Callaly ، فقط برای برجسته کردن آن است.

آنچه هر زن باید از واژن خود بداند

طبق این مارک تجاری ، تقریباً یک سوم افراد 16 تا 35 ساله نگران غیر طبیعی بودن ولو بودن آنها هستند ، در حالی که 40٪ افراد 16-24 ساله و 37٪ جوانان 25-34 ساله آرزو می کنند آرزو کنند که دارای شکلی متقارن و ظریف باشند ولو

علاوه بر این 22٪ از افراد 16 تا 24 ساله و 15٪ از افراد 25-34 ساله تغییر در وه خود را تغییر داده اند یا با برش یا سفید کردن آن ، و 13٪ از افراد 16-34 ساله قصد دارند جراحی کنند ولو آنها بیش از نیمی از 16 تا 24 سال و 40 درصد از افراد 25 تا 34 سال موافقت کردند که فشار بیش از حد بر روی مردم برای داشتن ولوهای “کامل” وجود دارد و باید متوقف شود.

5 روش تقویت کننده اعتماد به نفس واژن (و این نکات زندگی جنسی شما را بسیار بالا می برد *)

به همین دلیل ما برای کمپین جدید کالالی وقت جدی داریم ، ما باید در مورد Vulvas صحبت کنیم، که هدف آن تشویق # ولواکالک و تخریب “اسطوره حفره کامل” است ، تجربیات متنوع و واقعی زندگی مبتلایان به ولو ، و ارائه مطالب آموزشی جدید برای والدین ، ​​مربیان و افراد مبتلا به ولو ، زیرا جهنم ، ما به آن نیاز داریم.مبارزات #VulvaTalk با 10 فرد الهام بخش مبتلا به ولو ، که به اشتراک گذاشته اند که چگونه تجارب زندگی خود را تحت تأثیر قرار داده اند احساسات خود را در مورد ولو خود مقدمه. داستان های آنها شامل انتقال جنسیت ، ننگ فرهنگی ، تجارب جنسی ، ناتوانی و میل به لابیاپلاستی (جراحی برای کاهش اندازه لابیا) است. هر یک از اینها جناغهای خود را در گچ ریخته اند و تصاویر این بازیگران را از طریق عکسبرداری مبارزات انتخاباتی با جهانیان به اشتراک می گذارند و روشن می کنند که ولوها واقعاً متنوع هستند. چیزهای زیبایی است

تخلیه ، بو و تورم لب: آنچه که واژن شما سعی دارد در مورد سلامتی شما به شما بگوید

هر سفیر در مورد چگونگی نقش پورنوگرافی ، آموزش ناکافی جنسی در مدرسه و نمایشی محدود از حفره ها بر احساس آنها در مورد ولوس خود صحبت کرد – و ما آن را دریافتیم. برای آموزش و توانمند سازی جوانان در مورد ولوها باید کارهای بیشتری انجام شود.


به همین دلیل ما از شنیدن این موضوع که کالالی هاب دیجیتال #VulvaTalk را راه اندازی کرده است – با پر کردن خلا current موجود در اینترنت – بسیار خوشحال می شویم. و تعهد به “نامیدن یک واله به عنوان یک وو” در حالی که دید بیشتر وو را تشویق می کند.

ما امیدواریم که این کمپین و مرکز جدید دیجیتال به شما کمک کند تا به طیف وسیعی از حفره ها بسیار مورد نیاز باشد ، احساس شرم و اضطراب غیر ضروری را کاهش می دهد و به مردم قدرت می دهد که زندگی خود را دوست داشته باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>